Seznam týmů, 4. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Traktor humus VET B bílá, modrá
Touš KK bílá, oranžová
TBC Lachtan VET bílo-černá, modrá
Balabuška Old TJ červená, černá
Stýbla Ďáblic VET černo-modrá
Studenti Praha FC VET oranžová
PFC Kodymka bílá, oranžová
Křídla Ďáblic VET B červeno-modrá, zelená
Felix club (seniors) vínová, modrá
Dejvický expres VET žlutá, zelená
Daltonové VET červená, zelená

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
PFC KodymkaBalabuška Old TJ Út 27.3. 18:00 HRAB2
Studenti Praha FC VETStýbla Ďáblic VET Út 27.3. 19:15 SCBEC
Křídla Ďáblic VET BTBC Lachtan VET Út 27.3. 19:15 MALES
Felix club (seniors)Touš KK Út 27.3. 19:30 DEKAN
Dejvický expres VETTraktor humus VET B Út 27.3. 19:30 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Traktor humus VET BFelix club (seniors) Út 3.4. 18:15 DEKAN
Touš KKKřídla Ďáblic VET B Út 3.4. 19:15 MALES
Balabuška Old TJStudenti Praha FC VET Út 3.4. 19:15 SCBEC
Daltonové VETDejvický expres VET Út 3.4. 19:30 CESMI
TBC Lachtan VETPFC Kodymka Út 3.4. 20:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
PFC KodymkaTouš KK Út 10.4. 18:15 DEKAN
Studenti Praha FC VETTBC Lachtan VET Út 10.4. 19:15 SCBEC
Křídla Ďáblic VET BTraktor humus VET B Út 10.4. 19:15 MALES
Felix club (seniors)Daltonové VET Út 10.4. 19:30 DEKAN
Stýbla Ďáblic VETBalabuška Old TJ Út 10.4. 20:45 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Traktor humus VET BPFC Kodymka Út 17.4. 18:15 DEKAN
TBC Lachtan VETStýbla Ďáblic VET Út 17.4. 19:00 METE2
Daltonové VETKřídla Ďáblic VET B Út 17.4. 19:15 MALES
Dejvický expres VETFelix club (seniors) Út 17.4. 19:30 CESMI
Touš KKStudenti Praha FC VET Út 17.4. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Studenti Praha FC VETTraktor humus VET B Út 24.4. 19:15 SCBEC
Křídla Ďáblic VET BDejvický expres VET Út 24.4. 19:15 MALES
Balabuška Old TJTBC Lachtan VET Út 24.4. 20:15 MIKU4
Stýbla Ďáblic VETTouš KK Út 24.4. 20:15 METE2
PFC KodymkaDaltonové VET Út 24.4. 20:30 MOTO1
Utkání Datum Čas Hřiště
Traktor humus VET BStýbla Ďáblic VET Út 8.5. 18:15 DEKAN
Daltonové VETStudenti Praha FC VET Út 8.5. 19:15 SCBEC
Felix club (seniors)Křídla Ďáblic VET B Út 8.5. 19:30 DEKAN
Dejvický expres VETPFC Kodymka Út 8.5. 19:30 CESMI
Touš KKBalabuška Old TJ St 9.5. 19:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
TBC Lachtan VETTouš KK Út 15.5. 18:00 HRAB3
Balabuška Old TJTraktor humus VET B Út 15.5. 18:15 DEKAN
Studenti Praha FC VETDejvický expres VET Út 15.5. 19:15 SCBEC
Stýbla Ďáblic VETDaltonové VET Út 15.5. 19:30 NOVOB
PFC KodymkaFelix club (seniors) Út 15.5. 19:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Traktor humus VET BTBC Lachtan VET Út 22.5. 18:15 DEKAN
Křídla Ďáblic VET BPFC Kodymka Út 22.5. 19:15 MALES
Dejvický expres VETStýbla Ďáblic VET Út 22.5. 19:15 KORAB
Felix club (seniors)Studenti Praha FC VET Út 22.5. 19:30 DEKAN
Daltonové VETBalabuška Old TJ Čt 24.5. 17:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Touš KKTraktor humus VET B Út 29.5. 18:15 DEKAN
TBC Lachtan VETDaltonové VET Út 29.5. 19:15 HRAB3
Studenti Praha FC VETKřídla Ďáblic VET B Út 29.5. 19:15 SCBEC
Balabuška Old TJDejvický expres VET Út 29.5. 19:30 CESMI
Stýbla Ďáblic VETFelix club (seniors) Út 29.5. 19:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Daltonové VETTouš KK Út 5.6. 18:00 HRAB1
Křídla Ďáblic VET BStýbla Ďáblic VET Út 5.6. 19:15 MALES
Felix club (seniors)Balabuška Old TJ Út 5.6. 19:30 DEKAN
Dejvický expres VETTBC Lachtan VET Út 5.6. 19:30 CESMI
PFC KodymkaStudenti Praha FC VET Út 5.6. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
TBC Lachtan VETFelix club (seniors) Út 19.6. 17:45 MIKU4
Balabuška Old TJKřídla Ďáblic VET B Út 19.6. 18:00 MALES
Stýbla Ďáblic VETPFC Kodymka Út 19.6. 18:00 KORAB
Traktor humus VET BDaltonové VET Út 19.6. 18:15 DEKAN
Touš KKDejvický expres VET Út 19.6. 18:15 HOSTI