Rozpis pískání, 4. liga, skupina C

Sebranka FC VET

Čt 29.3. 19:00 Pražačka P3
Čt 29.3. 20:15 Pražačka P3
Čt 7.6. 18:00 Malešice AFK MALES
Čt 7.6. 19:15 Malešice AFK MALES
Čt 7.6. 20:30 Malešice AFK MALES

Válcovna plechu VET

Út 27.3. 18:00 Koráb SC KORAB
Út 27.3. 19:15 Koráb SC KORAB
Út 27.3. 20:30 Koráb SC KORAB
Po 7.5. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 7.5. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Po 7.5. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Gente VET

Čt 5.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 5.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 5.4. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Po 25.6. 17:45 Mikulova MIKU2
Po 25.6. 19:00 Mikulova MIKU2
Po 25.6. 20:15 Mikulova MIKU2

Pralinky F.C.K.

Út 8.5. 18:00 Koráb SC KORAB
Út 8.5. 19:15 Koráb SC KORAB
Út 8.5. 20:30 Koráb SC KORAB
Po 4.6. 18:00 Koráb SC KORAB
Po 4.6. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 4.6. 20:30 Koráb SC KORAB

Bronx KKK VET B

Ne 25.3. 11:15 Tempo FC TEMPO
Ne 25.3. 12:30 Tempo FC TEMPO
Po 16.4. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 16.4. 20:15 Meteor 8 METE1
Čt 17.5. 17:00 Zákostelní ZAK
Čt 17.5. 18:15 Zákostelní ZAK

Old Bayern Prag

Po 19.3. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 19.3. 20:15 Meteor 8 METE1
Čt 19.4. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 19.4. 20:30 Tempo FC TEMPO
Čt 31.5. 17:00 Zákostelní ZAK
Čt 31.5. 18:15 Zákostelní ZAK

Metro AFK VET

Út 27.3. 19:15 Motorlet MOTO1
Út 27.3. 20:30 Motorlet MOTO1
Čt 3.5. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 3.5. 20:30 Tempo FC TEMPO
St 30.5. 18:00 Hrabákova HRAB1
St 30.5. 19:15 Hrabákova HRAB1

Bajern Měšičáci

St 9.5. 17:00 Děkanka DEKAN
St 9.5. 18:15 Děkanka DEKAN
Ne 3.6. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 3.6. 13:45 Hanspaulka HANSP
Út 26.6. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 26.6. 19:30 Litvínovská LITVI

Tatarský biftek VET

Čt 3.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 3.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
Čt 24.5. 19:00 Pražačka P1
Čt 24.5. 20:15 Pražačka P1
Út 12.6. 19:00 Mikulova MIKU3
Út 12.6. 20:15 Mikulova MIKU3

Žalud United 1.PC VET

Ne 8.4. 13:45 Pražačka P3
Ne 8.4. 15:00 Pražačka P3
Čt 3.5. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 3.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 24.5. 19:00 Motorlet MOTO2
Čt 24.5. 20:15 Motorlet MOTO2

Ministerstvo obrany VET

Pa 11.5. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 11.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 4.6. 19:15 Štěrboholy STER1
Po 4.6. 20:30 Štěrboholy STER1

To mi stačí VET

Čt 24.5. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 24.5. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 18.6. 19:00 Pražačka P2
Po 18.6. 20:15 Pražačka P2