Rozpis pískání, 4. liga, skupina C

Sebranka FC VET

Čt 6.9. 18:15 Aritma ARIT
Čt 6.9. 19:30 Aritma ARIT
Čt 6.9. 20:45 Aritma ARIT
Čt 25.10. 18:00 Štěrboholy STER1
Čt 25.10. 19:15 Štěrboholy STER1
Čt 25.10. 20:30 Štěrboholy STER1

Gente VET

Út 4.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 4.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
St 7.11. 17:30 Aritma ARIT
St 7.11. 18:45 Aritma ARIT
St 7.11. 20:00 Aritma ARIT

Pralinky F.C.K.

Út 2.10. 19:15 Štěrboholy STER2
Út 2.10. 20:30 Štěrboholy STER2
Ne 11.11. 18:45 Pražačka P3
Ne 11.11. 20:00 Pražačka P3
Čt 6.12. 18:15 Mikulova MIKU2
Čt 6.12. 19:30 Mikulova MIKU2

Bronx KKK VET B

Ne 16.9. 16:15 Mikulova MIKU1
Ne 16.9. 17:30 Mikulova MIKU1
Út 2.10. 19:15 Štěrboholy STER3
Út 2.10. 20:30 Štěrboholy STER3
Pa 9.11. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 9.11. 19:00 Záběhlice ZABEH

Old Bayern Prag

St 26.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 26.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
St 31.10. 19:15 Štěrboholy STER3
St 31.10. 20:30 Štěrboholy STER3
Po 19.11. 19:00 Mikulova MIKU3
Po 19.11. 20:15 Mikulova MIKU3

Metro AFK VET

Pa 26.10. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Pa 26.10. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Pa 16.11. 18:00 Pražačka P2
Pa 16.11. 19:15 Pražačka P2

Bajern Měšičáci

Pa 21.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 21.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 8.10. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 8.10. 20:45 Hanspaulka HANSP
Po 29.10. 19:00 Mikulova MIKU4
Po 29.10. 20:15 Mikulova MIKU4

Tatarský biftek VET

Čt 18.10. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Čt 18.10. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Po 12.11. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 12.11. 19:15 Hrabákova HRAB2

Žalud United 1.PC VET

Út 25.9. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 25.9. 19:30 Slivenec AFK SLIVE
Pa 19.10. 18:00 Pražačka P3
Pa 19.10. 19:15 Pražačka P3
Po 12.11. 19:00 Pražačka P2
Po 12.11. 20:15 Pražačka P2

Ministerstvo obrany VET

St 31.10. 19:15 Štěrboholy STER2
St 31.10. 20:30 Štěrboholy STER2
St 21.11. 18:45 Aritma ARIT
St 21.11. 20:00 Aritma ARIT

To mi stačí VET

St 31.10. 18:00 Hrabákova HRAB1
St 31.10. 19:15 Hrabákova HRAB1
Čt 22.11. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Čt 22.11. 20:45 Čechie Smíchov CESMI