St 6.6.18 19:30 DEKAN Bajern Měšičáci Gente VET 9. 2:2
Čt 24.5.18 19:30 ZAK Válcovna plechu VET Bajern Měšičáci 8. 1:10
St 16.5.18 19:15 STER1 Bajern Měšičáci Sebranka FC VET 7. 1:0
St 2.5.18 18:00 ZAK Žalud United 1.PC VET Bajern Měšičáci 6. 1:5
St 25.4.18 19:00 ZABEH To mi stačí VET Bajern Měšičáci 5. 1:2
St 18.4.18 19:30 zzNOVOB Bajern Měšičáci Old Bayern Prag 4. 1:11
Čt 5.4.18 18:00 SCBEC Ministerstvo obrany VET Bajern Měšičáci 3. 4:1
Čt 29.3.18 19:00 MIKU4 Bajern Měšičáci Tatarský biftek VET 2. 3:3
St 21.3.18 19:15 HRAB1 Metro AFK VET Bajern Měšičáci 1. 2:2

1. Gente VET 11 10 1 0 66:15 21
2. Žalud United 1.PC VET 11 8 0 3 48:29 16
3. Bajern Měšičáci 11 6 3 2 39:30 15
4. Ministerstvo obrany VET 11 7 1 3 39:31 15
12. Metro AFK VET 11 2 1 8 22:40 1

St 9.5.18 17:00 DEKAN S nadhledem Nevím FC   (HL8G)
St 9.5.18 18:15 DEKAN Šachta UK VET Vršáci VET   (VL3C)
Ne 3.6.18 12:30 HANSP Na zdraví p.Macháčka Bruchos HFC   (HL6I)
Ne 3.6.18 13:45 HANSP Sokol Suchdol TJ Stodůlecký piráti   (HL6K)
Út 26.6.18 18:15 LITVI UTS Vršovice G.I.C La Plate de Cünde   (HL2B)
Út 26.6.18 19:30 LITVI Rebel Circus Gambrinus VH   (HL7C)

27. 6. 18 20:15 METE2 Bajern Měšičáci Pralinky F.C.K. 11. 9:5 (3:2)
Do poločasu vyrovnaná partie, potom domácí převzali aktivitu a byli lepším týmem. Hosté ale sympaticky hráli až do konce naplno. Janča
Bajern Měšičáci Pralinky F.C.K.
Michal Svítil – Jan Černý, Jiří Kaplan, Jiří Kříž, Dušan Lampart, Jiří Pelc, Jaroslav Pešek, Pavel Sedlmajer, Roman Toms vs Radek Martínek – Václav Burian, Jaroslav Černoch, Jan Dvořáček, Ľuboš Kočiš, Josef Kubr, Mykhaylo Popovych, Martin Prchal, Michal Predikant
5., 32., 35. Jaroslav Pešek
14. Jiří Pelc
29., 31., 46., 49. Dušan Lampart
43. Jiří Kříž
16., 28., 54. Michal Predikant
38., 58. Václav Burian
13. 6. 18 17:00 DEKAN Bronx KKK VET B Bajern Měšičáci 10. 0:3 (0:1)
Vyrovnaný zápas plný šancí na obou stranách. Gólmani obou týmů předvedli skvělý výkon a spousty perfektních zákroků, ale díky lepší střelecké koncovce se v tomto zápase radoval tým hostů.
Bronx KKK VET B Bajern Měšičáci
Petr MalýPavel Jinoch, Viliam Kurucz, David Mathouchanh, Radek Nechanský, Šimon Rittich, Miloslav Suchánek vs Michal Svítil – Jiří Kaplan, Jiří Kříž, Dušan Lampart, Jaroslav Pešek, Pavel Sedlmajer, Roman Toms
13. Jiří Kaplan
52. Jaroslav Pešek
56. Pavel Sedlmajer
6. 6. 18 19:30 DEKAN Bajern Měšičáci Gente VET 9. 2:2 (1:0)
Bojovné utkání plné chlapských soubojů o míč skončilo remízou.
Bajern Měšičáci Gente VET
Michal Svítil – Jan Černý, Robert Doležal, Jiří Kaplan, Jiří Kříž, Dušan Lampart, Jaroslav Pešek, Pavel Sedlmajer, Roman Toms vs David Mikoláš – Lukáš Benda, Stanislav Bezděka, Jan Doskočil, Martin Hejný, Petr Hladík, Tomáš Kuptík, Zbyněk Šámal
9. Jiří Kaplan
55. Robert Doležal
47. Stanislav Bezděka
58. Zbyněk Šámal
24. 5. 18 19:30 ZAK Válcovna plechu VET Bajern Měšičáci 8. 1:10 (1:5)
Rozhodčí se nedostavil.
Válcovna plechu VET Bajern Měšičáci
Vít Houška – Ludvík Hájek, František Kříž, Antonín Neumann, Martin Pišan, Radovan Skoumal, Lukáš Sobotka, Jaroslav Žibrun vs Michal Svítil – Jiří Kaplan, Jiří Kříž, Jaroslav Pešek, Pavel Sedlmajer, Václav Svoboda
30. Radovan Skoumal 3., 54. Jiří Kříž
5., 10., 42. Jiří Kaplan
12., 27., 57., 60. Jaroslav Pešek
52. Pavel Sedlmajer
16. 5. 18 19:15 STER1 Bajern Měšičáci Sebranka FC VET 7. 1:0 (0:0)
Průměrné utkání odpovídající věku a kvalitě hráčů. Druhý poločas nabral na nervozitě.
Bajern Měšičáci Sebranka FC VET
Michal SvítilJan Černý, Robert Doležal, Jiří Kaplan, Jiří Kříž, Jaroslav Pešek, Pavel Sedlmajer vs Václav Chmel – Leonidhas Avraamides, Jan Haas, Michael Heigl, Miloslav Kobera, Jeffrey Mons, Libor Nemec, Petr Vlasák
56. Jiří Kříž
2. 5. 18 18:00 ZAK Žalud United 1.PC VET Bajern Měšičáci 6. 1:5 (0:4)
Vítěz si vybojoval svůj náskok již v první půli. Žalud United nedokázal dát branku. V druhé půli se hra i skóre vyrovnalo, ale díky první části bere Bajern vítězství. Petr Jambor, Roman Janda
Žalud United 1.PC VET Bajern Měšičáci
Roman Neužil – Lukáš Brávek, Stanislav Broža, Karel Fiala, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Karel Moravec, Jan Šobr, Miloš Verner vs Michal Svítil – Jan Černý, Robert Doležal, Jiří Kaplan, Jiří Kříž, Dušan Lampart, Pavel Sedlmajer
31. Jan Šobr 8. Pavel Sedlmajer
23., 24. Robert Doležal
28. Jiří Kaplan
40. Jiří Kříž
25. 4. 18 19:00 ZABEH To mi stačí VET Bajern Měšičáci 5. 1:2 (0:0)
Bojovné a vyrovnané utkání vyhrál o kousek lepší Bajern. Adam Přadka, Jakub Kahoun
To mi stačí VET Bajern Měšičáci
Martin VyhnalPavel Blecha, Tomáš Jevický, Josef Pašek, Zdeněk Pavlíček, Jindřich Vedral, Radek Vopat vs Michal Svítil – Jan Černý, Jiří Kaplan, Jiří Kříž, Dušan Lampart, Jaroslav Pešek, Pavel Sedlmajer
49. Pavel Blecha 33. Jiří Kříž
48. Jiří Kaplan
18. 4. 18 19:30 zzNOVOB Bajern Měšičáci Old Bayern Prag 4. 1:11 (0:5)
V první půli jasná převaha Old Prag. Bajern si vytvořil pár šancí, ale neproměňovali je. Po změně stran se zápas proměnil v exhibici vítězů.
Bajern Měšičáci Old Bayern Prag
Michal Svítil – Jan Černý, Jiří Kaplan, Jiří Kříž, Dušan Lampart, Jaroslav Pešek, Pavel Sedlmajer vs Roman Zouza – Luboš Flax, Tomáš Kotek, Martin Mrukwia, Daniel Parys, Milan Satoranský, Vladimír Ševčík, Eduard Unger, František Vandas
36. Jiří Kaplan 4., 32. Daniel Parys
9., 20., 21., 28., 42. Martin Mrukwia
33. Eduard Unger
37. Vladimír Ševčík
39. Luboš Flax
46. Tomáš Kotek
5. 4. 18 18:00 SCBEC Ministerstvo obrany VET Bajern Měšičáci 3. 4:1 (1:1)
Domácí měli přesnější koncovku a proto zaslouženě vyhráli.
Ministerstvo obrany VET Bajern Měšičáci
Jan Tajbl – Pavel Chotaš, Tomáš Fuňka, Karel Hendrych, Pavel Poláček, Marek Sobota vs Michal Svítil – Jan Černý, Jiří Kaplan, Jiří Kříž, Dušan Lampart, Jaroslav Pešek, Pavel Sedlmajer, Václav Svoboda, Roman Toms
27. Marek Sobota
34., 40. Pavel Chotaš
37. Karel Hendrych
14. Pavel Sedlmajer
29. 3. 18 19:00 MIKU4 Bajern Měšičáci Tatarský biftek VET 2. 3:3 (2:0)
V bojovném utkání se oba soupeři rozešli smírně. Čapla J., Čapla M.
Bajern Měšičáci Tatarský biftek VET
Michal Svítil – Jan Černý, Robert Doležal, Jiří Kaplan, Dušan Lampart, Jaroslav Pešek, Pavel Sedlmajer, Václav Svoboda, Roman Toms vs Tomáš Pechar – Vladimír Burian, Martin Dub, Karel Hartig, Zdeněk Koutník, Tomáš Procházka, Martin Zima
3. Jiří Kaplan
27. Dušan Lampart
46. Pavel Sedlmajer
32., 59. Tomáš Procházka
54. Vladimír Burian
21. 3. 18 19:15 HRAB1 Metro AFK VET Bajern Měšičáci 1. 2:2 (1:1)
Naprosto pohodové utkání dvou férových týmů. Pěkný zápas se spravedlivou remízou. Lukáš Černý
Metro AFK VET Bajern Měšičáci
Karel Kozel – Petr Bešta, Tomáš Bláha, Roman Böhm, Petr Fexa, Vít Melichar, Josef Šimek, Martin Sýkora vs Michal Svítil – Jan Černý, Jiří Kaplan, Dušan Lampart, Jaroslav Pešek, Pavel Sedlmajer, Václav Svoboda, Roman Toms