St 6.6.18 19:15 HRAB1 Ministerstvo obrany VET Metro AFK VET 9. 4:1
St 23.5.18 19:15 HRAB1 Metro AFK VET Tatarský biftek VET 8. 0:4
St 16.5.18 19:15 HRAB1 Metro AFK VET Žalud United 1.PC VET 7. 0:2
St 2.5.18 18:00 SCBEC Pralinky F.C.K. Metro AFK VET 6. 6:2
St 25.4.18 19:15 HRAB1 Metro AFK VET Bronx KKK VET B 5. 1:3
St 18.4.18 19:15 HRAB2 Gente VET Metro AFK VET 4. 3:0
St 4.4.18 19:15 HRAB1 Metro AFK VET Válcovna plechu VET 3. 4:2
St 28.3.18 19:15 STER1 Sebranka FC VET Metro AFK VET 2. 1:5
St 21.3.18 19:15 HRAB1 Metro AFK VET Bajern Měšičáci 1. 2:2

1. Gente VET 11 10 1 0 66:15 21
2. Žalud United 1.PC VET 11 8 0 3 48:29 16
3. Bajern Měšičáci 11 6 3 2 39:30 15
4. Ministerstvo obrany VET 11 7 1 3 39:31 15
12. Metro AFK VET 11 2 1 8 22:40 1

Út 27.3.18 19:15 MOTO1 1.FC RUM SUP Pražačka seniors A   (SVL2A)
Út 27.3.18 20:30 MOTO1 Stars beer Libeň SK A   (HL5B)
Čt 3.5.18 19:15 TEMPO Jacobs Napoleoni   (HL7G)
Čt 3.5.18 20:30 TEMPO UTS Vršovice S.N.F. A   (HL2B)
St 30.5.18 18:00 HRAB1 Viktoria Bítovská A Právníci FC   (HL8D)
St 30.5.18 19:15 HRAB1 Klamovka Praha FK Senioři Praha B   (HL8G)

27. 6. 18 20:15 ZABEH To mi stačí VET Metro AFK VET 11. 8:4 (5:1)
Domácí byli v prvním poločase jasně lepší a zaslouženě navyšovali skóre. Hosté se prosadili až po přestávce, a to už nestačilo.
To mi stačí VET Metro AFK VET
Petr Šídlo – Pavel Blecha, Tomáš Jevický, Josef Pašek, David Šídlo, Radek Vopat, Martin Vyhnal vs Karel Kozel – Petr Bešta, Tomáš Bláha, Roman Böhm, Ladislav Břeský, Jiří Dvořák, Petr Jahoda, Vít Melichar, Josef Šimek, Martin Sýkora
8., 17., 40., 58. Pavel Blecha
12., 24. Radek Vopat
20., 55. Tomáš Jevický
30., 37. Tomáš Bláha
43., 58. Josef Šimek
13. 6. 18 17:45 MIKU2 Metro AFK VET Old Bayern Prag 10. 3:5 (1:3)
Hrál se kvalitní zápas. Domácí dali v závěru kontaktní gól na 3:4, ale hosté v 59. minutě rozhodli. Beneš
Metro AFK VET Old Bayern Prag
Karel Kozel – Petr Bešta, Tomáš Bláha, Roman Böhm, Ladislav Břeský, Petr Fexa, Petr Jahoda, Petr Popelka, Martin Sýkora vs Petr Třešňák – Tomáš Kotek, Lukáš Lodin, Martin Mrukwia, Milan Satoranský, Vladimír Ševčík, Dalibor Trojáček, Eduard Unger
17. Petr Bešta
43. Tomáš Bláha
58. Ladislav Břeský
4., 19., 44. Martin Mrukwia
28. Lukáš Lodin
59. Tomáš Kotek
6. 6. 18 19:15 HRAB1 Ministerstvo obrany VET Metro AFK VET 9. 4:1 (2:1)
Do zápasu měli lepší vstup hosté, které poslal do vedení Jahoda. Domácí se pak chytli až pět minut před koncem první půle, kdy nejprve vyrovnal Poláček a vzápětí přidal druhou branku Sobota. Druhý poločas pak byl jasně v režii domácích. Martin Novotný
Ministerstvo obrany VET Metro AFK VET
Jan Tajbl – Jaroslav Červenka, Pavel Chotaš, Tomáš Fuňka, Karel Hendrych, Martin Hendrych, Pavel Poláček, Marek Sobota vs Karel Kozel – Tomáš Bláha, Roman Böhm, Ladislav Břeský, Jiří Dvořák, Petr Fexa, Petr Jahoda, Petr Popelka
24. Pavel Poláček
26. Marek Sobota
42. Pavel Chotaš
51. Tomáš Fuňka
5. Petr Jahoda
23. 5. 18 19:15 HRAB1 Metro AFK VET Tatarský biftek VET 8. 0:4 (0:2)
Hosté měli po celý zápas převahu, kterou využili. Všechny góly zařídil Koutník.
Metro AFK VET Tatarský biftek VET
Karel Kozel – Petr Bešta, Tomáš Bláha, Roman Böhm, Ladislav Břeský, Jiří Dvořák, Petr Fexa, Petr Jahoda, Petr Popelka, Martin Sýkora vs Tomáš Pechar – Martin Dub, Karel Hartig, Vladimír Kopecký, Zdeněk Koutník, Martin Lukšík, Tomáš Procházka, Martin Zima
12., 19., 39., 42. Zdeněk Koutník
16. 5. 18 19:15 HRAB1 Metro AFK VET Žalud United 1.PC VET 7. 0:2 (0:2)
Žalud byl do poločasu lepším týmem. Po změně stran mu docházely síly, ale dvoubrankový náskok uhájil.
Metro AFK VET Žalud United 1.PC VET
Karel Kozel – Tomáš Bláha, Roman Böhm, Ladislav Břeský, Jiří Dvořák, Petr Fexa, Vít Melichar, Petr Popelka, Josef Šimek, Martin Sýkora vs Roman Neužil – Stanislav Broža, Karel Fiala, Martin Kucmocht, Petr Kucmocht, Jan Šobr, Miloš Verner
38 Roman Böhm 10. Jan Šobr
14. Karel Fiala
2. 5. 18 18:00 SCBEC Pralinky F.C.K. Metro AFK VET 6. 6:2 (1:0)
Převaha domácích byla znát od začátku. Hosté odpověděli až ve 37. minutě, ale domácí gólem ve 38. minutě vše rozhodli.
Pralinky F.C.K. Metro AFK VET
Radek Martínek – Jaroslav Černoch, Jan Dvořáček, Ľuboš Kočiš, Josef Kubr, Mykhaylo Popovych, Michal Predikant, Rudolf Schiller, František Štofila vs Karel Kozel – Tomáš Bláha, Roman Böhm, Ladislav Břeský, Petr Fexa, Vít Melichar, Petr Popelka, Josef Šimek
11., 47. Rudolf Schiller
32. Josef Kubr
38., 53. Jaroslav Černoch
54. František Štofila
37., 38. Petr Popelka
25. 4. 18 19:15 HRAB1 Metro AFK VET Bronx KKK VET B 5. 1:3 (1:2)
Výkon obou mužstev provázela spousta nepřesností. Po změně stran dokázali hosté zužitkovat svou herní převahu a zapsat si do tabulky dva body.
Metro AFK VET Bronx KKK VET B
Karel Kozel – Tomáš Bláha, Roman Böhm, Jiří Dvořák, Petr Fexa, Petr Jahoda, Vít Melichar, Petr Popelka, Martin Sýkora vs Zdeněk Rožánek – Pavel Jinoch, Viliam Kurucz, David Mathouchanh, Radek Nechanský, Martin Nykl, Miloslav Suchánek, Vladimír Viklický
28. Tomáš Bláha 19. Martin Nykl
23. Miloslav Suchánek
34. Vladimír Viklický
18. 4. 18 19:15 HRAB2 Gente VET Metro AFK VET 4. 3:0 (1:0)
Domácí byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli.
Gente VET Metro AFK VET
Jan Doskočil – Lukáš Benda, Stanislav Bezděka, Martin Hejný, Petr Hladík, Tomáš Kuptík, Zbyněk Šámal, Pavel Stárek vs Karel Kozel – Tomáš Bláha, Roman Böhm, Ladislav Břeský, Jiří Dvořák, Vít Melichar, Petr Popelka, Josef Šimek, Martin Sýkora
9. Pavel Stárek
46., 48. Stanislav Bezděka
4. 4. 18 19:15 HRAB1 Metro AFK VET Válcovna plechu VET 3. 4:2 (2:0)
Od začátku byli hráči Metra lepší, vyhrávali souboje a vytvořili si územní převahu, kterou také vyjádřili gólově. V závěru si Válcovna vytvořila optickou převahu a v 53. minutě se jí podařilo snížit. Poté se střídaly šance na obou stranách, ovšem v 60. minutě si hosté zatloukli poslední hřebíček do rakve druhým vlastním gólem. Martin Suchý, Tomáš Manhart
Metro AFK VET Válcovna plechu VET
Karel Kozel – Petr Bešta, Tomáš Bláha, Roman Böhm, Ladislav Břeský, Jiří Dvořák, Petr Jahoda, Vít Melichar, Petr Popelka, Josef Šimek, Martin Sýkora vs Ludvík Hájek – Josef Beneš, Karel Boháč, František Kříž, Martin Pišan, David Plaček, Radovan Skoumal, Jaroslav Žibrun
20. Petr Jahoda
23., 60. OG
40. Petr Bešta
38. Radovan Skoumal
53. David Plaček
28. 3. 18 19:15 STER1 Sebranka FC VET Metro AFK VET 2. 1:5 (1:2)
Poklidné utkání, kde Metro těžilo z mladšího kolektivu a početnější střídačky.
Sebranka FC VET Metro AFK VET
Michael Heigl – Leonidhas Avraamides, Jan Haas, Miloslav Kobera, Jeffrey Mons, Jaroslav Penk, Petr Vlasák vs Karel Kozel – Petr Bešta, Tomáš Bláha, Roman Böhm, Ladislav Břeský, Petr Fexa, Petr Jahoda, Vít Melichar, Petr Popelka, Martin Sýkora
28. Leonidhas Avraamides 9., 42. Petr Popelka
11. Tomáš Bláha
31. OG
21. 3. 18 19:15 HRAB1 Metro AFK VET Bajern Měšičáci 1. 2:2 (1:1)
Naprosto pohodové utkání dvou férových týmů. Pěkný zápas se spravedlivou remízou. Lukáš Černý