Rozpis pískání, 4. liga, skupina D

Hvězda VAB F.C.

St 17.10. 18:15 Litvínovská LITVI
St 17.10. 19:30 Litvínovská LITVI
St 17.10. 20:45 Litvínovská LITVI
St 14.11. 17:45 Mikulova MIKU4
St 14.11. 19:00 Mikulova MIKU4
St 14.11. 20:15 Mikulova MIKU4

Přezletice SG

St 26.9. 17:45 Mikulova MIKU3
St 26.9. 19:00 Mikulova MIKU3
St 26.9. 20:15 Mikulova MIKU3
Po 29.10. 18:15 Litvínovská LITVI
Po 29.10. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 29.10. 20:45 Litvínovská LITVI

Zachovalí

Po 12.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 12.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 12.11. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Po 3.12. 18:15 Aritma ARIT
Po 3.12. 19:30 Aritma ARIT
Po 3.12. 20:45 Aritma ARIT

K.F.C. FC VET

Ne 16.9. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 16.9. 20:00 Mikulova MIKU2
Út 16.10. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Út 16.10. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
Út 6.11. 19:00 Meteor 8 METE1
Út 6.11. 20:15 Meteor 8 METE1

MVS Recycled

St 26.9. 19:00 Pražačka P3
St 26.9. 20:15 Pražačka P3
Po 22.10. 19:00 Motorlet MOTO3
Po 22.10. 20:15 Motorlet MOTO3
Út 20.11. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Út 20.11. 20:45 Stodůlky Sokol STOD

Rumové pralinky VET

Pa 26.10. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 26.10. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Pa 2.11. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 2.11. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Pa 30.11. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 30.11. 19:30 Přední Kopanina PRKOP

Hojivý typy

Po 3.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 3.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Ne 28.10. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 28.10. 20:00 Mikulova MIKU4
Út 13.11. 18:00 Hrabákova HRAB3
Út 13.11. 19:15 Hrabákova HRAB3

Blizzard ZM VET

Pa 21.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Pa 21.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
Po 29.10. 19:00 Pražačka P2
Po 29.10. 20:15 Pražačka P2

Indiana Team VET

Po 24.9. 19:00 Motorlet MOTO3
Po 24.9. 20:15 Motorlet MOTO3
St 7.11. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 7.11. 20:45 Tempo FC TEMPO

Bránický tank VET

Po 15.10. 19:00 Motorlet MOTO2
Po 15.10. 20:15 Motorlet MOTO2
Út 13.11. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 13.11. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Jetoma FC

St 31.10. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
St 31.10. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
St 21.11. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
St 21.11. 19:30 Přední Kopanina PRKOP