Rozpis pískání, 4. liga, skupina D

Hvězda VAB F.C.

Út 20.3. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 20.3. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 20.3. 20:45 Běchovice 2 BECH
Út 5.6. 17:45 Mikulova MIKU1
Út 5.6. 19:00 Mikulova MIKU1
Út 5.6. 20:15 Mikulova MIKU1

Rychlé pípy VET

Út 1.5. 17:00 Děkanka DEKAN
Út 1.5. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 1.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 21.5. 19:15 Štěrboholy STER3
Po 21.5. 20:30 Štěrboholy STER3

Přezletice SG

Út 24.4. 19:00 Pražačka P2
Út 24.4. 20:15 Pražačka P2
Čt 24.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 24.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 24.5. 20:15 Záběhlice ZABEH

Zachovalí

Po 26.3. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 26.3. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 26.3. 20:15 Záběhlice ZABEH
Út 8.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 8.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 8.5. 20:15 Záběhlice ZABEH

K.F.C. FC VET

Po 26.3. 18:00 Hrabákova HRAB3
Po 26.3. 19:15 Hrabákova HRAB3
St 16.5. 18:00 Štěrboholy STER2
St 16.5. 19:15 Štěrboholy STER2
St 16.5. 20:30 Štěrboholy STER2

MVS Recycled

Po 19.3. 18:00 Hrabákova HRAB3
Po 19.3. 19:15 Hrabákova HRAB3
Ne 29.4. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 29.4. 20:00 Běchovice SC SCBEC
Po 25.6. 19:00 Pražačka P3
Po 25.6. 20:15 Pražačka P3

Rumové pralinky VET

St 11.4. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
St 11.4. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Út 29.5. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Út 29.5. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Út 5.6. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Út 5.6. 19:30 Přední Kopanina PRKOP

Hojivý typy

St 4.4. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 4.4. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
Ne 20.5. 17:30 Záběhlice ZABEH
Ne 20.5. 18:45 Záběhlice ZABEH
St 13.6. 19:00 Pražačka P2
St 13.6. 20:15 Pražačka P2

Blizzard ZM VET

Po 9.4. 18:00 Hrabákova HRAB1
Po 9.4. 19:15 Hrabákova HRAB1
St 9.5. 18:45 Bílá Hora BIHOR
St 9.5. 20:00 Bílá Hora BIHOR
Út 26.6. 19:00 Pražačka P3
Út 26.6. 20:15 Pražačka P3

Indiana Team VET

Po 9.4. 19:00 Motorlet MOTO2
Po 9.4. 20:15 Motorlet MOTO2
Ne 20.5. 17:45 Meteor 8 METE1
Ne 20.5. 19:00 Meteor 8 METE1
Út 26.6. 19:00 Motorlet MOTO2
Út 26.6. 20:15 Motorlet MOTO2

Bránický tank VET

St 28.3. 19:00 Pražačka P1
St 28.3. 20:15 Pražačka P1
Út 8.5. 19:00 Pražačka P2
Út 8.5. 20:15 Pražačka P2
Ne 3.6. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 3.6. 17:15 Hostivař SK HOSTI

Jetoma FC

Út 8.5. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Út 8.5. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Po 4.6. 19:00 Pražačka P3
Po 4.6. 20:15 Pražačka P3
Po 25.6. 19:00 Hostivař SK HOSTI
Po 25.6. 20:15 Hostivař SK HOSTI