Rozpis pískání, 4. liga, skupina E

Typos - Garda FC

Ne 22.4. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 22.4. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 22.4. 12:30 Stodůlky Sokol STOD
Ne 27.5. 13:45 Hanspaulka HANSP
Ne 27.5. 15:00 Hanspaulka HANSP
Ne 27.5. 16:15 Hanspaulka HANSP

Old boys Bohemia Chips

Ne 22.4. 10:00 Tempo FC TEMPO
Ne 22.4. 11:15 Tempo FC TEMPO
Ne 22.4. 12:30 Tempo FC TEMPO
Po 7.5. 17:30 Kbely Spartak KBELY
Po 7.5. 18:45 Kbely Spartak KBELY

Kumpáni VET

Ne 15.4. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 15.4. 20:00 Zákostelní ZAK
St 30.5. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 30.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 30.5. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Běchovice VET

So 24.3. 08:45 Běchovice 2 BECH
So 24.3. 10:00 Běchovice 2 BECH
So 24.3. 11:15 Běchovice 2 BECH
So 14.4. 08:45 Běchovice 2 BECH
So 14.4. 10:00 Běchovice 2 BECH
So 14.4. 11:15 Běchovice 2 BECH

Real Prd VET

Út 10.4. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Út 10.4. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 10.5. 19:00 Pražačka P1
Čt 10.5. 20:15 Pražačka P1
Út 29.5. 19:15 Štěrboholy STER2
Út 29.5. 20:30 Štěrboholy STER2

Caroil VET

Ne 22.4. 17:30 Hanspaulka HANSP
Ne 22.4. 18:45 Hanspaulka HANSP
Čt 17.5. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 17.5. 20:30 Tempo FC TEMPO
Út 5.6. 19:00 Meteor 8 METE1
Út 5.6. 20:15 Meteor 8 METE1

Los Gigoalos VET

Ne 8.4. 11:15 Pražačka P1
Ne 8.4. 12:30 Pražačka P1
Ne 13.5. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 13.5. 19:45 Hostivař SK HOSTI
So 2.6. 08:45 Děkanka DEKAN
So 2.6. 10:00 Děkanka DEKAN

MoKo VET

Po 26.3. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 26.3. 20:15 Meteor 8 METE1
Út 1.5. 19:15 Motorlet MOTO2
Út 1.5. 20:30 Motorlet MOTO2
St 23.5. 19:00 Mikulova MIKU1
St 23.5. 20:15 Mikulova MIKU1

Poštmistři VET B

Po 7.5. 19:00 Pražačka P3
Po 7.5. 20:15 Pražačka P3
St 6.6. 19:00 Pražačka P1
St 6.6. 20:15 Pražačka P1
Po 25.6. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 25.6. 20:15 Ďáblice SK DABLI

Marná snaha VET

Ne 15.4. 17:30 Hanspaulka HANSP
Ne 15.4. 18:45 Hanspaulka HANSP
So 9.6. 10:00 Pražačka P3
So 9.6. 11:15 Pražačka P3

Heart Attack

Ne 25.3. 16:15 Mikulova MIKU1
Ne 25.3. 17:30 Mikulova MIKU1
Ne 22.4. 15:00 Hanspaulka HANSP
Ne 22.4. 16:15 Hanspaulka HANSP

Blesk VK VET B

St 11.4. 18:45 Bílá Hora BIHOR
St 11.4. 20:00 Bílá Hora BIHOR
Po 21.5. 19:15 Štěrboholy STER2
Po 21.5. 20:30 Štěrboholy STER2