Rozpis pískání, 4. liga, skupina E

Typos - Garda FC

Út 4.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 4.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 4.9. 20:45 Hostivař SK HOSTI
St 28.11. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 28.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 28.11. 20:15 Záběhlice ZABEH

Old boys Bohemia Chips

Ne 30.9. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 30.9. 20:00 Mikulova MIKU4
Ne 4.11. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 4.11. 17:30 Zákostelní ZAK
Ne 25.11. 18:45 Pražačka P3
Ne 25.11. 20:00 Pražačka P3

Kumpáni VET

Po 5.11. 17:45 Mikulova MIKU3
Po 5.11. 19:00 Mikulova MIKU3
Po 5.11. 20:15 Mikulova MIKU3
Út 27.11. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 27.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 27.11. 20:15 Záběhlice ZABEH

Běchovice VET

Ne 16.9. 13:45 Běchovice 2 BECH
Ne 16.9. 15:00 Běchovice 2 BECH
Pa 5.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 5.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Pa 19.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Pa 19.10. 20:45 Běchovice 2 BECH

Real Prd VET

Ne 16.9. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 16.9. 20:00 Mikulova MIKU3
Čt 1.11. 19:00 Pražačka P1
Čt 1.11. 20:15 Pražačka P1
St 28.11. 19:00 Meteor 8 METE1
St 28.11. 20:15 Meteor 8 METE1

Caroil VET

Ne 9.9. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 9.9. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 21.10. 18:45 Pražačka P1
Ne 21.10. 20:00 Pražačka P1
Po 12.11. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 12.11. 20:15 Meteor 8 METE1

Los Gigoalos VET

Ne 9.9. 18:45 Pražačka P2
Ne 9.9. 20:00 Pražačka P2
Ne 4.11. 17:30 Litvínovská LITVI
Ne 4.11. 18:45 Litvínovská LITVI
Ne 25.11. 18:45 Pražačka P1
Ne 25.11. 20:00 Pražačka P1

MoKo VET

Ne 7.10. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 7.10. 20:00 Zákostelní ZAK
Ne 11.11. 17:30 Litvínovská LITVI
Ne 11.11. 18:45 Litvínovská LITVI
Út 4.12. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 4.12. 19:30 Hostivař SK HOSTI

Poštmistři VET B

Ne 23.9. 08:45 Hanspaulka HANSP
Ne 23.9. 10:00 Hanspaulka HANSP
Po 8.10. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 8.10. 20:45 Děkanka DEKAN
Út 30.10. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 30.10. 19:15 Malešice AFK MALES

Marná snaha VET

St 5.9. 18:00 Hrabákova HRAB2
St 5.9. 19:15 Hrabákova HRAB2
Ne 28.10. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 28.10. 12:30 Stodůlky Sokol STOD

Heart Attack

Ne 9.9. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 9.9. 17:30 Zákostelní ZAK
Ne 7.10. 13:45 Pražačka P3
Ne 7.10. 15:00 Pražačka P3
So 3.11. 10:00 Děkanka DEKAN
So 3.11. 11:15 Děkanka DEKAN

Blesk VK VET B

Po 10.9. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 10.9. 20:15 Meteor 8 METE1
Út 9.10. 18:00 Hrabákova HRAB1
Út 9.10. 19:15 Hrabákova HRAB1