Pá 26.10.18 19:30 BECH Nalejto 1.FC President FC   (HL5G)
Pá 26.10.18 20:45 BECH Nejasná identita 1.HK HKS Běchovice 2   (HL8J)
St 31.10.18 18:15 zzNOVOB Diablos Blancos C.F. Mořský panny   (HL8F)
Čt 29.11.18 18:15 DEKAN Pivní pohoda AC Sculpturo FC   (HL7H)
Čt 29.11.18 19:30 DEKAN Lucián FC B F.C.K.   (HL5F)

28. 11. 18 19:00 MIKU1 Klokan club Perón V Kings of Kent 11. 7:1 (4:0)
Kings měli také dost šancí, ale zápas jim znepříjemnil velmi dobře chytající brankář Klokanu. Josef Malíř, Daniel Venhoda
Klokan club Perón V Kings of Kent
Petr Víšek – Aleš Deré, Lukáš Kučera, Mario Lička, Tomáš Manhart, Radek Šírl, Luděk Zelenka vs Tomáš Zach – Martin Bělina, Jan Falc, David Kantor, Vojtěch Mráz, Jan Novák, Petr Potoček, Stanislav Rattay, Filip Turšner
10., 14., 17., 29., 31., 35. Luděk Zelenka
49. Mario Lička
50. OG
12. 11. 18 17:45 ZABEH Kings of Kent Indus VET 10. 2:11 (0:6)
Jednoznačné utkání. Kovařík
Kings of Kent Indus VET
Stanislav Rattay – Martin Bělina, Jan Falc, Vojtěch Mráz, Jan Novák, Petr Potoček, Filip Turšner vs Tomáš Coufal – Tomáš Havlíček, Martin Kasálek, Lumír Kübel, Luděk Kula, Milan Šafr, Martin Šalamoun, Tibor Soták, Zdeněk Tichý, Petr Vašíček
52. Tibor Soták
7. 11. 18 20:15 P3 PH Servis Kings of Kent 9. 3:1 (2:0)
Zpočátku vyrovnaný zápas, pak se projevila lepší fyzička PH Servisu.
PH Servis Kings of Kent
Roman Soukup – Zdeněk Bárta, Jiří Chlebna, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Milan Macela, Jakub Maláček, Jiří Maláček, Josef Pokorný, Jindřich Skála, Jindřich Štencl, Jan Suchý vs Stanislav Rattay – Martin Bělina, Jan Falc, David Kantor, Vojtěch Mráz, Jan Novák, Petr Potoček, Filip Turšner
22. Milan Macela
25. Jiří Maláček
50. Jindřich Štencl
58. Martin Bělina
31. 10. 18 19:30 zzNOVOB Kings of Kent Kuřátka FC 8. 4:11 (1:6)
Poklidné utkání, zaslouženě vyhrál lepší tým.
Kings of Kent Kuřátka FC
Tomáš Zach – Martin Bělina, Jan Falc, David Kantor, Jiří Kordovský, Vojtěch Mráz, Jan Novák, Petr Potoček, Stanislav Rattay, Filip Turšner vs Martin Houdek – Pavel Baborovský, Pavel Caizl, Lukáš Jelínek, Martin Kokšal, Petr Moučka, Pavel Růžička, Jiří Samek, Viktor Spálavský, Mikuláš Šveda, Marek Uhlárik
50. Pavel Baborovský
24. 10. 18 20:45 CESMI Vojenské lesy VET Kings of Kent 7. 4:5 (3:1)
Domácí vedli o tři góly, druhý poločase ale patřil Kings, kteří nakonec díky lepšímu proměňování šancí vyhráli. Leoš Knap
Vojenské lesy VET Kings of Kent
Jaroslav Šturma – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Jaroslav Dittrich, Martin Fried, Karel Hubička, Pavel Knápek, Miloslav Moravec, Daniel Pašek, Vít Pecka vs Tomáš Zach – Martin Bělina, Jan Falc, Vojtěch Mráz, Jan Novák, Petr Potoček, Stanislav Rattay, Filip Turšner
51. Filip Turšner
15. 10. 18 18:00 KORAB Kings of Kent Javorák 6. 0:8 (0:4)
Po jasném průběhu zaslouženě vyhrál Javorák. Trnka
Kings of Kent Javorák
Stanislav Rattay – Martin Bělina, Jan Falc, David Kantor, Vojtěch Mráz, Jan Novák, Petr Potoček, Filip Turšner vs Petr Klouček – Jan Čepek, Jan Eibl, Jan Galetka, Lukáš Krupička, Martin Lančarič, Bohuslav Staněk, Radomír Staněk, Jiří Vaněk
4., 26. Lukáš Krupička
7., 13., 48., 54. Jan Čepek
38. Martin Lančarič
59. Jan Eibl
9. 10. 18 19:00 METE1 Kings of Kent Santa Tranta VET 5. 0:8 (0:1)
Od začátku byl na hřišti jen jeden tým a ve druhém poločase se to projevilo i na skóre. Petr Jelínek , Antonín Mareš
Kings of Kent Santa Tranta VET
Stanislav Rattay – Martin Bělina, Jan Falc, David Kantor, Vojtěch Mráz, Jan Novák, Petr Potoček, Filip Turšner vs Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Roman Kašajík, Tomáš Král, Petr Kubík, Petr Stupka, Petr Žemla
5., 48., 60. David Čejka
34., 41., 43. Petr Stupka
38. Tomáš Král
49. Petr Žemla
1. 10. 18 18:15 BECH Gambrinus VH VET Kings of Kent 4. 6:0 (0:0)
Hostům se v 5. minutě zranili dva hráči a zápas byl předčasně ukončen. David Belán, Tomáš Krucký
Gambrinus VH VET Kings of Kent
Michal Petráš – Miroslav Holinka, Lukáš Krajči, František Novák, Martin Přáda, Radek Smolík, Georgi Ivanov Tsonev vs Tomáš Zach – Martin Bělina, Jan Falc, Petr Potoček, Stanislav Rattay
24. 9. 18 19:15 KORAB Kings of Kent Traktor humus VET A 1. 0:7 (0:4)
Rychlé a pohledné utkání, kterému dominovali hostující hráči.
Kings of Kent Traktor humus VET A
Tomáš Zach – Martin Bělina, Jan Falc, Jiří Kordovský, Vojtěch Mráz, Jan Novák, Petr Potoček, Stanislav Rattay, Filip Turšner vs Zdeněk Feierfeil – Jan Chadima, Bohumil Exner, Lukáš Hronek, Matúš Karnafel, Ladislav Kautský, Karel Kubec, David Kudrnáč, Tomáš Kunc, Adrian Lehnert, David Šefrna, Roman Zvolský
5., 39. David Kudrnáč
12. Bohumil Exner
15. Ladislav Kautský
16., 43. Adrian Lehnert
53. David Šefrna
20. 9. 18 19:00 P2 Kings of Kent Defect 3. 2:11 (2:4)
Utkání mělo spád a akce se přelévaly ze strany na stranu. Defect byl zejména ve druhém poločase výrazně produktivnější a fotbalovější, takže zaslouženě vysoko vyhrál.
Kings of Kent Defect
Tomáš Zach – Martin Bělina, Jan Falc, David Kantor, Vojtěch Mráz, Petr Potoček, Stanislav Rattay, Filip Turšner vs Mário Vozár – Ionel David, David Davídek, Josef Hrodek, Richard Peer, Petr Seidel, Václav Socher, Tomáš Trnka