Út 16.10.18 18:00 MALES Pražský axiom Kulva PVC   (HL8C)
Út 16.10.18 19:15 MALES Křídla Ďáblic VET B Deko VET   (VL3B)
Út 16.10.18 20:30 MALES Lekfa UVL II Kodymka Ultra II   (UVL2B)
Út 6.11.18 18:15 HOSTI Kikina bar 1.FC VET Bílý lev CF VET   (VL3A)
Út 6.11.18 19:30 HOSTI Trenhos VET Turman VET   (VL4B)
Út 6.11.18 20:45 HOSTI V.C. II Kodymka Ultra II   (UVL2B)

28. 11. 18 19:00 ZABEH Rokoska VET B Defect 11. 3:9 (1:4)
Zpočátku vyrovnané utkání na kluzkém terénu rozhodla lepší produktivita hostů. Robert Hlinák, Vlastimil Halbich
Rokoska VET B Defect
Tomáš Kučera – Martin Beránek, Jindřich Dobřanský st., Zdeněk Fusek, Svatopluk Michal, Petr Šindelář, Aleš Strach vs Alexander Károlyi – David Davídek, Jan Horáček, Josef Hrodek, Matěj Lang, Richard Peer, Jiří Sivák, Václav Socher
18., 52. Petr Šindelář
50. Jindřich Dobřanský st.
15., 22., 37. Matěj Lang
16. Josef Hrodek
29. Jan Horáček
31., 38., 40., 45. Václav Socher
13. 11. 18 19:15 KORAB Santa Tranta VET Rokoska VET B 10. 3:6 (1:4)
Velmi pohledné utkání z obou stran. Hosté proměnili své šance a zaslouženě slaví cennou výhru nad kvalitním soupeřem. Dufek
Santa Tranta VET Rokoska VET B
Kamil Kyral – Milan Čáp, David Čejka, Roman Kašajík, Tomáš Král, Petr Kubík, Antonín Příkaský, Petr Stupka, Petr Žemla vs Tomáš Kučera – Jindřich Dobřanský st., Svatopluk Michal, Tomáš Michal, Petr Šindelář, Aleš Strach
27. Aleš Strach
7. 11. 18 20:45 STER1 Traktor humus VET A Rokoska VET B 9. 3:6 (0:3)
Výborné utkání z obou stran, hrané ve vysokém tempu. Rokoska byla od začátku lepší a ve druhé půli si udržovala pohodlný náskok. Zdeněk Stratil, Tomáš Nováček
Traktor humus VET A Rokoska VET B
Zdeněk Feierfeil – Jan Chadima, Bohumil Exner, Miroslav Hajný, Lukáš Hronek, Matúš Karnafel, Ladislav Kautský, Karel Kubec, Tomáš Kunc, Adrian Lehnert, Roman Zvolský vs Tomáš Kučera – Jindřich Dobřanský st., Zdeněk Fusek, Svatopluk Michal, Tomáš Michal, Petr Šindelář, Aleš Strach, Tomáš Volný
38., 48. Jan Chadima
57. Miroslav Hajný
3., 18., 47., 51. Petr Šindelář
22. Tomáš Volný
35. Svatopluk Michal
31. 10. 18 20:30 STER1 Rokoska VET B Klokan club Perón V 8. 2:8 (0:2)
Klokan byl po celé utkání lepším mužstvem a zaslouženě zvítězil.
Rokoska VET B Klokan club Perón V
Tomáš Kučera – Jindřich Dobřanský st., Zdeněk Fusek, Marian Košutek, Svatopluk Michal, Petr Šindelář, Aleš Strach vs Petr Víšek – Stanislav Bejda, Aleš Deré, Karel Kristen, Lukáš Kučera, Tomáš Manhart, Radek Šírl
38. Petr Šindelář
59. Zdeněk Fusek
5., 21., 40. Karel Kristen
42., 56. Lukáš Kučera
46. Radek Šírl
51., 54. Stanislav Bejda
24. 10. 18 20:45 STER1 Indus VET Rokoska VET B 7. 3:3 (3:1)
Relativně vyrovnaný první poločas výsledkově lépe vyšel Indusu. Rokoska ale po změně stran začala tlačit a v posledních deseti minutách se dočkala vyrovnání. Voldán
Indus VET Rokoska VET B
Tomáš Coufal – Michal Dufek, Tomáš Havlíček, Lumír Kübel, Luděk Kula, Milan Šafr, Tibor Soták, Zdeněk Tichý, Petr Vašíček, Petr Zoubek vs Tomáš Kučera – Jindřich Dobřanský st., Zdeněk Fusek, Marian Košutek, Svatopluk Michal, Tomáš Michal, Petr Šindelář, Aleš Strach, Lubomír Velčovský
8., 15., 27. Michal Dufek 14., 51. Svatopluk Michal
57. Tomáš Michal
17. 10. 18 20:30 STER1 Rokoska VET B PH Servis 6. 3:4 (1:1)
Velmi kvalitní, rychlé a fotbalové utkání plné pěkných akcí. Lepší Rokoska si vypracovala víc šancí, ale vylámala si zuby na gólmanovi. Hosté vyhráli díky houževnatému výkonu a efektivitě v zakončení. Tomáš Kolařík, Marek Zámečník
Rokoska VET B PH Servis
Tomáš Kučera – Martin Beránek, Jindřich Dobřanský st., Marian Košutek, Svatopluk Michal, Petr Šindelář, Aleš Strach, Lubomír Velčovský, Tomáš Volný vs Roman Soukup – Zdeněk Bárta, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Milan Macela, Jiří Maláček, Josef Pokorný, Jindřich Skála, Jindřich Štencl, Jan Suchý
5. Lubomír Velčovský
31. Aleš Strach
58. Svatopluk Michal
4. Milan Macela
39. Jindřich Štencl
51., 58. Jindřich Skála
3. 10. 18 20:30 STER1 Rokoska VET B Vojenské lesy VET 4. 7:3 (3:1)
Utkání dvou technických týmů. První poločas nabídl spíš opatrnou hru, po přestávce bylo k vidění víc brejků, šancí i gólů. Hosty mohou mrzet neproměněné tutovky na konci prvního poločasu. František Sklenář, Václav Sklenář
Rokoska VET B Vojenské lesy VET
Tomáš Kučera – Martin Beránek, Jindřich Dobřanský st., Zdeněk Fusek, Marian Košutek, Svatopluk Michal, Tomáš Michal, Petr Šindelář, Aleš Strach, Lubomír Velčovský, Tomáš Volný vs Miloš Krátký – Roman Bäumel, Jan Filípek, Karel Hubička, Pavel Knápek, Miloslav Moravec, Tomáš Vajnar