Čt 1.11.18 19:00 MOTO2 Jawa-Suprtechno A Kbelák FC SUP   (SVL2B)
Čt 1.11.18 20:15 MOTO2 Jacobs AC SK Viktoria 1905   (HL6H)
Út 27.11.18 18:15 STOD Notorkros FK VET Legends a Veterans   (VL2B)
Út 27.11.18 19:30 STOD Podolka FC SUP Čechie 12° SUP   (SVL2A)

3. 12. 18 19:30 DEKAN Kliďas SFC Folprecht 1.FC VET 11. 6:1 (4:1)
Hosté sice začali gólově, ale poté předali otěže zápasu domácí, kteří hráli v poklidu a góly si rozložili do celého utkání.
Kliďas SFC Folprecht 1.FC VET
Bohuslav Křeček – Jan Bárta, Petr Fryš, Michal Heisig, Martin Kubelík, Pavel Obraz, Martin Pecha, Ondřej Viche vs Petr Skýpala – Jan Balíček, Robert Benda, Jiří Benda ml., Tomáš Kováč, Jaroslav Láznička, Roman Schich
4., 11. Michal Heisig
18. Martin Pecha
23. Petr Fryš
42. Jan Bárta
53. Pavel Obraz
2. Jiří Benda ml.
19. 11. 18 19:30 CESMI Flamengo CR VET Kliďas SFC 10. 0:4 (0:1)
Hosté měli lepší koncovku a proto zaslouženě vyhráli.
Flamengo CR VET Kliďas SFC
Karel Řezáč – Pavel Brož, Petr Čížek, Miroslav Dvořák, Karel Haškovec, Jaroslav Kohout, Martin Novák, Daniel Šimberský, Milan Škába vs Bohuslav Křeček – Petr Bárta, Tomáš Búřil, Michal Heisig, Martin Kubelík, Pavel Obraz, Martin Pecha
11. Michal Heisig
34. Petr Bárta
54. Martin Kubelík
60. Martin Pecha
12. 11. 18 18:15 ARIT Kliďas SFC Ekonom WT VET 9. 3:1 (0:0)
První poločas vyrovnaný. Ve druhé půli Kliďas rozhodl utkání. Husák
Kliďas SFC Ekonom WT VET
Bohuslav Křeček – Jan Bárta, Petr Bárta, Tomáš Búřil, Martin Kubelík, Pavel Obraz, Martin Pecha, David Šalda vs Daniel Zikmund – Martin Adamec, Pavel Čálek, Jiří Čapla, Zdeněk Fiala, Martin Froněk, Milan Jindrák, Roman Kunc, Martin Vidman
37., 54., 59. David Šalda 46. Martin Froněk
5. 11. 18 19:00 P3 Damned CF Kliďas SFC 8. 7:1 (2:1)
Jednoznačná záležitost domácích, kteří své kvality potvrdili hlavně v druhé půli. Janča
Damned CF Kliďas SFC
Luděk Michalík – Pavel Horáček, František Jakubec, Gabriel Kaprál, Jan Kasal, Ladislav Kurucz, Martin Suchý, Petr Svoboda vs Bohuslav Křeček – Tomáš Búřil, Petr Fryš, Michal Heisig, Martin Kubelík, Pavel Obraz, Martin Pecha
2., 18. František Jakubec
31., 60. Petr Svoboda
33., 41. Pavel Horáček
57. Jan Kasal
15. Martin Kubelík
30. 10. 18 20:15 P2 Kliďas SFC Bakera VET 7. 2:3 (1:1)
Pěkné utkání z obou stran. Velmi vyrovnané a plné střel od obou týmů. Vyhrál tým, který lépe mířil a trefil se do brány.
Kliďas SFC Bakera VET
Petr Fryš – Jan Bárta, Michal Heisig, Martin Kubelík, Pavel Obraz, Martin Pecha, David Šalda vs Luboš Řeháček – Filip Burda, Václav Cimpa, Petr Dům, Libor Šafránek, Robert Šafránek, Jan Tauš
29., 50. Martin Pecha 24., 38. Jan Tauš
50. Václav Cimpa
22. 10. 18 19:00 MIKU2 Tyran Saens 1.FC VET A Kliďas SFC 6. 2:2 (0:1)
Vyrovnaný zápas. Remíza je zasloužená. Pešek
Tyran Saens 1.FC VET A Kliďas SFC
Jan Pokorný – Štěpán Holý, Pavel Janošov, Miloslav Jonáš, Daniel Korda, Otto Kovář, Miloš Krch, Jiří Pertl, Jaroslav Topol, Miroslav Weiner vs Bohuslav Křeček – Jan Bárta, Petr Bárta, Michal Heisig, Martin Kubelík, Pavel Obraz, Martin Pecha
38. Miloslav Jonáš
55. Štěpán Holý
27., 46. Petr Bárta
8. 10. 18 18:00 KORAB Kliďas SFC Sean team VET 5. 3:6 (0:2)
První půle byla v režii hostů, ve které zaslouženě vedli 2:0. Druhý půle byla vyrovnaná, ale hosté díky čtyřem gólům Kejhy vyhráli 6:3.
Kliďas SFC Sean team VET
Bohuslav Křeček – Petr Bárta, Tomáš Búřil, Michal Heisig, Martin Kubelík, Pavel Obraz, Martin Pecha vs Tomáš Černý – Zbyněk Bureš, Bořek Jehlička, Vladislav Kejha, Daniel Neuberg, Vojtěch Neuberg, Ondřej Polák, Aleš Průša, Robert Szabo
46. Martin Kubelík
50. Petr Bárta
18., 35., 55., 57. Vladislav Kejha
20. Bořek Jehlička
48. Robert Szabo
1. 10. 18 20:45 HOSTI Nemesis VET Kliďas SFC 4. 1:6 (0:3)
V oslabení hrající Nemesis neměla na velkém hřišti proti Kliďasu žádnou šanci. Čapla
Nemesis VET Kliďas SFC
Stanislav Šidlo – Martin Bušek, Jan Přibyl, Martin Průša, Martin Ptáček vs Martin Pecha – Tomáš Búřil, Michal Heisig, Bohuslav Křeček, Martin Kubelík, Pavel Obraz, Ondřej Viche, Pavel Zima
50. Jan Přibyl 6., 22., 33. Martin Kubelík
8. Ondřej Viche
38., 39. Martin Pecha
17. 9. 18 19:15 HRAB3 Kliďas SFC Malostranský SK 3. 3:1 (2:0)
Hosté do 15. minuty v pěti a dál bez možnosti střídat, což rozhodlo o výsledku. Svižné utkání s nasazením na obou stranách. Stanislav Petroušek, Josef Čáslavský
Kliďas SFC Malostranský SK
Bohuslav Křeček – Jan Bárta, Petr Bárta, Tomáš Búřil, Hynek Heisig, Michal Heisig, Martin Kubelík, Pavel Obraz vs Milan Pokorný – Martin Braný, Daniel Černý, Tomáš Frankl, Michal Jandera, Michal Štěpnička
14. Tomáš Búřil
23. Pavel Obraz
45. Petr Bárta
41. Martin Braný
11. 9. 18 19:30 zzNOVOB UTS Vršovice VET Kliďas SFC 2. 6:1 (3:0)
Vršovice měly hráče na střídání. Klidas nikoho. Domácí vyhráli jednoznačně na plné čáře. Husák
UTS Vršovice VET Kliďas SFC
Sergiu Botezatu – Jiří Dvořák, Radim Jašek, Jan Krtil, Rudolf Michalský, David Šefara, Filip Šmahel, Petr Střelka, Jan Suchánek, Peter Teniak vs Bohuslav Křeček – Tomáš Búřil, Michal Heisig, Martin Kubelík, Pavel Obraz, Martin Pecha
3., 5., 27., 35. Radim Jašek
53. Jan Suchánek
55. Rudolf Michalský
4. 9. 18 20:15 MIKU4 Inter 2011 Kliďas SFC 1. 6:1 (2:0)
Kombinační hra a technická vyzrálost hráčů Interu rozhodla. Proto již od začátku utkání nebylo pochyb o vítězi tohoto zápasu. Patrik Laibl, Michal Černoch
Inter 2011 Kliďas SFC
Tomáš Pospíšil – Jan Beneš, Tomáš Černý, Aleš Kvasnička, Ladislav Němec, Radek Sláma, Ivo Štric vs Bohuslav Křeček – Jan Bárta, Petr Bárta, Tomáš Búřil, Martin Kubelík, Martin Pecha, Pavel Zima