Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 26.11.18 | 20:30 | KORAB | Zlatý krysy FC Dřevosprint SC | 11. | 1:4 |
Po 12.11.18 | 19:00 | MOTO2 | Dřevosprint SC Slawoj Břevnov | 10. | 5:4 |
Po 5.11.18 | 20:45 | ARIT | Dřevosprint SC Traktor Praha VET | 9. | 3:3 |
Po 22.10.18 | 20:45 | LITVI | Dřeváci Dřevosprint SC | 8. | 2:3 |
Po 15.10.18 | 19:30 | BECH | Dřevosprint SC Premiéra TV - Nowatron | 7. | 2:2 |
Po 8.10.18 | 20:45 | DEKAN | Blesk VK VET A Dřevosprint SC | 6. | 2:5 |
Po 1.10.18 | 18:00 | HRAB2 | Dřevosprint SC Bílý lev CF VET | 5. | 0:2 |
Po 24.9.18 | 19:15 | ZAK | Starci na chmelu A Dřevosprint SC | 4. | 5:0 |
Po 17.9.18 | 19:00 | METE2 | Dřevosprint SC Pavana AK VET | 3. | 3:1 |
Po 10.9.18 | 18:00 | HRAB2 | Kikina bar 1.FC VET Dřevosprint SC | 2. | 4:1 |
Po 3.9.18 | 20:30 | TEMPO | Dřevosprint SC Křídla Ďáblic VET A | 1. | 3:12 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kikina bar 1.FC VET | 11 | 7 | 2 | 2 | 43:30 | 16 |
2. | Blesk VK VET A | 11 | 6 | 2 | 3 | 37:33 | 14 |
3. | Slawoj Břevnov | 11 | 6 | 1 | 4 | 51:35 | 13 |
4. | Křídla Ďáblic VET A | 11 | 6 | 1 | 4 | 46:37 | 13 |
5. | Dřevosprint SC | 11 | 5 | 2 | 4 | 29:38 | 12 |
6. | Pavana AK VET | 11 | 4 | 3 | 4 | 40:22 | 11 |
7. | Starci na chmelu A | 11 | 5 | 1 | 5 | 30:30 | 11 |
8. | Bílý lev CF VET | 11 | 4 | 3 | 4 | 24:26 | 11 |
9. | Zlatý krysy FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 31:40 | 10 |
10. | Premiéra TV - Nowatron | 11 | 3 | 3 | 5 | 29:35 | 9 |
11. | Dřeváci | 11 | 2 | 2 | 7 | 29:39 | 6 |
12. | Traktor Praha VET | 11 | 1 | 4 | 6 | 20:44 | 6 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 19.9.18 | 17:45 | MIKU3 | Cerveza 18.FC 1.FP Praha (HL6F) |
St 19.9.18 | 19:00 | MIKU3 | Playboy team AC Budvarka B (HL8G) |
St 19.9.18 | 20:15 | MIKU3 | Pětapůl TJ Ol´school Fellas BK (HL8G) |
Út 16.10.18 | 18:00 | STER3 | Canary FC Galantní jeleni (HL8I) |
Út 16.10.18 | 19:15 | STER3 | Cvrčci FC Zavináč FC (HL6C) |
Út 16.10.18 | 20:30 | STER3 | Těžká demence Kelímci 3.FC (HL7B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bokůvka Pavel | 11 | 3 |
Kačírek Pavel | 11 | 2 |
Lavers Stanislav | 8 | 0 |
Marhoul Jindřich | 11 | 10 |
Matejčík Pavol | 11 | 5 |
Novotný Čestmír | 10 | 1 |
Souček Luboš | 1 | 1 |
Tomaides Jaromír | 10 | 7 |