5. 11. 18 20:30 KORAB Zlatý krysy FC Premiéra TV - Nowatron 9. 3:2 (2:2)
Vyrovnané utkání, kde byli o něco lepší domácí. Josef Suchánek
Václav Novák – Tomáš Danda, Lukáš Filo, Ladislav Jančí, Viktor Kassl, Jiří Kleisl, Pavel Krejza, Antonín Lanhaus, Pavel Renčín, Jiří Svoboda vs Lubor Klouda – Peter Demjanovič, Jiří Kratochvíl, Josef Nehasil, Martin Richter, Jan Říha, David Rozvald, Jakub Vodička
60. Tomáš Danda
23. Jakub Vodička
30. Jan Říha
22. 10. 18 20:30 KORAB Blesk VK VET A Zlatý krysy FC 8. 2:9 (1:5)
Blesk nastoupil pouze v pěti hráčích a tím byl určen ráz zápasu. Sympatické bylo, že Blesk chtěl hrát fotbal a nebetonoval. Proto bylo skóre tak vysoké, a to ještě mnoho dalších vyložených šancí brankář Blesku zneškodnil. Hráno velmi slušně. Michal Janoška, Tomáš Němec
Blesk VK VET A Zlatý krysy FC
Jan Polenka – Oldřich Dokoupil, Ivo Lehovec, Jindřich Ludmila, Dušan Urban vs Jaroslav Houzar – Tomáš Danda, Lukáš Filo, Ladislav Jančí, Jiří Kleisl, Antonín Lanhaus, Pavel Renčín, Jiří Svoboda
56. Lukáš Filo
15. 10. 18 20:30 KORAB Zlatý krysy FC Bílý lev CF VET 7. 3:2 (1:1)
Vyhrál šťastnější tým, vyrovnaný zápas. Trnka
Zlatý krysy FC Bílý lev CF VET
Jaroslav Houzar – Tomáš Danda, Lukáš Filo, Ladislav Houzar, Ladislav Jančí, Viktor Kassl, Jiří Kleisl, Pavel Krejza, Antonín Lanhaus, Pavel Renčín, Jiří Svoboda vs Jan Svoboda – Tomáš Dobrý, Jan Hába, Vladimir Merkulov, Petr Páv, Ondřej Pecák, Jiří Štička, Jakub Tománek, Michal Žoha
3., 54. Ladislav Houzar
48. Tomáš Danda
11., 40. Vladimir Merkulov 59. Petr Páv
8. 10. 18 19:15 ZAK Starci na chmelu A Zlatý krysy FC 6. 3:1 (2:0)
Pěkné utkání, které jen trochu srážela nepřesnost. Domácí zaslouženě zvítězili. Novotný
Starci na chmelu A Zlatý krysy FC
Roman Janda – Petr Hlásný, Petr Jambor, Tomáš Kvasnička, Milan Malík, Martin Pešek, Jan Suchomel, Daniel Vostřez, Daniel Vrzák vs Jaroslav Houzar – Tomáš Danda, Lukáš Filo, Petr Hájek, Ladislav Jančí, Viktor Kassl, Jiří Kleisl, Antonín Lanhaus, Jiří Svoboda
20., 22. Tomáš Kvasnička
37. Petr Hlásný
40. Jiří Kleisl
1. 10. 18 20:30 KORAB Zlatý krysy FC Pavana AK VET 5. 4:3 (2:1)
Vyrovnané utkání s řadou šancí na obou stranách. Vítězové byli o něco lepším týmem. Michal Janoška, Tomáš Němec
Zlatý krysy FC Pavana AK VET
Jaroslav Houzar – Tomáš Danda, Petr Hájek, Ladislav Houzar, Ladislav Jančí, Viktor Kassl, Jiří Kleisl, Antonín Lanhaus, Jiří Svoboda vs Tomáš KostorekTomáš Dragoun, David Franěk, Petr Kardinál, Martin Kretík, Martin Rambousek, Alexandr Runt
2., 17. Tomáš Danda
40., 50. Ladislav Houzar
13., 41., 59. Tomáš Dragoun
24. 9. 18 20:30 KORAB Kikina bar 1.FC VET Zlatý krysy FC 4. 8:3 (4:3)
Vyrovnaný první poločas nabídl sedm gólů. Hosté dokázali třikrát snížit, po přestávce už ale střílela pouze Kikina.
Kikina bar 1.FC VET Zlatý krysy FC
Pavel Klein – František Chval, Jan Koukal, Jaromír Kupera, Martin Mlýnek, Jindřich Rys, Jan Šantroch, Pavel Sedlák, Michal Straširybka, Jan Svátek vs Marek Poláček – Tomáš Danda, Jaroslav Houzar, Ladislav Jančí, Viktor Kassl, Jiří Kleisl, Antonín Lanhaus, Jiří Svoboda
20. Tomáš Danda
17. 9. 18 20:30 KORAB Zlatý krysy FC Křídla Ďáblic VET A 3. 0:3 (0:0)
Po vyrovnaném prvním poločasu Křídla, na rozdíl od soupeře, využila ve druhém poločase tři gólové šance a rozhodla o svém vítězství.
Zlatý krysy FC Křídla Ďáblic VET A
Jaroslav Houzar – Tomáš Danda, Lukáš Filo, Ladislav Jančí, Viktor Kassl, Jiří Kleisl, Pavel Krejza, Antonín Lanhaus, Václav Novák vs Jaroslav Svoboda – Jan Kehár, Rudolf Klinka, Tomáš Kreitl, Richard Pohl, Jan Schroth, Tomáš Voldán
34. Richard Pohl
36. Rudolf Klinka
40. Jan Kehár
10. 9. 18 20:30 KORAB Traktor Praha VET Zlatý krysy FC 2. 2:4 (1:3)
Velmi slušně hrané utkání rozhodl kvalitní koncovkou hráč Jančí. Tomáš Otta, Jaromír Šolc
Traktor Praha VET Zlatý krysy FC
Michal Vrňák – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Pavel Kopečný, Jiří Malaník, Richard Starý, František Stolař, Luděk Tobola vs Jaroslav Houzar – Tomáš Danda, Ladislav Jančí, Viktor Kassl, Jiří Kleisl, Pavel Krejza, Antonín Lanhaus, Jiří Svoboda
23. Vladimír Brenner
56. Richard Starý
12. Tomáš Danda
27., 28., 47. Ladislav Jančí
3. 9. 18 20:30 KORAB Slawoj Břevnov Zlatý krysy FC 1. 5:2 (4:2)
V prvním poločase padaly branky a skóre se zastavilo za stavu 4:2 pro Slawoj, Druhý poločas měli více střeleckých příležitostí Zlaté krysy, ale v závěru definitivně rozhodl Slawoj. Rataj
Slawoj Břevnov Zlatý krysy FC
Jan Navrátil – Radek Fál, Petr Frýba, Jan Klozar, Vladimír Lhota, Tomáš Ouřada, Jaroslav Šamánek, Jiří Svatoň, Petr Švestka vs Jaroslav Houzar – Lukáš Filo, Petr Hájek, Viktor Kassl, Jiří Kleisl, Pavel Krejza, Antonín Lanhaus, Jiří Svoboda