14. 11. 18 19:15 SCBEC Šachta UK VET Běchovičtí sršni A 10. 2:6 (1:4)
David Kubricht – Martin Antošík, Tomáš Bílek, Pavel Doskočil, Michal Kučera, Aleš Pavel, Jan Stehlík, Jan Zapotil vs Marek Dráb – Tomáš Eiselt, Pavel Kabourek, Jiří Klůna, Lukáš Koudelka, Libor Šmída, Petr Váňa, Pavel Vokoun
17. Petr Váňa
53. Pavel Vokoun
57. Tomáš Eiselt
31. 10. 18 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A Deko VET 9. 3:3 (2:2)
Sršni se sice dostali do vedení, ale Deko o tři minuty později dvěma góly zápas otočilo. Těsně před přestávkou však dokázali Sršni vyrovnat. Na kluzkém terénu se však hrálo v duchu fair-play. Fotbalovější byli hráči Deka, ale Sršni to zase nahrazovali větší obětavostí. Remíza je zasloužená.
Běchovičtí sršni A Deko VET
Marek Dráb – Jan Albrecht, Tomáš Černoch, Tomáš Eiselt, Jiří Frey, Pavel Kabourek, Jiří Klůna, Lukáš Koudelka, Radek Taške, Pavel Vokoun, Petr Vondráček vs Roman Kovář – Ota Járka, Martin Klikorka, Jiří Krs, Ladislav Obermajer, Milan Pulec, Martin Rychlý, Pavel Sládek, Petr Štěpán, Mykhaylo Sutula
21. Lukáš Koudelka
30. Pavel Kabourek
33. Pavel Vokoun
24., 25. Petr Štěpán
55. Martin Rychlý
24. 10. 18 19:15 SCBEC Stýbla Ďáblic VET Běchovičtí sršni A 8. 3:1 (1:0)
Velmi kvalitní zápas, domácí měli více šancí a proto vyhráli.
Stýbla Ďáblic VET Běchovičtí sršni A
František Moravec – Michal Bartůněk, Josef Čuda, Václav Friml, Aleš Jehlička, Pavel Novák, Vladimír Stibora, Roman Štochl, Roman Vejvoda, Roman Venc vs Marek Dráb – Jan Albrecht, Tomáš Černoch, Tomáš Eiselt, Jiří Frey, Pavel Kabourek, Jiří Klůna, Lukáš Koudelka, Radek Taške, Pavel Vokoun, Petr Vondráček
26. Josef Čuda
45. Vladimír Stibora
57. Roman Štochl
60. Pavel Vokoun
17. 10. 18 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A Gente VET 7. 1:2 (0:1)
Vyrovnaný a bojovný zápas, který rozhodl vlastní gól z rohu. Domácí se snažili ve druhé půli soupeře zatlačit, ale nedokázali si vytvořit dostatek šancí k vyrovnání.
Běchovičtí sršni A Gente VET
Marek Dráb – Tomáš Černoch, Tomáš Eiselt, Pavel Kabourek, Jiří Klůna, Lukáš Koudelka, Radek Taške, Petr Váňa, Pavel Vokoun, Petr Vondráček vs Jan Doskočil – Lukáš Benda, Stanislav Bezděka, Martin Hejný, Petr Hladík, Tomáš Kuptík, Zbyněk Šámal, Pavel Stárek
51. Tomáš Eiselt 13. Pavel Stárek
41. OG
9. 10. 18 18:00 MALES Tamu Pua 1.FC VET Běchovičtí sršni A 6. 2:4 (0:0)
Vyrovnané utkání. Hosté zvládli závěr lépe. Šaróka
Tamu Pua 1.FC VET Běchovičtí sršni A
Jan Blažek – Michal Andrlík, Štefan Grivalský, Radim Hlubuček, Pavel Holan, Radek Horáček, Lukáš Hrubý, František Jílek, Karel Raděj, Michal Šich, Pavel Synek vs Marek Dráb – Jan Albrecht, Tomáš Černoch, Pavel Kabourek, Jiří Klůna, Lukáš Koudelka, Pavel Vokoun, Petr Vondráček
39. Pavel Synek
52. Michal Šich
53 Karel Raděj 33., 40., 46. Petr Vondráček
59. Pavel Kabourek
3. 10. 18 19:15 SCBEC Paradentol 1990 Běchovičtí sršni A 5. 0:4 (0:1)
První půle byla velice vyrovnaná. Ve druhé půli se hosté dostávali stále více do zakončení a proto také vyhráli.
Paradentol 1990 Běchovičtí sršni A
Martin Hrbáček – Martin Bursík, Stanislav Hejhal, Petr Herman, Jiří Krejčík, Martin Lepšík, Libor Nábělek, Josef Petrásek vs Marek Dráb – Tomáš Černoch, Tomáš Eiselt, Pavel Kabourek, Jiří Klůna, Pavel Tomášek, Pavel Vokoun, Petr Vondráček
20 Stanislav Hejhal 2. Tomáš Černoch
32. Tomáš Eiselt
42. Jiří Klůna
48. OG
25. 9. 18 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A Křídla Ďáblic VET B 4. 9:2 (3:1)
Po lepší hře v celém průběhu utkání nakonec vyhrál tým Běchovičtí sršni A. Melíšek
Běchovičtí sršni A Křídla Ďáblic VET B
Marek Dráb – Jan Albrecht, Tomáš Eiselt, Pavel Kabourek, Jiří Klůna, Lukáš Koudelka, Radek Taške, Pavel Vokoun vs Vojtěch EngelmannDavid Benedikt, Pavel Černý, Emil Kuman, Martin Marek, Martin Ponikelský, Jiří Prokop, Jan Répal
10., 15., 50. Tomáš Eiselt
25. Pavel Kabourek
39., 49., 55. Marek Dráb
47., 55. Jiří Klůna
11., 32. David Benedikt
19. 9. 18 19:15 SCBEC J.R.Club VET A Běchovičtí sršni A 3. 2:5 (1:1)
Velice vyrovnané utkání. Jiří Studený, Jiří Kolařík
J.R.Club VET A Běchovičtí sršni A
Alessio Scarano – Václav Blažek, Luboš Horáček, Petr Kolář, Zdeněk Liška, David Matouš, Aleš Mička, David Mička, Marek Šulc vs Marek Dráb – Jan Albrecht, Jiří Frey, Pavel Kabourek, Lukáš Koudelka, Martin Motyčka, Libor Šmída, Radek Taške, Petr Váňa, Pavel Vokoun
8. Václav Blažek
46. David Mička
29., 59. Pavel Kabourek
31., 38. Petr Váňa
51. Libor Šmída
12. 9. 18 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni A Frankie 2. 2:4 (1:3)
Dobré, kvalitní utkání od obou mužstev. Vyhráli Frankie díky úspěšnější koncovce. Stanislav Roček
Běchovičtí sršni A Frankie
Marek Dráb – Jan Albrecht, Tomáš Eiselt, Pavel Kabourek, Jiří Klůna, Lukáš Koudelka, Libor Šmída, Radek Taške, Petr Váňa, Pavel Vokoun vs Jan Pekárek – Jiří Kokeš, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Jan Pospíšil, Vladimír Püschner, Martin Svěrák, Jan Tempel, Michal Vlk
29. Jiří Klůna
33. Jan Albrecht
16., 26. Tomáš Křivánek
20. Jiří Kokeš
41. Jan Páv
4. 9. 18 18:00 KORAB Estudiantes VET B Běchovičtí sršni A 1. 3:2 (2:1)
Vyhrocený zápas nahoru, dolů. Domácí Vích převyšoval všechny svou agresivní hrou, ale i skvělým pokrytím míče. Jan Váňa, Tomáš Váňa
Estudiantes VET B Běchovičtí sršni A
Jan Kůstka – Roman Dittrich, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Michal Matejka, Miroslav Michňa, David Nekvasil, Miloš Princ, Tomáš Vích vs Libor Šmída – Jan Albrecht, Tomáš Eiselt, Jiří Frey, Pavel Kabourek, Jiří Klůna, Lukáš Koudelka, Radek Taške, Petr Váňa, Pavel Vokoun, Petr Vondráček