11. Křídla Ďáblic VET B 11 2 0 9 19:66 4

Út 25.9.18 19:15 STER3 DHL Brohemians Bröndby codein IF   (HL8C)
Út 25.9.18 20:30 STER3 Kojots United Tajfun AC   (HL7B)
St 14.11.18 18:15 PRKOP Notorlet Stodůlky Klamovka Praha FK   (HL7E)
St 14.11.18 19:30 PRKOP S nadhledem Surtep Beroun   (HL8F)

27. 11. 18 20:45 CESMI J.R.Club VET A Tamu Pua 1.FC VET 11. 6:0 k.
13. 11. 18 20:45 HOSTI Frankie J.R.Club VET A 10. 3:3 (0:2)
První poločas patřil J.R. Clubu, který vstřelil dvě branky a měl další příležitosti a i více ze hry. Frankie svou největší šanci nevyužilo. Druhý poločas Frankie viditelně přidalo a z pěkného zápasu vytěžilo remízu. Husák
Frankie J.R.Club VET A
Jan Pekárek – Pavel Blažek, Pavel Franěk, Jiří Károly, Jiří Kokeš, Tomáš Křivánek, Jan Páv, Martin Svěrák, Jan Tempel, Michal Vlk vs Zdeněk Liška – Václav Blažek, Luboš Horáček, Petr Kolář, David Matouš, Aleš Mička, David Mička, Jiří Němeček, Alessio Scarano, Marek Šulc
32., 48. Jiří Kokeš
56. Tomáš Křivánek
12., 25. David Mička
32. Marek Šulc
30. 10. 18 18:00 KORAB J.R.Club VET A Estudiantes VET B 9. 4:1 (1:1)
Moc krásné utkání, hrané s maximálním nasazením až do samého závěru. Domácí o své výhře rozhodli v poslední pětiminutovce.
J.R.Club VET A Estudiantes VET B
Aleš Mička – Václav Blažek, Luboš Horáček, Petr Kolář, David Matouš, David Mička, Jiří Němeček, Alessio Scarano, Marek Šulc vs Jan KůstkaTomáš Hrubý, Pavel Krejčík, Michal Matejka, Miroslav Michňa, David Nekvasil, Michal Plicka, Tomáš Vích
16. OG
46. Marek Šulc
57., 58. Luboš Horáček
1. Michal Plicka
24. 10. 18 19:30 zzNOVOB Demoliční četa VET J.R.Club VET A 8. 0:6 k.
17. 10. 18 19:30 BECH J.R.Club VET A Šachta UK VET 7. 6:1 (4:1)
Domácí tým se brzy ujal vedení, které zkušeně kontroloval a zaslouženě vyhrál. Dufek
J.R.Club VET A Šachta UK VET
Alessio Scarano – Václav Blažek, Luboš Horáček, Petr Kolář, David Matouš, Aleš Mička, David Mička, Marek Šulc vs Tomáš Krejčí – Martin Antošík, Tomáš Bílek, Michal Kučera, Aleš Pavel, Jan Stehlík, Tomáš Volf, Jan Zapotil
2. Petr Kolář
4., 23., 28., 52. David Mička
34. Marek Šulc
16. Aleš Pavel
9. 10. 18 17:45 MIKU4 Deko VET J.R.Club VET A 6. 1:2 (1:2)
Hosté byli individuálně lepší, domácí sehranější. Vyrovnané utkání, kterému by více slušela remíza. Čapla
Deko VET J.R.Club VET A
Roman Kovář – Tomáš Cejnar, Ota Járka, Martin Klikorka, Jiří Krs, Martin Rychlý, Pavel Sládek, Petr Štěpán, Mykhaylo Sutula vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Luboš Horáček, Petr Kolář, Zdeněk Liška, David Matouš, Aleš Mička, David Mička, Marek Šulc
12. Petr Štěpán 24. OG
30. Marek Šulc
3. 10. 18 19:30 BECH J.R.Club VET A Stýbla Ďáblic VET 5. 2:1 (0:0)
Vyrovnané bojovné utkání se šťastným koncem pro tým J.R.Club.
J.R.Club VET A Stýbla Ďáblic VET
Alessio Scarano – Václav Blažek, Luboš Horáček, Petr Kolář, David Matouš, Aleš Mička, David Mička, Jiří Němeček, Marek Šulc vs Petr Michetschläger – Michal Bartůněk, Josef Čuda, Václav Friml, Aleš Jehlička, Jan Mach, Pavel Novák, Vladimír Stibora, Roman Štochl, Roman Venc, Miroslav Weiner
39. Luboš Horáček
53. Marek Šulc
48 Aleš Mička 32. Vladimír Stibora
26. 9. 18 18:15 HANSP Gente VET J.R.Club VET A 4. 1:2 (0:2)
Bojovné utkání průměrné úrovně skončilo vítězstvím týmu J.R.Club. Trnka
Gente VET J.R.Club VET A
Jan Doskočil – Lukáš Benda, Stanislav Bezděka, Martin Hejný, Petr Hladík, Tomáš Kuptík, Zbyněk Šámal, Pavel Stárek vs Zdeněk Liška – Václav Blažek, Luboš Horáček, Petr Kolář, Aleš Mička, David Mička, Alessio Scarano
37. Stanislav Bezděka 5. David Mička
28. Luboš Horáček
49. Václav Blažek
19. 9. 18 19:15 SCBEC J.R.Club VET A Běchovičtí sršni A 3. 2:5 (1:1)
Velice vyrovnané utkání. Jiří Studený, Jiří Kolařík
J.R.Club VET A Běchovičtí sršni A
Alessio Scarano – Václav Blažek, Luboš Horáček, Petr Kolář, Zdeněk Liška, David Matouš, Aleš Mička, David Mička, Marek Šulc vs Marek Dráb – Jan Albrecht, Jiří Frey, Pavel Kabourek, Lukáš Koudelka, Martin Motyčka, Libor Šmída, Radek Taške, Petr Váňa, Pavel Vokoun
8. Václav Blažek
46. David Mička
29., 59. Pavel Kabourek
31., 38. Petr Váňa
51. Libor Šmída
11. 9. 18 17:00 DEKAN Paradentol 1990 J.R.Club VET A 2. 2:5 (1:2)
Hrál se kvalitní fotbal, Paradentol však ztratil už do poločasové přestávky těsné vedení a ve druhé půli už J.R.Club rozhodl ve svůj prospěch. Hošek
Paradentol 1990 J.R.Club VET A
Martin Lepšík – Martin Bursík, Stanislav Hejhal, Petr Herman, Martin Hrbáček, Josef Petrásek, David Stuchlý, Tomáš Zdeněk vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Luboš Horáček, Petr Kolář, Zdeněk Liška, David Matouš, Aleš Mička, David Mička, Marek Šulc
18., 50. Josef Petrásek 26. Petr Kolář
29., 32. Marek Šulc
35. David Matouš
50. David Mička
4. 9. 18 19:15 MALES J.R.Club VET A Křídla Ďáblic VET B 1. 9:2 (5:1)
Bojovné utkání, v němž zvítězil tým J.R.Clubu díky proměňování svých gólových šancí. Jan Klofáč, Jan Malypetr
J.R.Club VET A Křídla Ďáblic VET B
Alessio Scarano – Václav Blažek, Luboš Horáček, Petr Kolář, Zdeněk Liška, Aleš Mička, David Mička, Jiří Němeček, Marek Šulc vs Vojtěch Engelmann – Karel Kreuzer, Emil Kuman, Martin Marek, Martin Ponikelský, Jiří Prokop, Jan Répal