9. Studenti Praha FC VET 10 2 2 6 34:60 6
11. Felix club (seniors) 10 0 0 10 0:60 0

Ne 23.9.18 17:30 BECH Dropa FC A MTPCH   (HL4F)
Ne 23.9.18 18:45 BECH Cosmo Hagibor FC Basta fidli B   (HL8M)
Ne 23.9.18 20:00 BECH Tycho de Brahe VET Běchovice VET   (VL4E)
Ne 30.9.18 15:00 BECH Vocasuna CA HKS Běchovice 2   (HL8J)
Ne 30.9.18 16:15 BECH Fernet team Říčany Sever 1.FC   (HL7K)
Ne 30.9.18 17:30 BECH Vozovna Hloubětín A Los Niňos M.B.   (HL7K)

13. 11. 18 18:15 BECH Kulišáci CF VET PFC Kodymka 10. 6:2 (3:2)
Jednoznačný zápas pro Kulišáky, kteří měli jako více střel, tak i větší držení balónu.
Kulišáci CF VET PFC Kodymka
Michal Trojan – Ján Farkaš, David Kácl, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Jiří Sýkora, Miloš Vladyka vs Jiří Škarvada – Petr Coka, Richard Kejval, Lukáš Kroupa, David Kupr, Milan Lžičař, Josef Rožnovský, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma
1. Miloš Vladyka
2., 3., 35. Roman Kříž
32. OG
37. Tomáš Kříž
14. Jaroslav Švestka
23. Petr Coka
6. 11. 18 20:45 DEKAN PFC Kodymka Felix club (seniors) 9. 6:0 k.
30. 10. 18 18:15 HANSP Dirty Bastards VET PFC Kodymka 8. 4:4 (0:1)
Vyrovnaný první poločas, Kodymce se podařilo v poslední minutě skórovat. Druhý poločas přidala Kodymka z pěkné individuální akce druhý gól a následně třetí. Dirty Bastards ale přidali a dokázali ke konci jasný zápas zremizovat. Husák
Dirty Bastards VET PFC Kodymka
Jaroslav Uhlík – Jaromír Ambrus, Filip Bari, Ondřej Melichar, Jan Švára, Roman Tichý vs Josef Koštíř – Petr Coka, Jan Doležal, Lukáš Kroupa, Milan Lžičař, Josef Rožnovský, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma
54., 55. Jaromír Ambrus
57. Ondřej Melichar
60. OG
30., 56. Josef Rožnovský
39., 51. Lukáš Kroupa
23. 10. 18 19:30 CESMI PFC Kodymka Dejvický expres VET 7. 4:3 (1:2)
Vyrovnané utkání, které díky lepší střelecké koncovce vyhrál tým domácích. Svoboda
PFC Kodymka Dejvický expres VET
Josef Koštíř – Petr Coka, Jan Doležal, Richard Kejval, Lukáš Kroupa, Milan Lžičař, Josef Rožnovský, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma vs Tomáš Axler – Aleš Breburda, Petr Honka, Norbert Rúček, Petr Šmejkal, Lukáš Švec, Stanislav Vinkler
15., 48., 58. Petr Coka
34. OG
13. OG
30. Norbert Rúček
60. Petr Šmejkal
16. 10. 18 19:15 HRAB3 Balabuška Old TJ PFC Kodymka 6. 0:6 k.
Hosté byli rychlejším a fotbalovějším týmem a zaslouženě vyhráli.
Balabuška Old TJ PFC Kodymka
Libor Hrnčíř – Karel Bouček, František Čížek, Martin Hladík, Jan Janata, Richard Lottring, Zdeněk Šimon vs Josef Koštíř – Petr Coka, Jan Doležal, Richard Kejval, Lukáš Kroupa, David Kupr, Milan Lžičař, Josef Rožnovský, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma
42. Jan Janata 13., 32. Lukáš Kroupa
15. Lukáš Tůma
21., 40., 60. Jaroslav Švestka
2. 10. 18 19:15 STER1 PFC Kodymka Turman VET 5. 2:3 (2:2)
Domácí dvakrát vedli, ale Turman i díky skvělému výkonu brankáře Říhy a jeho gólu utkání otočil.
PFC Kodymka Turman VET
Petr Vaněk – Petr Coka, Jan Doležal, Richard Kejval, Lukáš Kroupa, David Kupr, Milan Lžičař, Josef Rožnovský, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma vs Martin Tůma – Tomáš Forejt, Rudolf Kašpar, Martin Micka, Robert Průšek, Daniel Říha
3. Lukáš Kroupa
20. Jaroslav Švestka
4. Martin Tůma
27. Rudolf Kašpar
45. Daniel Říha
25. 9. 18 19:30 HOSTI Trenhos VET PFC Kodymka 4. 1:4 (1:2)
První poločas patřil Kodymce, která se ujala vedení 2:1. Druhý poločas měl Trenhos několik šancí, ale góly dala Kodymka. Husák
Trenhos VET PFC Kodymka
Tomáš Kůstka – Vladimír Černý, Robert Charousek, Miroslav Dlouhý, Jaroslav Dvořáček, Karel Holeček, Tomáš Noll, Roman Sýkora vs Petr Vaněk – Petr Coka, Jan Doležal, Richard Kejval, Lukáš Kroupa, Milan Lžičař, Josef Rožnovský, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma
21. Roman Sýkora 20., 27., 54. Josef Rožnovský
52. Richard Kejval
18. 9. 18 18:15 DEKAN PFC Kodymka Traktor humus VET B 3. 2:1 (1:1)
Pohledné utkání z obou stran. Nakonec byli šťastnější domácí. Kohout
PFC Kodymka Traktor humus VET B
Petr Vaněk – Petr Coka, Jan Doležal, Richard Kejval, Lukáš Kroupa, Milan Lžičař, Josef Rožnovský, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma vs Pavel Macák – Daniel Dubec, Jiří Podaný, Oldřich Pokorný, Milan Průša, Jiří Šubrt, Václav Svoboda, Pavel Vejvoda, Michal Žák
10. Jaroslav Švestka
32. Lukáš Tůma
14. Jiří Šubrt
11. 9. 18 19:30 STOD Tatarský biftek VET PFC Kodymka 2. 2:4 (0:2)
Zajímavé utkání, ve kterém si hráči Kodymky vypracovali tříbrankové vedení, soupeř však zápas zdramatizoval. Trnka
Tatarský biftek VET PFC Kodymka
Vladimír Kopecký – Vladimír Burian, Martin Dub, Karel Hartig, Zdeněk Koutník, Martin Lukšík, Tomáš Procházka, Martin Zima vs Petr Vaněk – Petr Coka, Jan Doležal, Richard Kejval, Lukáš Kroupa, David Kupr, Milan Lžičař, Josef Rožnovský, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma
50. Tomáš Procházka
53. Zdeněk Koutník
9., 28. Lukáš Kroupa
40., 60. Richard Kejval
4. 9. 18 19:15 SCBEC PFC Kodymka Studenti Praha FC VET 1. 2:2 (0:1)
Remíza odpovídá průběhu zápasu. Klail
PFC Kodymka Studenti Praha FC VET
Petr Vaněk – Petr Coka, Jan Doležal, Richard Kejval, Lukáš Kroupa, David Kupr, Milan Lžičař, Josef Rožnovský, Jiří Škarvada, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma vs Petr Votruba – Michal Horváth, Miloslav Hrdlička, Radek Janouš, Milan Maskaluk, Vladimír Pavel, Ladislav Skalský, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Petr Vejvoda, Jan Vokůrka