St 24.10.18 18:45 BIHOR Čechie 12° Tuscarora VET 7. 1:8
Čt 18.10.18 20:15 ZABEH Blesk VK VET B Čechie 12° 6. 3:5
St 10.10.18 17:00 DEKAN Čechie 12° Bronx KKK VET B 5. 3:3
St 26.9.18 19:15 HRAB2 Bajern Měšičáci Čechie 12° 4. 0:3
St 19.9.18 19:30 DEKAN Čechie 12° Touš KK 3. 4:3
St 12.9.18 19:00 ZABEH To mi stačí VET Čechie 12° 2. 8:0
St 5.9.18 19:15 STER1 Čechie 12° Sebranka FC VET 1. 7:1

2. Kříženeček plus 11 9 0 2 57:24 18
3. Tuscarora VET 11 8 0 3 51:22 16
4. Čechie 12° 11 7 2 2 38:33 16
5. Bajern Měšičáci 11 7 0 4 54:29 14
6. Ministerstvo obrany VET 11 6 1 4 34:36 13
7. Bronx KKK VET B 11 5 1 5 47:42 11
8. Blesk VK VET B 11 4 1 6 38:47 9
9. Pralinky F.C.K. 11 3 1 7 28:60 7
10. Touš KK 11 3 0 8 26:47 6
11. Metro AFK VET 11 1 0 10 11:40 2
12. Sebranka FC VET 11 0 0 11 8:60 0

Po 15.10.18 18:15 BECH Gambrinus VH VET Vojenské lesy VET   (VL1A)
Po 15.10.18 19:30 BECH Dřevosprint SC Premiéra TV - Nowatron   (VL3A)
Po 15.10.18 20:45 BECH Admira 97 Gambrinus VH   (HL6B)
Po 12.11.18 17:45 ZABEH Kings of Kent Indus VET   (VL1A)
Po 12.11.18 19:00 ZABEH Veselá Kráva TJ Tream Deam FC   (HL7A)
Po 12.11.18 20:15 ZABEH Havri Havri Koloušci AK   (HL5B)

5. 12. 18 18:15 BECH Pralinky F.C.K. Čechie 12° 11. 2:2 (1:0)
Pralinky zahrály dobře, dvakrát vedly, ale Čechie vydolovala alespoň bodík. Rataj
Pralinky F.C.K. Čechie 12°
Radek Martínek – Pavel Alexa, Václav Burian, Jaroslav Černoch, Jindřich Joo, Josef Kubr, Mykhaylo Popovych, Martin Prchal, Michal Predikant vs Martin Půlpán – Miroslav Kašpar, Petr Kopička, David Krejdl, Jaroslav Šácha, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka, Petr Vítek
1., 46. Pavel Alexa 40. Jiří Štróbl
56. Petr Kopička
22. 11. 18 17:00 DEKAN Čechie 12° Ministerstvo obrany VET 10. 9:3 (5:2)
Kvalitní zápas, ve kterém byli domácí sehranější. Beneš
Čechie 12° Ministerstvo obrany VET
Miroslav Trnka – David Havlík, Jan Havlík, Jan Hehejík, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Jaroslav Šácha, Petr Vítek vs Jan Tajbl – Pavel Chotaš, Tomáš Fuňka, Karel Hendrych, Pavel Poláček, Marek Sobota
24., 56. Pavel Chotaš
14. 11. 18 19:15 HRAB1 Metro AFK VET Čechie 12° 9. 0:1 (0:1)
Kvalitní obrana Čechie soupeře za celý zápas nepouštěla do větších šancí.
Metro AFK VET Čechie 12°
Karel Kozel – Tomáš Bláha, Roman Böhm, Ladislav Břeský, Jiří Dvořák, Petr Fexa, Petr Jahoda, Petr Popelka, Josef Šimek vs Ladislav Košťál – Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Petr Kopička, Jaroslav Šácha, Miroslav Trnka, Petr Vítek
25. Petr Vítek
7. 11. 18 20:45 zzNOVOB Čechie 12° Kříženeček plus 8. 3:2 (1:2)
První poločas byl opatrný, Kříženeček měl častěji balón, Čechie dobře bránila a vyrážela k rychlým brejkům. Nakonec první poločas vyhrál Kříženeček 2:1. Druhý poločas Čechie vyrovnala a soustředěným výkonem si zajistila vítězství. Husák
Čechie 12° Kříženeček plus
Ladislav Košťál – Jan Hehejík, Luboš Kasa, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Petr Vítek vs Jiří Panocha – Vít Bednařík, Marek Čermák, Adam Černý, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Marek Nečas, Jan Niessner, Petr Nový, Rudolf Stein, Jiří Vejr
28., 37., 42. David Krejdl 19. Vít Bednařík
29. Rudolf Stein
24. 10. 18 18:45 BIHOR Čechie 12° Tuscarora VET 7. 1:8 (0:2)
Hráči domácích na soupeře nestačili, ten je jednoznačně přehrál.
Čechie 12° Tuscarora VET
Ladislav Košťál – Jan Hehejík, Luboš Kasa, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Jaroslav Šácha, Miroslav Trnka, Petr Vítek vs Tomáš Bradáč – Jan Fiala, Jan Hauer, Petr Hingar, Bořivoj Kopečný, Martin Novotný, Robert Samek, Pavel Šnajdr, Zdeněk Vrána, Jan Vypior
54. Petr Vítek 2., 5., 34., 46. Jan Hauer
31., 40. Zdeněk Vrána
43. Jan Vypior
54. Petr Hingar
18. 10. 18 20:15 ZABEH Blesk VK VET B Čechie 12° 6. 3:5 (1:2)
Pohledné utkání, v němž Čechie přestřílela soupeře. Tomáš Slavík, Jan Malypetr
Blesk VK VET B Čechie 12°
Patrik Cígler – Michal Cimr, Milan Cina, Václav Cina, Radek Doubrava, Dušan Mihalík, Martin Snopek, Petr Svoboda, Jiří Tříska, Luboš Vejmelka vs Ladislav KošťálJan Hehejík, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Jaroslav Šácha, Miroslav Trnka, Petr Vítek
11. Václav Cina
35. Radek Doubrava
38. Martin Snopek
6., 37., 42. Jan Hehejík
21. Petr Vítek
47. Martin Půlpán
10. 10. 18 17:00 DEKAN Čechie 12° Bronx KKK VET B 5. 3:3 (0:2)
Pěkné utkání, herně vyrovnané. Hošek
Čechie 12° Bronx KKK VET B
Ladislav Košťál – Jan Hehejík, Luboš Kasa, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Jaroslav Šácha, Miroslav Trnka, Petr Vítek vs Zdeněk Rožánek – Pavel Jinoch, Viliam Kurucz, Petr Malý, David Mathouchanh, Aleš Pernický, Tomáš Pokorný, Šimon Rittich, Miloslav Suchánek, Vladimír Viklický
49. Jan Hehejík
52. Miroslav Kašpar
53. Petr Kniha
18. Šimon Rittich
21. Zdeněk Rožánek
36. Vladimír Viklický
26. 9. 18 19:15 HRAB2 Bajern Měšičáci Čechie 12° 4. 0:3 (0:1)
Na začátku utkání zahodil Bajern tři vyložené šance a tak pomalu se rozehrávající Čechie držela jednobrankové vedení. Až ke konci zvýšila na konečných 3:0.
Bajern Měšičáci Čechie 12°
Michal SvítilJan Černý, Jiří Kaplan, Jiří Pelc, Jaroslav Pešek, Pavel Sedlmajer, Martin Tichý, Roman Toms vs Ladislav Košťál – Jan Hehejík, Luboš Kasa, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Jaroslav Šácha, Miroslav Trnka, Petr Vítek
13. Jan Hehejík
48. Luboš Kasa
50. Martin Půlpán
19. 9. 18 19:30 DEKAN Čechie 12° Touš KK 3. 4:3 (2:1)
Utkání mělo vyrovnaný průběh a oba týmy hrály dobře v obraně. Začátek druhé půle však jasně patřil domácí Čechii. Jan Jeřábek, Martin Kubát
Čechie 12° Touš KK
Ladislav Košťál – Jan Hehejík, Luboš Kasa, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Jaroslav Šácha, Miroslav Trnka, Petr Vítek vs Tibor Szenczi – Jan Budský, Jiří Hejna, Jan Hodek, Daniel Piech, František Rada, František Vladař, Jiří Vlček, Filip Votava, Jan Vrba
4., 34. Luboš Kasa
15., 37. Martin Půlpán
3. František Vladař
53., 60. Jiří Vlček
12. 9. 18 19:00 ZABEH To mi stačí VET Čechie 12° 2. 8:0 (4:0)
Jednoznačné utkání pro domácí celek, který po celý zápas tlačil soupeře a nastřílel jim několik pěkných gólů do sítě.
To mi stačí VET Čechie 12°
Radek Vopat – Pavel Blecha, Tomáš Jevický, Josef Pašek, Zdeněk Pavlíček, Jindřich Vedral, Martin Vyhnal vs Ladislav Košťál – Luboš Kasa, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, David Krejdl, Martin Půlpán, Jaroslav Šácha, Petr Vítek
56 Tomáš Jevický 56. David Krejdl
5. 9. 18 19:15 STER1 Čechie 12° Sebranka FC VET 1. 7:1 (2:0)
Jednalo se o jednoznačný zápas ze strany domácích, hosté se nedostali do výrazných šancí. Celý zápas se obešel téměř bez prohřešků, hráči byli féroví jak k sobě, tak i k rozhodčímu.
Čechie 12° Sebranka FC VET
Ladislav Košťál – Luboš Kasa, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Petr Vítek vs Václav Chmel – Leonidhas Avraamides, Miloslav Kobera, Tomáš Kopal, Libor Nemec, Tomáš Rychetský