St 24.10.18 18:45 BIHOR Čechie 12° Tuscarora VET 7. 1:8
St 17.10.18 18:45 BIHOR Tuscarora VET Sebranka FC VET 6. 8:0
St 10.10.18 18:45 BIHOR Blesk VK VET B Tuscarora VET 5. 1:3
St 26.9.18 18:45 BIHOR Tuscarora VET Pralinky F.C.K. 4. 3:4
St 19.9.18 17:00 DEKAN Bronx KKK VET B Tuscarora VET 3. 2:6
St 12.9.18 18:45 BIHOR Tuscarora VET Ministerstvo obrany VET 2. 6:1
St 5.9.18 18:45 BIHOR Bajern Měšičáci Tuscarora VET 1. 6:1

2. Kříženeček plus 11 9 0 2 57:24 18
3. Tuscarora VET 11 8 0 3 51:22 16
4. Čechie 12° 11 7 2 2 38:33 16
5. Bajern Měšičáci 11 7 0 4 54:29 14
6. Ministerstvo obrany VET 11 6 1 4 34:36 13
7. Bronx KKK VET B 11 5 1 5 47:42 11
8. Blesk VK VET B 11 4 1 6 38:47 9
9. Pralinky F.C.K. 11 3 1 7 28:60 7
10. Touš KK 11 3 0 8 26:47 6
11. Metro AFK VET 11 1 0 10 11:40 2
12. Sebranka FC VET 11 0 0 11 8:60 0

Čt 20.9.18 18:15 HOSTI Zachovalí FC Střešovice   (VL3C)
Čt 20.9.18 19:30 HOSTI Ladronka Podolka FC SUP   (SVL2A)
Po 8.10.18 19:15 SCBEC Purple Team AFK Útlum   (HL5A)
Po 8.10.18 20:30 SCBEC Malostranský SK Nemesis VET   (VL2A)
Út 13.11.18 19:15 MOTO2 1.FC RUM SUP Prohibice FKK SUP   (SVL2A)
Út 13.11.18 20:30 MOTO2 JZD Slivenec Prastará dáma   (HL6D)

5. 12. 18 18:15 CESMI Metro AFK VET Tuscarora VET 11. 3:7 (1:3)
Utkání zaslouženě ovládla lepší Tuscarora.
Metro AFK VET Tuscarora VET
Petr Fexa – Petr Bešta, Tomáš Bláha, Miroslav Fexa, Josef Šimek, Michal Stybor, Martin Sýkora vs Robert Samek – Tomáš Bradáč, Jan Fiala, Jan Hauer, Martin Novotný, Pavel Šnajdr, Zdeněk Vrána
53. OG
21. 11. 18 18:45 BIHOR Tuscarora VET Touš KK 10. 3:0 (3:0)
Stínem byla přílišná přemotivovanost některých aktérů tohoto jinak pěkného utkání.
Tuscarora VET Touš KK
Robert Samek – Tomáš Bradáč, Jan Fiala, Jan Hauer, Martin Novotný, Zdeněk Vrána, Jan Vypior vs Tibor Szenczi – Jiří Hejna, Jan Hodek, Daniel Piech, František Rada, Marek Valter, Filip Votava
25. Jan Hauer
28. Martin Novotný
14. 11. 18 20:45 zzNOVOB Kříženeček plus Tuscarora VET 9. 1:6 (1:4)
Výsledné skóre je až příliš kruté pro domácí, kteří byli vyrovnanějším soupeřem, než by se mohlo zdát. Jan Kroj, Michal Krátký
Kříženeček plus Tuscarora VET
Jiří Panocha – Vít Bednařík, Jaroslav Franta, Michal Hnát, Marek Nečas, Jan Niessner, Petr Nový, Rudolf Stein, Jiří Vejr vs Jan Hauer – Tomáš Bradáč, Jan Fiala, Bořivoj Kopečný, Martin Novotný, Zdeněk Vrána, Jan Vypior
16. Marek Nečas 13., 34. Martin Novotný
15., 21. Jan Vypior
19. Zdeněk Vrána
58. Tomáš Bradáč
7. 11. 18 18:45 BIHOR Tuscarora VET To mi stačí VET 8. 0:3 (0:1)
Pohledné utkání skončilo zaslouženým vítězstvím týmu To mi stačí VET. Trnka
Tuscarora VET To mi stačí VET
Tomáš Bradáč – Jan Fiala, Jan Hauer, Bořivoj Kopečný, Martin Novotný, Robert Samek, Pavel Šnajdr, Zdeněk Vrána, Jan Vypior vs Martin Vyhnal – Pavel Blecha, Josef Pašek, Vyacheslav Polyanskov, Jindřich Vedral, Radek Vopat
26. Vyacheslav Polyanskov
57. Josef Pašek
59. Radek Vopat
24. 10. 18 18:45 BIHOR Čechie 12° Tuscarora VET 7. 1:8 (0:2)
Hráči domácích na soupeře nestačili, ten je jednoznačně přehrál.
Čechie 12° Tuscarora VET
Ladislav Košťál – Jan Hehejík, Luboš Kasa, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Jaroslav Šácha, Miroslav Trnka, Petr Vítek vs Tomáš Bradáč – Jan Fiala, Jan Hauer, Petr Hingar, Bořivoj Kopečný, Martin Novotný, Robert Samek, Pavel Šnajdr, Zdeněk Vrána, Jan Vypior
54. Petr Vítek 2., 5., 34., 46. Jan Hauer
31., 40. Zdeněk Vrána
43. Jan Vypior
54. Petr Hingar
17. 10. 18 18:45 BIHOR Tuscarora VET Sebranka FC VET 6. 8:0 (3:0)
Zápas na jednu branku.
Tuscarora VET Sebranka FC VET
Jan Hauer – Tomáš Bradáč, Jan Fiala, Petr Hingar, Bořivoj Kopečný, Robert Samek, Pavel Šnajdr, Zdeněk Vrána, Jan Vypior vs Václav Chmel – Leonidhas Avraamides, Tomáš Kopal, Libor Nemec, Antonín Rataj, Petr Vlasák
21., 50. Zdeněk Vrána
23. Petr Hingar
30. OG
32., 54. Jan Vypior
39., 48. Pavel Šnajdr
10. 10. 18 18:45 BIHOR Blesk VK VET B Tuscarora VET 5. 1:3 (1:1)
Vyrovnané utkání rozhodl druhý poločas.
Blesk VK VET B Tuscarora VET
Patrik Cígler – Michal Cimr, Václav Cina, Martin Snopek, Jiří Tříska vs Tomáš Bradáč – Jan Fiala, Jan Hauer, Bořivoj Kopečný, Martin Novotný, Robert Samek, Pavel Šnajdr, Zdeněk Vrána, Jan Vypior
15. Martin Snopek 10., 35. Jan Vypior
45. Zdeněk Vrána
26. 9. 18 18:45 BIHOR Tuscarora VET Pralinky F.C.K. 4. 3:4 (2:1)
První půle patřila po zásluze domácímu týmu, který dokázal své šance proměnit. Hosté sice působili fotbalověji, ale koncovka byla žalostná. Ve druhé části se vše otočilo a hosté po zásluze zvítězili. Mlynařík
Tuscarora VET Pralinky F.C.K.
Tomáš Bradáč – Jan Hauer, Martin Novotný, Robert Samek, Pavel Šnajdr, Zdeněk Vrána, Jan Vypior vs Radek Martínek – Václav Burian, Jaroslav Černoch, Petr Jirgl, Josef Kubr, Mykhaylo Popovych, Martin Prchal
5. Jan Vypior
8. Martin Novotný
37. Zdeněk Vrána
19. Petr Jirgl
50. Václav Burian
51., 60. Jaroslav Černoch
19. 9. 18 17:00 DEKAN Bronx KKK VET B Tuscarora VET 3. 2:6 (1:3)
Tým Bronx vedl a ze začátku působil jistým dojmem, ale tým Tuscarora změnil styl a jednoduchou kombinační hrou začal soupeře přehrávat. Ve druhém poločase už to byl jejich zápas, což se projevilo ke konci třemi rychlými góly za sebou. Aleš Burket
Bronx KKK VET B Tuscarora VET
Zdeněk Rožánek – Pavel Jinoch, Viliam Kurucz, David Mathouchanh, Radek Nechanský, Martin Nykl, Aleš Pernický, Šimon Rittich, Vladimír Viklický vs Tomáš Bradáč – Jan Fiala, Jan Hauer, Petr Hingar, Bořivoj Kopečný, Martin Novotný, Robert Samek, Pavel Šnajdr, Zdeněk Vrána, Jan Vypior
3. Martin Nykl
41. Pavel Jinoch
8. Zdeněk Vrána
15., 50., 55. Pavel Šnajdr
24. Bořivoj Kopečný
58. Jan Vypior
12. 9. 18 18:45 BIHOR Tuscarora VET Ministerstvo obrany VET 2. 6:1 (2:1)
Zápas probíhal za stálé převahy hráčů Tuscarory, kteří po přestávce svojí převahu dokázali vyjádřit i střelecky.
Tuscarora VET Ministerstvo obrany VET
Jan Hauer – Tomáš Bradáč, Bořivoj Kopečný, Martin Novotný, Robert Samek, Pavel Šnajdr, Zdeněk Vrána, Jan Vypior vs Jan Tajbl – Jaroslav Červenka, Pavel Chotaš, Tomáš Fuňka, Karel Hendrych, Martin Hendrych, Pavel Poláček, Marek Sobota
24., 32. Tomáš Bradáč
34. Pavel Šnajdr
36. Bořivoj Kopečný
46. Martin Novotný
29. Jaroslav Červenka
5. 9. 18 18:45 BIHOR Bajern Měšičáci Tuscarora VET 1. 6:1 (2:1)
Hosté začali lépe a šli brzo do vedení. Domácí na to reagovali zlepšeným výkonem a ještě do poločasu skóre otočili. Druhá půle již byla plně v  jejich režii. Postupně navyšovali skóre a po zásluze zvítězili. Mlynařík
Bajern Měšičáci Tuscarora VET
Michal Svítil – Jan Černý, Jiří Kaplan, Jiří Pelc, Pavel Sedlmajer, Filip Steindl, Martin Tichý, Roman Toms vs Jan Hauer – Tomáš Bradáč, Jan Fiala, Bořivoj Kopečný, Martin Novotný, Robert Samek, Pavel Šnajdr, Zdeněk Vrána, Jan Vypior