Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 2.12.18 | 16:15 | HOSTI | Old boys Bohemia Chips Běchovičtí sršni B | 11. | 0:7 |
Ne 18.11.18 | 20:00 | BECH | Běchovice VET Old boys Bohemia Chips | 10. | 3:1 |
Ne 11.11.18 | 17:30 | P3 | Old boys Bohemia Chips Real Prd VET | 9. | 4:6 |
So 3.11.18 | 12:30 | P1 | Poštmistři VET B Old boys Bohemia Chips | 8. | 1:1 |
Ne 28.10.18 | 18:45 | P1 | Caroil VET Old boys Bohemia Chips | 7. | 1:0 |
Ne 21.10.18 | 16:15 | TEMPO | Old boys Bohemia Chips MoKo VET | 6. | 3:2 |
Ne 14.10.18 | 17:30 | MIKU4 | Los Gigoalos VET Old boys Bohemia Chips | 5. | 0:6 k. |
Ne 7.10.18 | 18:45 | DEKAN | Old boys Bohemia Chips Marná snaha VET | 4. | 1:11 |
Ne 23.9.18 | 17:30 | DEKAN | Maverick VET Old boys Bohemia Chips | 3. | 8:1 |
Ne 16.9.18 | 18:45 | DEKAN | Old boys Bohemia Chips Kumpáni VET | 2. | 2:8 |
Ne 9.9.18 | 18:45 | DEKAN | Tycho de Brahe VET Old boys Bohemia Chips | 1. | 8:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kumpáni VET | 11 | 10 | 1 | 0 | 77:14 | 21 |
2. | Tycho de Brahe VET | 11 | 9 | 2 | 0 | 58:11 | 20 |
3. | Běchovice VET | 11 | 9 | 1 | 1 | 48:16 | 19 |
4. | Marná snaha VET | 11 | 7 | 1 | 3 | 57:26 | 15 |
5. | Běchovičtí sršni B | 11 | 7 | 1 | 3 | 55:28 | 13 |
6. | Real Prd VET | 11 | 5 | 0 | 6 | 39:60 | 10 |
7. | Maverick VET | 11 | 4 | 0 | 7 | 37:38 | 8 |
8. | Caroil VET | 11 | 4 | 0 | 7 | 26:50 | 8 |
9. | Poštmistři VET B | 11 | 2 | 2 | 7 | 25:54 | 6 |
10. | MoKo VET | 11 | 2 | 1 | 8 | 30:53 | 5 |
11. | Old boys Bohemia Chips | 11 | 2 | 1 | 8 | 19:55 | 5 |
12. | Los Gigoalos VET | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | -4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 30.9.18 | 18:45 | MIKU4 | Květák Sturm JM (HL6L) |
Ne 30.9.18 | 20:00 | MIKU4 | Hajduk Hůrka A United clans (HL3D) |
Ne 4.11.18 | 16:15 | ZAK | Heart Attack Hell´s Old Boys (VL3D) |
Ne 4.11.18 | 17:30 | ZAK | Sokol Vysočany B Améby AFC A (HL5I) |
Ne 25.11.18 | 18:45 | P3 | Splašený kozy TR Habet Praha FŇ (HL5I) |
Ne 25.11.18 | 20:00 | P3 | Améby AFC B Xichties FC (HL7L) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bondarčuk Leonid | 8 | 0 |
Činovec Jiří | 11 | 1 |
Frizovič Petr | 1 | 0 |
Hendrych Petr | 3 | 0 |
Hendrych Tomáš | 2 | 0 |
Hotový Robert | 10 | 3 |
Hranáč Karel | 2 | 0 |
Janda František | 1 | 0 |
Kleman Pavel | 9 | 3 |
Knyř Oldřich | 5 | 0 |
Mitošinka Josef | 1 | 0 |
Novotný Václav | 11 | 0 |
Vála Petr | 10 | 2 |
Želechovský Petr | 8 | 5 |