Seznam týmů, I.třída, skupina A

Tým Barvy dresů
Banditi z Palmovky oranžová, modrá
Božolé VS světle modrá
Comes Košíře !!!nehrají !!!
Oranjes Praha FC oranžová
Jemné a Solené 1.FC tmavě modrá, červená
Za zenitem 00 1.FC oranžová, modrá
PE3NY FC žluto-černá
PedF Praha FT B modrá, černá
Real 8 FC bílá, modrá
Reservoir Dogs zelená, oranžová
TJ JM Chodov modrá
Rattamahatta FC A oranžová

Rozpis zápasů, I.třída, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Za zenitem 00 1.FCPE3NY FC Út 3.9. 21:00 HAJE1
Oranjes Praha FCReal 8 FC Út 3.9. 21:00 ASTR1
Banditi z PalmovkyRattamahatta FC A Út 3.9. 21:00 HAJE2
Comes KošířeReservoir Dogs St 4.9. 20:00 ASTR1
Jemné a Solené 1.FCPedF Praha FT B St 4.9. 21:00 ASTR1
Božolé VSTJ JM Chodov St 4.9. 21:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Reservoir DogsOranjes Praha FC Po 9.9. 21:00 HAJE2
Real 8 FCJemné a Solené 1.FC Út 10.9. 21:00 ASTR1
PedF Praha FT BZa zenitem 00 1.FC Út 10.9. 21:00 HAJE1
Rattamahatta FC APE3NY FC Út 10.9. 21:00 HAJE2
Banditi z PalmovkyBožolé VS St 11.9. 21:00 HAJE2
TJ JM ChodovComes Košíře St 11.9. 21:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Jemné a Solené 1.FCReservoir Dogs Po 16.9. 20:00 ASTR1
Oranjes Praha FCTJ JM Chodov Po 16.9. 20:00 HAJE1
Božolé VSRattamahatta FC A Út 17.9. 19:00 HAJE1
Za zenitem 00 1.FCReal 8 FC Út 17.9. 21:00 HAJE1
PE3NY FCPedF Praha FT B St 18.9. 21:00 ASTR1
Comes KošířeBanditi z Palmovky St 18.9. 21:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Banditi z PalmovkyOranjes Praha FC Po 23.9. 20:00 HAJE2
TJ JM ChodovJemné a Solené 1.FC Po 23.9. 20:00 HAJE1
Reservoir DogsZa zenitem 00 1.FC Út 24.9. 21:00 HAJE1
Rattamahatta FC APedF Praha FT B Út 24.9. 21:00 HAJE2
Božolé VSComes Košíře St 25.9. 20:00 HAJE2
Real 8 FCPE3NY FC St 25.9. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Jemné a Solené 1.FCBanditi z Palmovky Po 30.9. 20:00 ASTR2
Oranjes Praha FCBožolé VS Po 30.9. 20:00 HAJE1
Za zenitem 00 1.FCTJ JM Chodov Út 1.10. 21:00 HAJE1
Comes KošířeRattamahatta FC A Út 1.10. 21:00 ASTR2
PedF Praha FT BReal 8 FC St 2.10. 21:00 ASTR1
PE3NY FCReservoir Dogs St 2.10. 21:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Comes KošířeOranjes Praha FC Po 7.10. 20:00 HAJE1
Božolé VSJemné a Solené 1.FC Po 7.10. 20:00 ASTR2
Rattamahatta FC AReal 8 FC Út 8.10. 21:00 HAJE1
TJ JM ChodovPE3NY FC St 9.10. 20:00 HAJE2
Reservoir DogsPedF Praha FT B St 9.10. 21:00 ASTR1
Banditi z PalmovkyZa zenitem 00 1.FC Út 29.10. 21:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Jemné a Solené 1.FCComes Košíře Po 14.10. 20:00 ASTR2
Za zenitem 00 1.FCBožolé VS Út 15.10. 21:00 HAJE1
Oranjes Praha FCRattamahatta FC A Út 15.10. 21:00 HAJE2
PE3NY FCBanditi z Palmovky St 16.10. 20:00 HAJE2
Real 8 FCReservoir Dogs St 16.10. 21:00 HAJE2
PedF Praha FT BTJ JM Chodov St 16.10. 21:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Oranjes Praha FCJemné a Solené 1.FC Po 21.10. 20:00 HAJE1
Comes KošířeZa zenitem 00 1.FC Út 22.10. 21:00 HAJE1
Rattamahatta FC AReservoir Dogs Út 22.10. 21:00 HAJE2
Banditi z PalmovkyPedF Praha FT B St 23.10. 20:00 ASTR1
Božolé VSPE3NY FC St 23.10. 21:00 HAJE2
TJ JM ChodovReal 8 FC St 23.10. 21:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Za zenitem 00 1.FCOranjes Praha FC Út 5.11. 21:00 HAJE1
Jemné a Solené 1.FCRattamahatta FC A Út 5.11. 21:00 HAJE2
Real 8 FCBanditi z Palmovky St 6.11. 20:00 ASTR1
PE3NY FCComes Košíře St 6.11. 20:00 ASTR2
Reservoir DogsTJ JM Chodov St 6.11. 21:00 ASTR1
PedF Praha FT BBožolé VS St 6.11. 21:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Oranjes Praha FCPE3NY FC Út 12.11. 20:00 HAJE1
Rattamahatta FC ATJ JM Chodov Út 12.11. 20:00 HAJE2
Jemné a Solené 1.FCZa zenitem 00 1.FC Út 12.11. 21:00 HAJE1
Božolé VSReal 8 FC St 13.11. 20:00 HAJE2
Comes KošířePedF Praha FT B St 13.11. 21:00 HAJE2
Banditi z PalmovkyReservoir Dogs St 13.11. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
PedF Praha FT BOranjes Praha FC Út 19.11. 20:00 HAJE2
PE3NY FCJemné a Solené 1.FC Út 19.11. 20:00 HAJE1
Za zenitem 00 1.FCRattamahatta FC A Út 19.11. 21:00 HAJE1
TJ JM ChodovBanditi z Palmovky St 20.11. 19:00 ASTR1
Real 8 FCComes Košíře St 20.11. 20:00 ASTR1
Reservoir DogsBožolé VS St 20.11. 21:00 ASTR1