Seznam týmů, II.třída, skupina A

Tým Barvy dresů
BobyBrno Hrdlořezy FC červeno-bílá
Forza Praga červeno-bílá, modro-bílá
Hlad FC žluto-modrá
KYX Praha černo-žlutá
Kubrt žlutá
Real Triky bílá, modrá
Jooky FK A červená, černá
RBC Praha bílá, modro-žlutá
Šílení ševci oranžová, černá
Roko FC bílá, modrá
Tefal-Rowenta červená

Rozpis zápasů, II.třída, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Real TrikyJooky FK A Po 2.9. 19:00 ASTR2
KubrtRBC Praha Po 2.9. 20:00 ASTR2
Forza PragaTefal-Rowenta Po 2.9. 21:00 ASTR2
KYX PrahaŠílení ševci Út 29.10. 20:00 ASTR2
Hlad FCRoko FC Út 29.10. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
RBC PrahaReal Triky Po 9.9. 19:00 HAJE1
Šílení ševciKubrt Po 9.9. 19:00 HAJE2
Roko FCKYX Praha Po 9.9. 20:00 HAJE1
BobyBrno Hrdlořezy FCForza Praga Po 9.9. 20:00 HAJE2
Tefal-RowentaHlad FC Po 9.9. 21:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Real TrikyŠílení ševci Po 16.9. 19:00 HAJE1
KubrtRoko FC Po 16.9. 20:00 HAJE2
Hlad FCBobyBrno Hrdlořezy FC Po 16.9. 21:00 ASTR1
KYX PrahaTefal-Rowenta Po 16.9. 21:00 HAJE2
Jooky FK ARBC Praha Po 16.9. 21:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Šílení ševciJooky FK A Po 23.9. 19:00 HAJE2
Roko FCReal Triky Po 23.9. 19:00 HAJE1
BobyBrno Hrdlořezy FCKYX Praha Po 23.9. 20:00 ASTR1
Tefal-RowentaKubrt Po 23.9. 21:00 HAJE1
Forza PragaHlad FC Po 23.9. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Real TrikyTefal-Rowenta Po 30.9. 19:00 ASTR2
RBC PrahaŠílení ševci Po 30.9. 20:00 HAJE2
KYX PrahaForza Praga Po 30.9. 21:00 ASTR2
KubrtBobyBrno Hrdlořezy FC Po 30.9. 21:00 HAJE2
Jooky FK ARoko FC Po 30.9. 21:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
BobyBrno Hrdlořezy FCReal Triky Po 7.10. 19:00 ASTR2
Roko FCRBC Praha Po 7.10. 20:00 HAJE2
Tefal-RowentaJooky FK A Po 7.10. 21:00 HAJE1
Forza PragaKubrt Po 7.10. 21:00 HAJE2
Hlad FCKYX Praha Po 7.10. 21:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
Real TrikyForza Praga Po 14.10. 20:00 HAJE1
Šílení ševciRoko FC Po 14.10. 20:00 HAJE2
KubrtHlad FC Po 14.10. 21:00 ASTR2
Jooky FK ABobyBrno Hrdlořezy FC Po 14.10. 21:00 HAJE1
RBC PrahaTefal-Rowenta Po 14.10. 21:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
BobyBrno Hrdlořezy FCRBC Praha Po 21.10. 20:00 HAJE2
KYX PrahaKubrt Po 21.10. 20:00 ASTR1
Tefal-RowentaŠílení ševci Po 21.10. 21:00 HAJE2
Forza PragaJooky FK A Po 21.10. 21:00 HAJE1
Hlad FCReal Triky Po 21.10. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
Real TrikyKYX Praha Po 4.11. 20:00 HAJE1
Šílení ševciBobyBrno Hrdlořezy FC Po 4.11. 20:00 HAJE2
Jooky FK AHlad FC Po 4.11. 21:00 HAJE1
Roko FCTefal-Rowenta Po 4.11. 21:00 HAJE2
RBC PrahaForza Praga Út 5.11. 20:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
BobyBrno Hrdlořezy FCRoko FC Po 11.11. 20:00 HAJE1
KubrtReal Triky Po 11.11. 20:00 HAJE2
Forza PragaŠílení ševci Po 11.11. 21:00 HAJE2
Hlad FCRBC Praha Po 11.11. 21:00 ASTR1
KYX PrahaJooky FK A Po 11.11. 21:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Tefal-RowentaBobyBrno Hrdlořezy FC Po 18.11. 19:00 ASTR2
RBC PrahaKYX Praha Po 18.11. 20:00 ASTR1
Roko FCForza Praga Po 18.11. 20:00 ASTR2
Jooky FK AKubrt Po 18.11. 21:00 ASTR2
Šílení ševciHlad FC Po 18.11. 21:00 ASTR1