Seznam týmů, II.třída, skupina C

Tým Barvy dresů
Ajax Praha červená
Jokers červeno-černá
Hosthunters oranžová, modro-černá
Rattamahatta FC B  
Masakr modrá, oranžová
Matrix žluto-zelená, modro-červená
Minotaurus Ládví rudá
Montana bílá, oranžová
Loosy modrá, oranžová
Wolch Praha černo-žlutá

Rozpis zápasů, II.třída, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
Ajax PrahaWolch Praha St 4.9. 20:00 ASTR2
JokersLoosy St 4.9. 20:00 HAJE1
MasakrMatrix St 4.9. 20:00 HAJE2
HosthuntersMontana St 4.9. 21:00 HAJE1
Rattamahatta FC BMinotaurus Ládví Čt 5.9. 20:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
MontanaRattamahatta FC B St 11.9. 19:00 ASTR1
Minotaurus LádvíMasakr St 11.9. 20:00 HAJE2
LoosyHosthunters St 11.9. 20:00 ASTR1
Ajax PrahaJokers St 11.9. 20:00 HAJE1
Wolch PrahaMatrix St 11.9. 21:00 ASTR1
Utkání Datum Čas Hřiště
MatrixMinotaurus Ládví St 18.9. 19:00 ASTR1
JokersWolch Praha St 18.9. 20:00 HAJE1
Rattamahatta FC BLoosy St 18.9. 20:00 ASTR1
MasakrMontana St 18.9. 20:00 HAJE2
HosthuntersAjax Praha St 18.9. 21:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
MontanaMatrix St 25.9. 19:00 ASTR1
LoosyMasakr St 25.9. 20:00 ASTR1
JokersHosthunters St 25.9. 20:00 HAJE1
Wolch PrahaMinotaurus Ládví St 25.9. 21:00 HAJE1
Ajax PrahaRattamahatta FC B St 25.9. 21:00 HAJE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Rattamahatta FC BJokers St 2.10. 20:00 HAJE1
MasakrAjax Praha St 2.10. 20:00 HAJE2
MatrixLoosy St 2.10. 20:00 ASTR1
HosthuntersWolch Praha St 2.10. 21:00 HAJE1
Minotaurus LádvíMontana Čt 3.10. 19:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Wolch PrahaMontana St 9.10. 19:00 ASTR1
LoosyMinotaurus Ládví St 9.10. 20:00 ASTR1
JokersMasakr St 9.10. 20:00 HAJE1
Ajax PrahaMatrix St 9.10. 21:00 HAJE2
HosthuntersRattamahatta FC B St 9.10. 21:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Minotaurus LádvíAjax Praha Út 22.10. 19:00 HAJE2
MasakrHosthunters St 23.10. 20:00 HAJE2
MatrixJokers St 23.10. 20:00 HAJE1
Rattamahatta FC BWolch Praha St 23.10. 21:00 ASTR1
MontanaLoosy Čt 24.10. 20:00 HAJE1
Utkání Datum Čas Hřiště
Rattamahatta FC BMasakr St 16.10. 20:00 HAJE1
Ajax PrahaMontana Út 29.10. 20:00 ASTR1
Wolch PrahaLoosy St 30.10. 20:00 ASTR1
JokersMinotaurus Ládví St 30.10. 20:00 ASTR2
HosthuntersMatrix St 30.10. 21:00 ASTR2
Utkání Datum Čas Hřiště
MasakrWolch Praha St 13.11. 20:00 HAJE1
MontanaJokers St 13.11. 20:00 ASTR2
LoosyAjax Praha St 13.11. 20:00 ASTR1
Minotaurus LádvíHosthunters St 13.11. 21:00 HAJE1
MatrixRattamahatta FC B Čt 14.11. 21:00 STRES