2. Úterní hosté Ski FC A 11 8 0 3 61:32 16
3. Restaurace U Pecků A 11 7 1 3 45:25 15
5. G.I.C La Plate de Cünde 11 6 1 4 48:39 13
10. Sparta Pankrác 11 4 0 7 35:54 8
11. Hertha ZMZ 11 2 1 8 23:51 5
12. Dynamo UK 11 0 2 9 19:44 2

17. 6. 19 20:15 MIKU1 Klokan Perón club A Deko 11. 4:3 (1:3)
Domácí byli celý zápas lepším týmem, ale velice se trápili v koncovce. Deko dokázalo vytěžit z minima maximum a mělo štěstí na své straně. Nakonec ale urvali dva body domácí. Petr
Klokan Perón club A Deko
Tomáš Bezstarosti – Ondřej Barvínek, David Filinger, Ivan Hašek, Václav Ježdík, Jan Lukeš, Tomáš Manhart, Petr Němeček, Filip Stehno vs Petr Štěpán – Daniel Černý, Filip Čumpelík, Václav Janoušek, Ota Járka, František Kocourek, Pavel Máj, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer ml., Martin Studecký
8., 36. Petr Němeček
50. David Filinger
53. Václav Ježdík
13. Martin Studecký
25., 28. Václav Janoušek
3. 6. 19 20:15 P1 Deko Santa Dominica 10. 6:4 (1:0)
Domácí byli od začátku trochu víc aktivní a nekompromisně dohrávali gólové situace, takže nakonec zaslouženě vyhráli. Adámek
Deko Santa Dominica
Petr Štěpán – Jakub Barac, Daniel Černý, Filip Čumpelík, Václav Janoušek, Ota Járka, František Kocourek, Ondřej Kocourek, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer ml., Martin Studecký vs Marek Štěpánek – Michal Bureš, Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, David Pozníček, Dominik Škarda, Martin Tryml, Michal Uhlíř
7. Michal Bureš
27. 5. 19 18:15 MALES Restaurace U Pecků A Deko 9. 4:4 (0:3)
Deko začalo výborně a po poločase vedlo už 3:0. Domácí na posledních dvacet minut hráli bez brankáře se Šultesem na rozehrávce a nakonec dokázali urvat bod. Krajči
Restaurace U Pecků A Deko
Maksym Dikusar – Radek Hanzlík, Pavel Mišák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Jakub Slunéčko, Václav Socher, Pavel Šultes, Vít Turtenwald, Petr Zapletal vs Petr Štěpán – Jakub Barac, Daniel Černý, Filip Čumpelík, František Janoušek, Ota Járka, František Kocourek, Ondřej Kocourek, Ladislav Obermajer ml., Martin Studecký
54. Petr Zapletal
55. Vít Turtenwald
58., 60. Václav Socher
38 Jakub Slunéčko 6. František Kocourek
22., 24. Ladislav Obermajer ml.
56. Jakub Barac
20. 5. 19 20:15 P1 Deko Hoverla Zak 8. 5:2 (1:0)
Hosté byli celý zápas lepší, ale nedokázali to proměnit v góly, Deko trestalo z rychlých protiútoků. Adámek
Deko Hoverla Zak
Petr Štěpán – Jakub Barac, Filip Čumpelík, František Janoušek, Václav Janoušek, Ota Járka, František Kocourek, Ondřej Kocourek, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer ml., Martin Studecký vs Pavlo Rusak – Oleksandr Braier, Oleksandr Desyk, Mykola Filtyuk, Serhii Honcharenko, Vasyl Horskii, Ivan Komorskyy, Sándor Lemák, Vadym Levchenko, Oleksandr Yaroshenko
39. Serhii Honcharenko
13. 5. 19 20:15 P1 Dynamo UK Deko 2. 1:5 (0:3)
Herně vyrovnaný zápas, ve kterém hosté dokázali v první půli odskočit a vedení už si pohlídali. Adámek
Dynamo UK Deko
Roman Lutsaiev – Georgi Bizhev, Nazariy Bogatkin, Mykhaylo Karabin, Dmytro Kovalov, Dmytro Kyprych, Yurii Meshko, Volodymyr Mula, Kyrylo Sobolevskyi, Mykola Tkachenko, Georgiy Yavorskyy vs Petr Štěpán – Jakub Barac, Filip Čumpelík, František Janoušek, Václav Janoušek, Ota Járka, František Kocourek, Ondřej Kocourek, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer ml., Martin Studecký
45. Nazariy Bogatkin 38 Mykhaylo Karabin 7., 47. Ondřej Kocourek
22. Ladislav Obermajer ml.
23. Martin Studecký
55. Jakub Barac
6. 5. 19 18:30 zzHAGIB Holosmetky FC A Deko 7. 10:4 (4:1)
Utkání hrané pod taktovkou domácích, kteří zaslouženě vyhráli. Krajči
Holosmetky FC A Deko
Jakub Polák – Jaroslav Bellada, Cyril Golovko, Ondřej Halbich, Vít Koláček, Radek Kříž, David Minha, Jiří Tomek, Štěpán Vošta vs Petr Štěpán – Daniel Černý, Filip Čumpelík, Václav Janoušek, Ota Járka, František Kocourek, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer ml., Martin Studecký