Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 17.6.19 | 20:15 | MIKU3 | Santa Dominica G.I.C La Plate de Cünde | 11. | 6:2 |
Po 3.6.19 | 18:15 | MALES | G.I.C La Plate de Cünde Restaurace U Pecků A | 10. | 0:6 k. |
Po 27.5.19 | 20:15 | P2 | Hoverla Zak G.I.C La Plate de Cünde | 9. | 5:3 |
Po 20.5.19 | 19:00 | P1 | G.I.C La Plate de Cünde Holosmetky FC A | 8. | 8:3 |
St 8.5.19 | 18:15 | CESMI | Hertha ZMZ G.I.C La Plate de Cünde | 7. | 6:3 |
Po 29.4.19 | 20:15 | P1 | G.I.C La Plate de Cünde TJ Spoje Praha A | 6. | 4:1 |
Po 15.4.19 | 20:30 | KORAB | G.I.C La Plate de Cünde Úterní hosté Ski FC A | 5. | 5:3 |
Po 8.4.19 | 19:00 | P1 | Deko G.I.C La Plate de Cünde | 4. | 1:2 |
St 3.4.19 | 19:30 | CESMI | G.I.C La Plate de Cünde Dynamo UK | 3. | 2:2 |
Po 25.3.19 | 19:15 | KORAB | Sparta Pankrác G.I.C La Plate de Cünde | 2. | 3:10 |
Út 19.3.19 | 20:15 | MIKU1 | G.I.C La Plate de Cünde Klokan Perón club A | 1. | 9:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | TJ Spoje Praha | 11 | 10 | 0 | 1 | 49:15 | 20 |
2. | Úterní hosté Ski FC A | 11 | 8 | 0 | 3 | 61:32 | 16 |
3. | Restaurace U Pecků A | 11 | 7 | 1 | 3 | 45:25 | 15 |
4. | Santa Dominica | 11 | 7 | 0 | 4 | 45:35 | 14 |
5. | G.I.C La Plate de Cünde | 11 | 6 | 1 | 4 | 48:39 | 13 |
6. | Holosmetky FC A | 11 | 5 | 1 | 5 | 38:37 | 11 |
7. | Hoverla Zak | 11 | 4 | 2 | 5 | 31:34 | 10 |
8. | Deko | 11 | 4 | 1 | 6 | 42:45 | 9 |
9. | Klokan Perón club A | 11 | 4 | 1 | 6 | 27:52 | 9 |
10. | Sparta Pankrác | 11 | 4 | 0 | 7 | 35:54 | 8 |
11. | Hertha ZMZ | 11 | 2 | 1 | 8 | 23:51 | 5 |
12. | Dynamo UK | 11 | 0 | 2 | 9 | 19:44 | 2 |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Doležal Jiří | 8 | 4 |
Holub Ondřej | 10 | 2 |
Kocourek Dominik | 1 | 1 |
Kostka Dominik | 6 | 16 |
Koudelka Michal | 9 | 3 |
Osmančík Pavel | 8 | 8 |
Pecka Miroslav | 10 | 3 |
Strouhal Jan | 7 | 2 |
Vaníček Antonín | 7 | 3 |
Žežulka Jan | 6 | 0 |
Žežulka Ondřej | 5 | 6 |