3. Restaurace U Pecků A 11 7 1 3 45:25 15
5. G.I.C La Plate de Cünde 11 6 1 4 48:39 13
11. Hertha ZMZ 11 2 1 8 23:51 5
12. Dynamo UK 11 0 2 9 19:44 2

17. 6. 19 20:15 MIKU2 Hoverla Zak Hertha ZMZ 11. 6:0 k.
3. 6. 19 19:00 P1 TJ Spoje Praha A Hoverla Zak 10. 6:1 (2:1)
V první půli byli lepší hosté, ale své šance neproměnili. Spoje byly mnohem produktivnější a zaslouženě vyhráli. Adámek
TJ Spoje Praha A Hoverla Zak
Jakub Stehno – David Baran, Pavel Beneš, Milan Bialek, Jakub Kubek, Lukáš Šedivý, Miroslav Verner, Tomáš Vobořil, Aleš Vondráček vs Dmytro Haza – Oleksandr Braier, Ivan Komorskyy, Sándor Lemák, Vadym Levchenko, Oleksandr Tarasiuk, Denys Tokar, Oleksandr Yaroshenko
22., 24. Miroslav Verner
40., 51. Jakub Kubek
42. Milan Bialek
54. Lukáš Šedivý
10. Oleksandr Tarasiuk 24. Oleksandr Braier
27. 5. 19 20:15 P2 Hoverla Zak G.I.C La Plate de Cünde 9. 5:3 (2:2)
Hosté dvakrát vedli, ale v druhém poločase museli dohánět ztrátu. Když se jim to konečně povedlo, otevřeli hru ještě víc, protože remíza pro ně byla málo. A tak nakonec nemají ani bod. Petr
Hoverla Zak G.I.C La Plate de Cünde
Dmytro Haza – Oleksandr Braier, Oleksandr Desyk, Serhii Honcharenko, Vasyl Horskii, Ivan Komorskyy, Sándor Lemák, Vadym Levchenko, Denys Tokar, Oleksandr Yaroshenko vs Jan Žežulka – Jiří Doležal, Ondřej Holub, Dominik Kostka, Michal Koudelka, Pavel Osmančík, Miroslav Pecka, Antonín Vaníček
4., 13., 54. Dominik Kostka 19. Antonín Vaníček
20. 5. 19 20:15 P1 Deko Hoverla Zak 8. 5:2 (1:0)
Hosté byli celý zápas lepší, ale nedokázali to proměnit v góly, Deko trestalo z rychlých protiútoků. Adámek
Deko Hoverla Zak
Petr Štěpán – Jakub Barac, Filip Čumpelík, František Janoušek, Václav Janoušek, Ota Járka, František Kocourek, Ondřej Kocourek, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer ml., Martin Studecký vs Pavlo Rusak – Oleksandr Braier, Oleksandr Desyk, Mykola Filtyuk, Serhii Honcharenko, Vasyl Horskii, Ivan Komorskyy, Sándor Lemák, Vadym Levchenko, Oleksandr Yaroshenko
39. Serhii Honcharenko
8. 5. 19 19:30 CESMI Hoverla Zak Dynamo UK 7. 1:1 (1:1)
Derby, jak má být. Zápas s množstvím osobních soubojů vygradoval závěrečnou přesilovkou Dynama, které ale trefilo pouze tyč a bralo tak jen bod. Kohout
Hoverla Zak Dynamo UK
Dmytro Haza – Oleksandr Braier, Oleksandr Desyk, Vasyl Horskii, Sándor Lemák, Vadym Levchenko, Denys Tokar, Mykhailo Tsyliev, Oleksandr Yaroshenko vs Roman Lutsaiev – Georgi Bizhev, Nazariy Bogatkin, Mykhaylo Karabin, Dmytro Kovalov, Taras Kytselyak, Yurii Meshko, Volodymyr Mula, Mykola Tkachenko, Georgiy Yavorskyy
9. Denys Tokar 41 Denys Tokar
54 Dmytro Haza
25. Mykhaylo Karabin 47. Taras Kytselyak
1. 5. 19 18:15 CESMI Sparta Pankrác Hoverla Zak 6. 2:3 (1:0)
Utkání s minimem šancí, ve kterém se domácí ujali vedení, ale nepohlídali si začátek druhého poločasu. Hoverla naopak závěrečný tlak soupeře ustála. Kohout
Sparta Pankrác Hoverla Zak
David Pokorný – Josef Baubín, Pavel Dufek, Eduard Formáček, Lukáš Jakobovský, Jiří Ptáček, Štěpán Šimeček vs Dmytro Haza – Oleksandr Desyk, Serhii Honcharenko, Vasyl Horskii, Sándor Lemák, Vadym Levchenko, Mokhmad Emin Paizullaev, Andrei Pazeniuc, Oleksandr Tarasiuk, Denys Tokar, Mykhailo Tsyliev
29. Oleksandr Desyk
15. 4. 19 19:00 P1 Hoverla Zak Klokan Perón club A 5. 5:1 (1:0)
Domácí byli v utkání jasně lepší. Adámek
Hoverla Zak Klokan Perón club A
Ivan Komorskyy – Oleksandr Desyk, Serhii Honcharenko, Vadym Levchenko, Andrei Pazeniuc, Oleksandr Tarasiuk, Denys Tokar, Oleksandr Yaroshenko vs Tomáš Bezstarosti – Ivan Hašek, Petr Ježdík, Tomáš Manhart, Jolyon Mungenga, Petr Štáf ml., Robert Staněk ml.
15. Oleksandr Tarasiuk
43. Serhii Honcharenko
47. Andrei Pazeniuc
58. Vadym Levchenko
60. Oleksandr Desyk
9 Oleksandr Yaroshenko 54. Petr Ježdík 44. Petr Ježdík
8. 4. 19 20:15 P2 Santa Dominica Hoverla Zak 4. 7:2 (4:1)
Domácí dobře začali, ale jinak měla jasnou převahu Santa. Kohout
Santa Dominica Hoverla Zak
Marek Štěpánek – Michal Bureš, František Hakl, Stanislav Mařík, David Podzimek, David Pozníček, Martin Tryml, Michal Uhlíř vs Dmytro Haza – Oleksandr Braier, Vasyl Horskii, Serhiy Hrechko, Sándor Lemák, Vadym Levchenko, Andrei Pazeniuc, Oleksandr Tarasiuk, Denys Tokar, Oleksandr Yaroshenko
7., 31., 43. David Podzimek
14., 27., 32. David Pozníček
23. František Hakl
1. Oleksandr Braier
50. OG
20. Denys Tokar
1. 4. 19 19:00 P2 Hoverla Zak Restaurace U Pecků A 3. 2:3 (0:3)
Velmi zajímavý zápas. V prvním poločase Hoverla neproměnila dvě obrovské šance, zatímco hosté byli produktivnější a vedli 3:0. Domácí v druhém poločase slepili dvě branky během minuty a až do konce soupeře mačkali, Restaurace ale nakonec těsné vítězství uhájila. Petr
Hoverla Zak Restaurace U Pecků A
Dmytro Haza – Oleksandr Braier, Oleksandr Desyk, Serhii Honcharenko, Sándor Lemák, Vadym Levchenko, Mokhmad Emin Paizullaev, Oleksandr Tarasiuk, Denys Tokar vs Maksym Dikusar – Ivan Faitl, Radek Hanzlík, Petr Hulinský, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Jakub Slunéčko, Václav Socher, Pavel Šultes, Vít Turtenwald
41. Oleksandr Tarasiuk
42. Denys Tokar
24 Oleksandr Desyk
26 Mokhmad Emin Paizullaev
19., 30. Jakub Slunéčko
28. Pavel Šultes
25. 3. 19 20:30 KORAB Úterní hosté Ski FC A Hoverla Zak 2. 5:3 (3:0)
Úterní hosté vyhráli zaslouženě díky lepší koncovce. Petr
Úterní hosté Ski FC A Hoverla Zak
Ondřej Bíro – Tomáš Jelínek, Daniel Kasal, David Macko, Tomáš Mařík, Vít Popelka, Tomáš Režný, Filip Turbák vs Dmytro Haza – Oleksandr Braier, Oleksandr Desyk, Serhii Honcharenko, Vasyl Horskii, Sándor Lemák, Andrei Pazeniuc, Pavlo Rusak, Oleksandr Tarasiuk
2., 22. Filip Turbák
24. Vít Popelka
31., 46. Tomáš Mařík
37., 57. Oleksandr Desyk
44. Serhii Honcharenko
35. Oleksandr Desyk
18. 3. 19 18:00 ZAK Holosmetky FC A Hoverla Zak 1. 1:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, místy zbytečně vyhrocené. Adámek
Holosmetky FC A Hoverla Zak
Jaroslav Bellada – Tomáš Birma, Cyril Golovko, Ondřej Halbich, Vít Koláček, David Minha, Jiří Tomek, Štěpán Vošta vs Andrei Pazeniuc – Oleksandr Braier, Oleksandr Desyk, Serhii Honcharenko, Vasyl Horskii, Sándor Lemák, Vadym Levchenko, Mokhmad Emin Paizullaev, Ivan Pavlov, Pavlo Rusak, Oleksandr Tarasiuk, Denys Tokar