2. Úterní hosté Ski FC A 11 8 0 3 61:32 16
3. Restaurace U Pecků A 11 7 1 3 45:25 15
5. G.I.C La Plate de Cünde 11 6 1 4 48:39 13
10. Sparta Pankrác 11 4 0 7 35:54 8
11. Hertha ZMZ 11 2 1 8 23:51 5
12. Dynamo UK 11 0 2 9 19:44 2

17. 6. 19 20:30 ZAK Restaurace U Pecků A TJ Spoje Praha A 11. 0:6 (0:0)
Hosté byli v zápas jasně lepší. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Spojů pro start nepovoleného počtu hráčů B týmu v dresu Restaurace U Pecků. Adámek
Restaurace U Pecků A TJ Spoje Praha A
Maksym Dikusar – David Frič, Pavel Mišák, Jan Petržílka, Jakub Slunéčko, Václav Socher, Karel Tureček, Vít Turtenwald, Petr Zapletal vs Jakub Stehno – David Baran, Pavel Beneš, Milan Bialek, Jakub Kubek, Daniel Reiter, Tomáš Vobořil, Aleš Vondráček
32., 34. Milan Bialek
40. Jakub Kubek
46., 52. David Baran
18. Tomáš Vobořil
3. 6. 19 18:15 MALES G.I.C La Plate de Cünde Restaurace U Pecků A 10. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
27. 5. 19 18:15 MALES Restaurace U Pecků A Deko 9. 4:4 (0:3)
Deko začalo výborně a po poločase vedlo už 3:0. Domácí na posledních dvacet minut hráli bez brankáře se Šultesem na rozehrávce a nakonec dokázali urvat bod. Krajči
Restaurace U Pecků A Deko
Maksym Dikusar – Radek Hanzlík, Pavel Mišák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Jakub Slunéčko, Václav Socher, Pavel Šultes, Vít Turtenwald, Petr Zapletal vs Petr Štěpán – Jakub Barac, Daniel Černý, Filip Čumpelík, František Janoušek, Ota Járka, František Kocourek, Ondřej Kocourek, Ladislav Obermajer ml., Martin Studecký
54. Petr Zapletal
55. Vít Turtenwald
58., 60. Václav Socher
38 Jakub Slunéčko 6. František Kocourek
22., 24. Ladislav Obermajer ml.
56. Jakub Barac
20. 5. 19 18:15 MALES Dynamo UK Restaurace U Pecků A 8. 2:5 (1:2)
Výsledek neodpovídá předvedené hře, hosty výrazně podržel brankář. Petr
Dynamo UK Restaurace U Pecků A
Roman Lutsaiev – Nazariy Bogatkin, Mykhaylo Karabin, Dmytro Kovalov, Dmytro Kyprych, Yurii Meshko, Volodymyr Mula, Kyrylo Sobolevskyi, Mykola Tkachenko, Georgiy Yavorskyy vs Pavel Šultes – Ivan Faitl, Radek Hanzlík, Jan Petržílka, Jan Rajnoch, Jakub Slunéčko, Václav Socher, Vít Turtenwald, Petr Zapletal
57. Jan Petržílka
6. 5. 19 19:45 zzHAGIB Restaurace U Pecků A Sparta Pankrác 7. 7:1 (1:0)
Utkání hrané v poklidném duchu, fair play, se šancemi na obou stranách. Zasloužená výhra domácích. Krajči
Restaurace U Pecků A Sparta Pankrác
Maksym Dikusar – Ivan Faitl, Radek Hanzlík, Pavel Mišák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Václav Socher, Jan Štohanzl, Pavel Šultes, Vít Turtenwald vs David Pokorný – Josef Baubín, Pavel Dufek, Eduard Formáček, Lukáš Jakobovský, Jiří Ptáček, Štěpán Šimeček
14., 31., 38. Václav Socher
46. Pavel Šultes
48., 53. Pavel Mišák
52. Jan Štohanzl
42. Jiří Ptáček
30. 4. 19 20:15 MIKU1 Klokan Perón club A Restaurace U Pecků A 6. 2:8 (1:3)
Restaurace přejela Klokan ve velkém stylu, zejména Štohanzl byl naprosto rozdílovým hráčem. Petr
Klokan Perón club A Restaurace U Pecků A
Tomáš Bezstarosti – Petr Ježdík, Tomáš Klupsa, Tomáš Manhart, Jolyon Mungenga, Jan Pohnán, Petr Štáf ml. vs Maksym Dikusar – Ivan Faitl, Radek Hanzlík, Pavel Mišák, Jan Petržílka, Václav Socher, Jan Štohanzl, Pavel Šultes, Vít Turtenwald, Petr Zapletal
60. Jan Petržílka
15. 4. 19 19:15 KORAB Restaurace U Pecků A Santa Dominica 5. 2:3 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém Restaurace dvakrát dokázala odpovědět na gól soupeře. Potřetí ale Dominika skórovala v poslední minutě, a to už na reakci nebyl čas. Kohout
Restaurace U Pecků A Santa Dominica
Karel Tureček – Radek Hanzlík, Petr Hulinský, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Jakub Slunéčko, Pavel Šultes, Vít Turtenwald, Michal Votava vs Marek Štěpánek – Michal Bureš, Marek Čepelák, František Hakl, Ondřej Kodr, Stanislav Kodr, Stanislav Mařík, David Podzimek, Michal Uhlíř
36. Jakub Slunéčko
54. Pavel Šultes
13., 60. David Podzimek
43. Stanislav Mařík
56. Michal Bureš
8. 4. 19 20:15 P1 Úterní hosté Ski FC A Restaurace U Pecků A 4. 4:2 (4:0)
Úterní hosté přejeli soupeře ve velkém stylu, Restaurace snižovala až v poslední pětiminutovce. Petr
Úterní hosté Ski FC A Restaurace U Pecků A
Ondřej Bíro – Stanislav Bejda, Jiří Heřman, Tomáš Jelínek, Daniel Kasal, Stanislav Levý, David Macko, Tomáš Mařík, Vít Popelka vs Maksym Dikusar – Ivan Faitl, Radek Hanzlík, Petr Hulinský, Pavel Mišák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Jakub Slunéčko, Václav Socher, Jan Štohanzl, Pavel Šultes, Vít Turtenwald
2., 29. Tomáš Jelínek
10. Stanislav Bejda
28. Daniel Kasal
55. Petr Hulinský
59. Pavel Šultes
1. 4. 19 19:00 P2 Hoverla Zak Restaurace U Pecků A 3. 2:3 (0:3)
Velmi zajímavý zápas. V prvním poločase Hoverla neproměnila dvě obrovské šance, zatímco hosté byli produktivnější a vedli 3:0. Domácí v druhém poločase slepili dvě branky během minuty a až do konce soupeře mačkali, Restaurace ale nakonec těsné vítězství uhájila. Petr
Hoverla Zak Restaurace U Pecků A
Dmytro Haza – Oleksandr Braier, Oleksandr Desyk, Serhii Honcharenko, Sándor Lemák, Vadym Levchenko, Mokhmad Emin Paizullaev, Oleksandr Tarasiuk, Denys Tokar vs Maksym Dikusar – Ivan Faitl, Radek Hanzlík, Petr Hulinský, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Jakub Slunéčko, Václav Socher, Pavel Šultes, Vít Turtenwald
41. Oleksandr Tarasiuk
42. Denys Tokar
24 Oleksandr Desyk
26 Mokhmad Emin Paizullaev
19., 30. Jakub Slunéčko
28. Pavel Šultes
25. 3. 19 19:00 P1 Restaurace U Pecků A Holosmetky FC A 2. 5:0 (0:0)
Ve vyrovnané první půli branka nepadla. Po přestávce jako první skórovali domácí a pak už si výsledek pohlídali. Kohout
Restaurace U Pecků A Holosmetky FC A
František Kafka – Ivan Faitl, Petr Hulinský, Pavel Mišák, Jan Petržílka, Jakub Slunéčko, Jan Štohanzl, Pavel Šultes, Vít Turtenwald vs Jaroslav Bellada – Tomáš Birma, Ondřej Halbich, Vít Koláček, David Minha, Jakub Polák, Jiří Tomek
33. Ivan Faitl
46., 58. Jan Štohanzl
56. Pavel Šultes
60. Pavel Mišák
18. 3. 19 19:15 ZAK Hertha ZMZ Restaurace U Pecků A 1. 1:3 (1:3)
Hosté byli jasně lepší a zaslouženě vyhráli. Adámek
Hertha ZMZ Restaurace U Pecků A
David Průcha – Radim Blažek, Lukáš Dont, Pavel Krois, Martin Kubík, Lukáš Moravec, Tomáš Vaněk, Tomáš Zlámal vs František Kafka – David Bozděch, Petr Hulinský, Pavel Mišák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Jakub Slunéčko, Václav Socher, Vít Turtenwald