Po 15.4.19 17:45 MIKU4 A.Č.A.B. FC Černý koně TMK   (HL6A)
Po 15.4.19 19:00 MIKU4 Lipnice Dukla Praha FK   (HL7B)
Po 15.4.19 20:15 MIKU4 Bedna 98 FC Erko Kbely   (HL2A)

19. 6. 19 20:15 ZABEH Inter Ohradní 4077 DUCKS 11. 2:4 (2:1)
Lukáš Bumbálek – Tomáš Benko, Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Gregor, Pavel Mencl, Filip Reinoso, Ondřej Šebela, Vladimír Teplan vs Jan Prušák – Michal Borovan, Jan Doležal, Miroslav Doležal, Tomáš Faltýnek, Lukáš Hakl, Jiří Karafiát, Jaroslav Sita, Zdeněk Vácha
41. Jan Doležal
55. Tomáš Faltýnek
60. Zdeněk Vácha
7. 6. 19 20:15 ZABEH 4077 DUCKS Torpedo Barrandov 10. 2:4 (0:0)
Po bezbrankovém prvním poločase Torpedo čtyřikrát udeřilo a domácí už dokázali jenom snížit. Čapla
4077 DUCKS Torpedo Barrandov
Jan Prušák – Michal Borovan, Filip Černý, Tomáš Faltýnek, Lukáš Hakl, David Haring, Jiří Karafiát vs Ondřej Zika – Michal Levora, Radek Levora, David Ponert, Jakub Sainer, Luděk Šístek, Petr Šístek, Jan Vosýnek
55. Michal Borovan
60. Tomáš Faltýnek
32. David Ponert
44., 51. Petr Šístek
48. Michal Levora
29. 5. 19 20:15 ZABEH Pneuservis-Bartoušek 4077 DUCKS 9. 10:2 (2:1)
Po vyrovnaném prvním poločase si domácí se soupeřem pohráli jako kočka s myší a uštědřili mu drtivou porážku.
Pneuservis-Bartoušek 4077 DUCKS
Ladislav Orlich – Tomáš Bareš, Matěj Grebeň, Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov, Martin Klikar, Martin Lojda vs Jan PrušákMichal Borovan, Filip Černý, Tomáš Faltýnek, Lukáš Hakl, Jiří Karafiát, Jaroslav Sita, Zdeněk Vácha
10., 32., 48., 50. Vladimír Grešnjakov
24., 40., 58. Martin Klikar
36., 52. Tomáš Bareš
53. Martin Lojda
8. Tomáš Faltýnek
45. Michal Borovan
22. 5. 19 19:00 METE2 4077 DUCKS Koberce Trend ARG 8. 4:3 (3:2)
Hosté se za stavu 0:3 přestali bát hrát a Ducks se až do konce museli bát o vítězství. Hošek
4077 DUCKS Koberce Trend ARG
Michal Borovan – Filip Černý, Miroslav Doležal, Tomáš Faltýnek, Lukáš Hakl, Jiří Karafiát, Václav Karafiát vs Viktor Doleček – Martin Bárta, Pavel Chvojka, Roman Čížek, Martin Fejfar, Lukáš Mitro, Tomáš Vyhnal
17., 22. Miroslav Doležal
20. Lukáš Hakl
35. Tomáš Faltýnek
26. Viktor Doleček
28. Martin Fejfar
46. Tomáš Vyhnal
14. 5. 19 17:30 ZAK Steaua FC 4077 DUCKS 7. 8:3 (5:2)
Bojovné utkání z obou stran, které nakonec lépe dopadlo pro tým Steaua. Až na jeden incident poklidný zápas.
Steaua FC 4077 DUCKS
Alexandru Gutuleac – Sergiu Birca, Igor Costandoi, Denis Culacovschi, Vitalie Dumitras, Ion Gutuleac, Vadim Maistruc vs Michal Borovan – Filip Černý, Lukáš Hakl, Jiří Karafiát, Jaroslav Sita, Zdeněk Vácha
40. Zdeněk Vácha
2. 5. 19 20:15 MIKU1 4077 DUCKS Les Miserables 6. 7:8 (3:4)
Hosté byli fotbalovější, víc na míči a většinu času vedli. Náskok je však ukolébal a Ducks třemi rychlými góly otočili v druhém poločase skóre. Hosté ale ještě stačili výsledek zvrátit, když rozhodující gól padl v poslední minutě. Korektní utkání.
4077 DUCKS Les Miserables
Michal Borovan – Filip Černý, Tomáš Faltýnek, Lukáš Hakl, Václav Karafiát, Jaroslav Sita, Zdeněk Vácha vs Miroslav Routek – Lukáš Dratva, Adam Fotr, Oskar Fotr, Vojtěch Hron, Marek Kodr, Roman Vávra
41. Roman Vávra
24. 4. 19 20:15 MIKU1 Saens 1.FC A 4077 DUCKS 5. 5:2 (3:0)
Pohledné utkání, domácí dokázali lépe využít své šance. Jaroslav Koštíř, Tomáš Kolařík
Saens 1.FC A 4077 DUCKS
David Jonáš – Martin Hurka, Tomáš Kanaval, Pavel Kašuba, Petr Strazzer, Lukáš Tesařík, Miroslav Weiner, Jan Zachar vs Jiří Karafiát – Filip Černý, Lukáš Hakl, Petr Hakl, Jaroslav Sita, Zdeněk Vácha
9., 53., 59. Tomáš Kanaval
14., 26. Martin Hurka
48. Filip Černý
55. Jaroslav Sita
12. 4. 19 19:15 P2 4077 DUCKS Balbín FC 4. 8:3 (3:0)
Vyrovnaný zápas, se šancemi ale mnohem lépe nakládali domácí. Balbínu chybělo střelecké štěstí.
4077 DUCKS Balbín FC
Michal Borovan – Jan Doležal, Miroslav Doležal, Lukáš Hakl, Petr Hakl, Jiří Karafiát, Zdeněk Vácha vs Jan Sluka – Matyáš Buneš, Daniel Groschup, Pavel Hynek, Ondřej Kulíček, Ondřej Novotný, Tomáš Panýrek ml., František Tesař, Miroslav Václavík
57. Ondřej Novotný
3. 4. 19 19:30 PRKOP PAPE Dejvice 4077 DUCKS 3. 3:6 (2:1)
Zpočátku vyrovnané utkání se po zranění nejlepšího hráče domácích změnilo v dominanci hostů. Dejvice bez střídání postupně ztrácely půdu pod nohama.
PAPE Dejvice 4077 DUCKS
Robert Mariotti – Martin Bělčický, Daniel Beránek, Lukáš Holas, Ivan Štochl, Martin Svrček, Tomáš Vostrovský vs Michal Borovan – Jan Doležal, Miroslav Doležal, Tomáš Faltýnek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, Jiří Karafiát, Václav Karafiát, Jaroslav Sita, Zdeněk Vácha