8. Torpedo Ohrobec SKA 11 4 2 5 36:42 10

St 27.3.19 18:00 ZAK Unreal Students FC Hlavonožci na niti FC   (HL5D)
St 27.3.19 19:15 ZAK Opatovští kanonýři FC GFC Regent A   (HL4D)
St 27.3.19 20:30 ZAK Starci na chmelu SUP A Klokan Perón club SUP   (SVL1A)
St 17.4.19 17:45 ZABEH Executors United M - Bubo A   (HL6F)
St 17.4.19 19:00 ZABEH VV Vokra VV PH Servis   (VL1A)
St 17.4.19 20:15 ZABEH Gekad Vo   (HL8D)

18. 6. 19 20:15 MIKU1 Restaurace U Pecků B A.G.Č.V. 11. 7:4 (3:2)
Skvělý, bojovný fotbal, soupeři si nic nedarovali. Druhá půle přinesla gólovou přestřelku se šťastnějším koncem pro domácí, kteří zaslouženě vyhráli. Janča
Restaurace U Pecků B A.G.Č.V.
Petr Kovařík – Vladimír Beer, František Kafka, David Matějček, David Mikoláš, Michal Musil, Václav Socher, Karel Tureček, David Verner vs Daniel KrynickýJiří Hendrich ml., Libor Hošek, Marek Hubička, Vojtěch Jelínek, Matěj Rzounek, Jiří Šnýdr, Bohumil Vender
40. Matěj Rzounek
4. 6. 19 20:15 MIKU2 A.G.Č.V. U.G.A.R. FC 10. 4:4 (1:2)
Utkání výborné úrovně skončilo zaslouženou dělbou bodů. Trnka
A.G.Č.V. U.G.A.R. FC
Daniel Krynický – Jiří Hendrich ml., Marek Hubička, Vojtěch Jelínek, Stanislav Pech, Matěj Rzounek, Jiří Šnýdr vs Grygorii Bondar – David Ardbelava, Bogdan Cirlan, Oleksandr Desyk, Vladislav Gorbunov, Sergii Khomyshak, Danil Klimentev, Sándor Kohán, Ridan Muradov, Alnur Oskar, Yaroslav Peliak, Mykola Svorozhynskyy
21., 34., 37. Stanislav Pech
54. Marek Hubička
20., 57. Bogdan Cirlan
21., 43. Mykola Svorozhynskyy
28. 5. 19 20:15 MIKU1 Speciál Bráník B A.G.Č.V. 9. 3:0 (2:0)
Hezký zápas. Leo Búžik, Jan Kilián
Speciál Bráník B A.G.Č.V.
Jan Šálek – Jan Bednář, Miroslav Horváth, Jiří Kotáb, Daniel Morávek, Jonáš Navrátil, Daniel Prokop, Jan Ropický, Jiří Šabatka, Zdeněk Slavíček, Pavel Tesař vs Marek Hubička – Jiří Hendrich ml., Vojtěch Jelínek, Daniel Krynický, Kryštof Rzounek, Matěj Rzounek, Ondřej Urbánek
16. Jonáš Navrátil
22. Pavel Tesař
52. Jiří Šabatka
21. 5. 19 20:15 MIKU2 A.G.Č.V. Samson Bonella A 8. 2:4 (1:1)
Vyrovnané utkání s řadou šancí na obou stranách. Druhý poločas vyšel lépe hostům, a to rozhodlo. Michal Balík, Matěj Veselý
A.G.Č.V. Samson Bonella A
Kryštof Rzounek – Jiří Hendrich ml., Marek Hubička, Vojtěch Jelínek, Stanislav Pech, Matěj Rzounek, Jiří Šnýdr, Ondřej Urbánek, Bohumil Vender vs Michal Svoboda – Jan Augustin, Jan Bárta, Martin Čermák, Petr Čermák, Filip Krůta, Václav Kural, Ondřej Losos, Jakub Šindelář, Jakub Uher, David Vaško
8. Marek Hubička
55. Stanislav Pech
22. Martin Čermák
33., 53. Jan Augustin
58. Václav Kural
14. 5. 19 20:15 MIKU1 Torpedo Cannabis A.G.Č.V. 7. 2:1 (0:0)
Vyrovnaný zápas ve vysokém tempu, šance na obou stranách. Větší štěstí měli nakonec domácí.
Torpedo Cannabis A.G.Č.V.
Marián Višňa – Jozef Aštary, Michal Bošela, Jaroslav Falat, Róbert Kicko, Stanislav Kovalčin, Marián Pitel, Lukáš Sklenka vs Marek Hubička – Jiří Hendrich ml., Vojtěch Jelínek, Stanislav Pech, Kryštof Rzounek, Matěj Rzounek, Jiří Šnýdr
47., 48. Marián Pitel 33. Kryštof Rzounek
30. 4. 19 20:15 MIKU3 A.G.Č.V. MVS Vršovice A 6. 0:0 (0:0)
Vyrovnaný zápas nevalné úrovně, ve kterém se ani jednomu týmu nepodařilo skórovat. Svoboda
A.G.Č.V. MVS Vršovice A
Marek HubičkaJiří Hendrich ml., Vojtěch Jelínek, Stanislav Pech, Kryštof Rzounek, Matěj Rzounek, Jiří Šnýdr, Ondřej Urbánek vs Leoš Knap – Patrik Bečvář, Luboš Horáček, Jakub Kodr, Jaroslav Špírek, Martin Stričko, Lukáš Veselý, Martin Veselý, Marek Zeman
23. 4. 19 20:15 METE2 Morová rána 1.FC A.G.Č.V. 5. 0:3 (0:1)
V první půli dynamická, bojovná hra se spoustou nevyužitých šancí na obou stranách. A.G.Č.V. svou mírnou převahu v druhé půli přetavil ve vítězství. Janča
Morová rána 1.FC A.G.Č.V.
Miroslav Šimek – Ondřej Gros, Patrik Icik, Petr Javorek, Michal Kundert, Vlastimil Kundert, Josef Kužílek, Pavel Rodr vs Marek Hubička – Jiří Hendrich ml., Vojtěch Jelínek, Ivo Malina, Matěj Rzounek, Jiří Šnýdr, Ondřej Urbánek, Bohumil Vender, Jan Vonášek
19 Michal Kundert 19. Ondřej Urbánek
50., 58. Jan Vonášek
25. Bohumil Vender
16. 4. 19 20:15 MIKU2 A.G.Č.V. K.T.S. FC 4. 7:2 (5:1)
Domácí rozhodli o své výhře už během prvních deseti minut. I dál předváděli líbivý fotbal a soupeře k ničemu nepustili.
A.G.Č.V. K.T.S. FC
Marek Hubička – Jiří Hendrich ml., Vojtěch Jelínek, Ivo Malina, Stanislav Pech, Kryštof Rzounek, Ondřej Urbánek, Bohumil Vender vs Pavel Švejda – Martin Blažek, Roman Dušek, Martin Fiala, Michal Kabelka, Patrik Macej, Tomáš Miko