Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 18.6.19 | 20:15 | P2 | Torpedo Cannabis Morová rána 1.FC | 11. | 6:8 |
Út 4.6.19 | 20:15 | METE1 | Morová rána 1.FC MVS Vršovice A | 10. | 8:1 |
Út 28.5.19 | 20:15 | METE2 | Morová rána 1.FC Torpedo Ohrobec SKA | 9. | 3:3 |
Út 21.5.19 | 20:15 | METE1 | K.T.S. FC Morová rána 1.FC | 8. | 2:10 |
Út 14.5.19 | 20:15 | METE2 | Morová rána 1.FC Dvacítka | 7. | 2:1 |
Út 30.4.19 | 20:15 | METE1 | BongoBongo AC Morová rána 1.FC | 6. | 3:12 |
Út 23.4.19 | 20:15 | METE2 | Morová rána 1.FC A.G.Č.V. | 5. | 0:3 |
Út 16.4.19 | 20:15 | METE1 | Restaurace U Pecků B Morová rána 1.FC | 4. | 1:2 |
Út 9.4.19 | 20:15 | METE1 | Morová rána 1.FC U.G.A.R. FC | 3. | 3:0 |
Út 26.3.19 | 20:15 | METE2 | Speciál Bráník B Morová rána 1.FC | 2. | 4:8 |
Út 19.3.19 | 20:15 | METE1 | Morová rána 1.FC Samson Bonella A | 1. | 6:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Morová rána 1.FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 62:25 | 19 |
2. | Dvacítka | 11 | 7 | 1 | 3 | 32:11 | 15 |
3. | Restaurace U Pecků B | 11 | 7 | 1 | 3 | 45:30 | 15 |
4. | Speciál Bráník B | 11 | 7 | 0 | 4 | 35:21 | 14 |
5. | Torpedo Cannabis | 11 | 7 | 0 | 4 | 42:33 | 14 |
6. | MVS Vršovice A | 11 | 5 | 3 | 3 | 36:36 | 13 |
7. | Samson Bonella A | 11 | 6 | 0 | 5 | 31:45 | 12 |
8. | Torpedo Ohrobec SKA | 11 | 4 | 2 | 5 | 36:42 | 10 |
9. | A.G.Č.V. | 11 | 3 | 3 | 5 | 33:31 | 9 |
10. | U.G.A.R. FC | 11 | 1 | 3 | 7 | 23:37 | 5 |
11. | K.T.S. FC | 11 | 1 | 2 | 8 | 22:52 | 4 |
12. | BongoBongo AC | 11 | 0 | 2 | 9 | 20:54 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 10.4.19 | 17:45 | MIKU1 | Cormoran FC UVL Nejistý Felix UVL (UVL1A) |
St 10.4.19 | 19:00 | MIKU1 | Kodymka Ultra Oblouci 81 AFC UVL (UVL2A) |
St 10.4.19 | 20:15 | MIKU1 | Inter Ohradní Saens 1.FC A (HL2B) |
Čt 2.5.19 | 17:45 | ZABEH | Trops 1.SK SUP Sokol Vysočany SUP (SVL3C) |
Čt 2.5.19 | 19:00 | ZABEH | Indus SUP A Tučňáci SUP A (SVL1A) |
Čt 2.5.19 | 20:15 | ZABEH | J.R.Club B Suchá dáseň AC (HL7H) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bobek Tomáš | 2 | 1 |
Boruta Adam | 4 | 6 |
Doubek Václav | 4 | 5 |
Gros Ondřej | 9 | 3 |
Hrabal Jan | 1 | 0 |
Icik Patrik | 6 | 12 |
Javorek Petr | 4 | 2 |
Kamlach Jan | 5 | 13 |
Kundert Michal | 9 | 5 |
Kundert Vlastimil | 9 | 1 |
Kužílek Josef | 7 | 1 |
Lovíšek Marek | 9 | 2 |
Rodr Pavel | 8 | 7 |
Růžek Tomáš | 1 | 1 |
Šimek Miroslav | 10 | 0 |
Šmejkal David | 4 | 3 |