Seznam týmů, 3. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
Sokol Picasso A bílá, červená
Scarface AC černá, bílá
Trops 1.SK modrá
Santa Tranta PC C černo-žlutá, žlutá
AC SK FC červená, bílá
The Penguins 6:5 B zeleno-bílá, modrá
Mystique Dynamo CF bílá, červená
Queens Park Club černo-červená, žlutá
Efficenza AC fialovo-modrá
Deportivo Estudiantil FC A modrá, bílá
Amfora restaurant modro-červená, šedo-modro-bílá
Real TIDE XXL černo-červená, bílá

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
Amfora restaurantScarface AC Út 19.3. 20:45 STOD
Efficenza ACSanta Tranta PC C St 20.3. 19:00 MIKU1
Queens Park ClubAC SK FC St 20.3. 19:30 HOSTI
Mystique Dynamo CFThe Penguins 6:5 B St 20.3. 20:45 HOSTI
Deportivo Estudiantil FC ATrops 1.SK Čt 21.3. 19:00 P3
Real TIDE XXLSokol Picasso A Čt 21.3. 19:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Santa Tranta PC CQueens Park Club St 27.3. 19:00 MIKU1
AC SK FCMystique Dynamo CF St 27.3. 20:15 MIKU1
Trops 1.SKEfficenza AC Čt 28.3. 17:00 ZAK
Real TIDE XXLAmfora restaurant Čt 28.3. 19:30 DEKAN
Sokol Picasso AThe Penguins 6:5 B Čt 28.3. 20:15 MIKU3
Scarface ACDeportivo Estudiantil FC A Pa 29.3. 18:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Amfora restaurantSokol Picasso A Út 2.4. 20:45 STOD
Mystique Dynamo CFSanta Tranta PC C St 3.4. 19:00 MIKU2
Queens Park ClubTrops 1.SK St 3.4. 19:30 HOSTI
The Penguins 6:5 BAC SK FC St 3.4. 20:45 HOSTI
Deportivo Estudiantil FC AReal TIDE XXL Čt 4.4. 19:30 DEKAN
Efficenza ACScarface AC Pa 5.4. 19:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Amfora restaurantDeportivo Estudiantil FC A Út 9.4. 20:45 STOD
Santa Tranta PC CThe Penguins 6:5 B St 10.4. 19:00 MIKU2
Trops 1.SKMystique Dynamo CF St 10.4. 19:45 HAGIB
Real TIDE XXLEfficenza AC Čt 11.4. 19:30 DEKAN
Sokol Picasso AAC SK FC Čt 11.4. 20:15 MIKU3
Scarface ACQueens Park Club Pa 12.4. 18:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
The Penguins 6:5 BTrops 1.SK St 17.4. 20:45 HOSTI
Mystique Dynamo CFScarface AC St 24.4. 19:00 METE2
Queens Park ClubReal TIDE XXL St 24.4. 19:30 HOSTI
AC SK FCSanta Tranta PC C St 24.4. 20:15 MIKU2
Deportivo Estudiantil FC ASokol Picasso A Čt 25.4. 20:15 MIKU2
Efficenza ACAmfora restaurant Pa 26.4. 19:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Amfora restaurantQueens Park Club Út 30.4. 20:45 STOD
Trops 1.SKAC SK FC St 1.5. 20:15 MIKU1
Real TIDE XXLMystique Dynamo CF Čt 2.5. 19:30 DEKAN
Sokol Picasso ASanta Tranta PC C Čt 2.5. 20:15 MIKU2
Scarface ACThe Penguins 6:5 B Pa 3.5. 18:00 ZAK
Deportivo Estudiantil FC AEfficenza AC Pa 3.5. 19:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Mystique Dynamo CFAmfora restaurant Út 7.5. 20:45 STOD
Santa Tranta PC CTrops 1.SK St 8.5. 19:00 MIKU1
Queens Park ClubDeportivo Estudiantil FC A St 8.5. 19:30 HOSTI
AC SK FCScarface AC St 8.5. 20:15 MIKU1
The Penguins 6:5 BReal TIDE XXL St 8.5. 20:45 HOSTI
Efficenza ACSokol Picasso A Čt 9.5. 20:15 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Scarface ACSanta Tranta PC C St 15.5. 19:00 MIKU2
Amfora restaurantThe Penguins 6:5 B St 15.5. 20:45 HOSTI
Deportivo Estudiantil FC AMystique Dynamo CF Čt 16.5. 19:30 HANSP
Real TIDE XXLAC SK FC Čt 16.5. 19:30 DEKAN
Sokol Picasso ATrops 1.SK Čt 16.5. 20:15 MIKU2
Efficenza ACQueens Park Club Pa 17.5. 19:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Trops 1.SKScarface AC St 22.5. 20:30 ZAK
AC SK FCAmfora restaurant Út 28.5. 20:45 STOD
Santa Tranta PC CReal TIDE XXL St 29.5. 19:00 MIKU3
Queens Park ClubSokol Picasso A St 29.5. 19:30 HOSTI
The Penguins 6:5 BDeportivo Estudiantil FC A St 29.5. 20:45 HOSTI
Mystique Dynamo CFEfficenza AC Čt 30.5. 20:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Amfora restaurantSanta Tranta PC C Út 4.6. 20:45 STOD
Queens Park ClubMystique Dynamo CF St 5.6. 19:30 HOSTI
Deportivo Estudiantil FC AAC SK FC St 5.6. 20:15 MIKU2
Real TIDE XXLTrops 1.SK Čt 6.6. 19:30 DEKAN
Sokol Picasso AScarface AC Čt 6.6. 20:15 MIKU2
Efficenza ACThe Penguins 6:5 B Pa 7.6. 19:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Trops 1.SKAmfora restaurant St 19.6. 19:00 MIKU4
Santa Tranta PC CDeportivo Estudiantil FC A St 19.6. 19:00 MIKU3
AC SK FCEfficenza AC St 19.6. 19:00 MIKU1
Mystique Dynamo CFSokol Picasso A St 19.6. 19:00 MIKU2
Scarface ACReal TIDE XXL St 19.6. 19:15 DEKAN
The Penguins 6:5 BQueens Park Club St 19.6. 19:30 HOSTI