Ne 31.3.19 18:45 MIKU2 Vzteklé Želvičky Čanda bůráků   (HL6K)
Ne 31.3.19 20:00 MIKU2 Power WCC NBND FC   (HL5I)
Po 17.6.19 18:15 HOSTI Primitives Prague FC Legends are back   (HL7A)
Po 17.6.19 19:30 HOSTI Purple Team AFK Manchlastr FC   (HL5A)
Po 17.6.19 20:45 HOSTI Torpédo Řepy Admira 97   (HL5B)

23. 6. 19 17:30 TEMPO Prague Gunners Hodkovičky United FC 11. 7:0 (5:0)
Domácí od začátku do konce kontrolovali zápas a ukázali, co to znamená "nedat soupeři šanci". Kryštof Vítek, Matej Martinec
Prague Gunners Hodkovičky United FC
Adam Gillern – Jan Boháč, Andrej Chudý, Tomáš Melichar, Dominik Nábělek, Lukáš Staněk, Jan Volf vs Jan ŠubrtJakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Lukáš Kraml, Štěpán Materna, Marek Mysliveček, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar
10., 22., 24. Andrej Chudý
12. Tomáš Melichar
16. Jan Boháč
55., 56. Dominik Nábělek
7. 6. 19 18:45 TEMPO Hodkovičky United FC Youngsters FC 10. 5:4 (5:1)
Zápas začal lépe pro domácí, kteří měli v prvním poločase čtyřgólový náskok. Hosté se v druhém poločase zlepšili, ale na body to nestačilo.
Hodkovičky United FC Youngsters FC
Jan Šubrt – Jakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Lukáš Kraml, Štěpán Materna, Lukáš Mergl, Marek Mysliveček, Dominik Pechar, Tomáš Pechar vs Jan Nováček – Martin Charvát, Tomáš Koubek, Dominik Letko, Marcel Marcin, Jakub Maršoun, Lukáš Mihula, Jakub Nevařil, Martin Tetiva
1., 25., 26. Marek Mysliveček
5. Dominik Pechar
16. Lukáš Kraml
4., 35. Martin Charvát
42. Jakub Maršoun
53. Lukáš Mihula
2. 6. 19 15:00 TEMPO Bruins FC Hodkovičky United FC 9. 4:6 (3:3)
První poločas dokázali Bruins otočit průběh zápasu a vyhrát poločas 3:2. Ve druhé půli nejdříve Hodkovičky vyrovnaly, a jelikož Bruins hráli druhý poločas bez střídání, tak se to projevilo na skóre a Hodkovičky vyhrály.
Bruins FC Hodkovičky United FC
Ivan Bareika – Rinat Akhmetov, Kyrylo Linov, Andrey Polyakov, Vladimir Pushkarev, Ilia Skirdov, Dmytro Zaporozhchenko vs Jan Šubrt – Tomáš Bělohorec, Jakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Lukáš Kraml, Štěpán Materna, Marek Mysliveček, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar
43., 49. Marek Mysliveček
24. 5. 19 18:45 TEMPO Hodkovičky United FC Řežem to United 8. 3:4 (1:2)
Vyrovnaný zápas, který nakonec rozhodla poslední minuta. Domácí trefili tyč a odrazem se míč dostal k hostům, kteří dali gól. Vyhrál šťastnější tým.
Hodkovičky United FC Řežem to United
Jan Šubrt – Jakub Hněvkovský, Štěpán Materna, Lukáš Mergl, Marek Mysliveček, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar vs Matěj Vondrka – Kryštof Dukát, Šimon Dukát, Jiří Hrubý, Tomáš Paszyc, Adam Přadka, Lukáš Svoboda
28., 55. Dominik Pechar
57. Štěpán Materna
60 Dominik Pechar 5., 21., 60. Kryštof Dukát
40. Lukáš Svoboda
19. 5. 19 18:45 MIKU1 Normální Chlapi Hodkovičky United FC 7. 5:2 (2:0)
Po první půli domácí zaslouženě vedli 2:0. Obraz hry se nezměnil ani po přestávce, na kontaktní gól Hodkoviček domácí vzápětí odpověděli a výsledek už si pohlídali.
Normální Chlapi Hodkovičky United FC
Jan Varga – Michal Kabelka, Petr Poláček, David Šimera, Václav Zvěřina, Vojtěch Zvěřina vs Jan Šubrt – Tomáš Bělohorec, Jakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Štěpán Materna, Marek Mysliveček, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar
12., 55., 59. Petr Poláček
21., 41. Vojtěch Zvěřina
39. Štěpán Materna
45. Štěpán Obrusník
12. 5. 19 18:45 TEMPO Hodkovičky United FC Dropa FC A 4. 6:2 (3:1)
Vyhrál tým, který byl lepší v zakončení.
Hodkovičky United FC Dropa FC A
Jan Šubrt – Jakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Lukáš Kraml, Štěpán Materna, Marek Mysliveček, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar vs Martin Votruba – Patrik Gregor, Patrik Gregor, Jan Horák, Miroslav Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič, Jan Pospíšil, Michal Sedláček, Jan Voráček
12., 49., 55. Štěpán Obrusník
20. Tomáš Pechar
29. Dominik Pechar
32. Jakub Hněvkovský
56 Štěpán Obrusník 25. Patrik Gregor
42. Miroslav Horák
5. 5. 19 18:45 P1 Hodkovičky United FC Bamboocha City 6. 3:3 (1:2)
Vyrovnaný zápas, který skončil spravedlivou dělbou bodů.
Hodkovičky United FC Bamboocha City
Jan Šubrt – Dominik Kárník, Lukáš Kraml, Štěpán Materna, Lukáš Mergl, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar vs Vojtěch Řehoř – Michal Junek, Petr Junek, Zdeněk Kouba, Jan Maxa, Michal Petržilka, David Richter
11. Dominik Pechar
35. Lukáš Kraml
49. Dominik Kárník
13. Michal Junek
23. Michal Petržilka
33. Jan Maxa
28. 4. 19 18:45 ZAK Debakl FC Hodkovičky United FC 5. 6:0 (0:0)
Nevšední utkání zajímavého průběhu skončilo jasným vítězstvím Debaklu. Trnka
Debakl FC Hodkovičky United FC
Luboš ValentMatěj Krovoza, Lukáš Krupička, Jiří Moravec, Marek Pospíšil, Lukáš Reymar, Alexandr Sirotek, Jan Štoncner vs Jan Šubrt – Tomáš Bělohorec, Jakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Lukáš Kraml, Štěpán Materna, Lukáš Mergl, Marek Mysliveček, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar
47. Jan Štoncner
49., 54. Jiří Moravec
51., 52., 57. Matěj Krovoza
27. Tomáš Pechar
7. 4. 19 17:30 LITVI Plameňáci 1.FC A Hodkovičky United FC 3. 0:6 (0:3)
Zápas od začátku ovládali hosté. Rozhodla jejich přesnost a lepší organizace hry.
Plameňáci 1.FC A Hodkovičky United FC
Jiří Maroušek – Lukáš Dajčar, Pavel Hrubeš, Zdeněk Kasalý, Jan Kechner, Martin Mihalík, Tomáš Neužil, Karel Pavlišín, Václav Štefan vs Jan Šubrt – Jakub Hněvkovský, Lukáš Kraml, Štěpán Materna, Lukáš Mergl, Marek Mysliveček, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar
4., 13., 22., 57. Dominik Pechar
55. Jakub Hněvkovský
59. Tomáš Pechar
29. 3. 19 18:45 TEMPO Hodkovičky United FC Hajduk Hůrka A 2. 7:6 (1:4)
Velmi pěkné utkání, Hajduk vedl v poločase 4:1, ale domácím patřil druhý poločas. Rozhodla poslední desetiminutovka a tři branky Hodkoviček. Husák
Hodkovičky United FC Hajduk Hůrka A
Jan Šubrt – Jakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Štěpán Materna, Lukáš Mergl, Marek Mysliveček, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar vs Patrik Furimský – Ondřej Cafourek, Vojtěch Drábek, David Exner, Nathan Kračunov, Filip Pavelka, Jaroslav Ptáček
30., 42., 55., 57., 59. Dominik Pechar
32., 38. Jakub Hněvkovský
7., 13., 27., 32., 38. Ondřej Cafourek
12. Vojtěch Drábek
24. 3. 19 08:45 HANSP Alej FK A Hodkovičky United FC 1. 4:4 (2:2)
Vyrovnaný zápas příliš povedených akcí nenabídl. Dělba bodů je spravedlivá.
Alej FK A Hodkovičky United FC
Petr Malec – Petr Beneš, Petr Jelínek, Michal Karhan, Petr Karol, Karol Kehér, Tomáš Kmínek, Lukáš Krix, Radek Kuchař vs Jan Šubrt – Jakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Štěpán Materna, Lukáš Mergl, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar