10. 6. 19 20:15 ZABEH Gente - Yeti FC Green shock FC 10. 6:2 (2:1)
Po vyrovnané první půli se Gente rozehrálo a zaslouženě zvítězilo.
Jaroslav Koštíř – Lukáš Cotman, Roman Kadavý, Tomáš Kolařík, Tomáš Pešta, Michael Repetný, David Šámal, Zbyněk Šámal, Marek Zámečník vs Radek Kohák – Pavel Brychta, Dominik Jírovec, Jan Mareš, Michal Šimák, Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský, Václav Vaněček
46. Tomáš Kolařík
22. Dominik Jírovec
38. Pavel Brychta
3. 6. 19 18:00 ZAK Gente - Yeti FC Ujde to 1980 SK 9. 1:4 (0:0)
Hosté rozhodli o svém vítězství ve druhém poločase. Tlak Gente v závěru byl pouze platonický. Trnka
Gente - Yeti FC Ujde to 1980 SK
Jaroslav Koštíř – Lukáš Cotman, Roman Kadavý, Tomáš Pešta, Michael Repetný, David Šámal, Zbyněk Šámal, Marek Zámečník vs Martin Houdek – Michal Ferenc, Petr Moučka, Miroslav Novák, Václav Pabst, Jaroslav Sirotek, Tomáš Slavík
54. Michael Repetný 35., 44. Petr Moučka
51. Michal Ferenc
58. Tomáš Slavík
27. 5. 19 19:00 MIKU4 Deportivo bez Coruna A Gente - Yeti FC 8. 5:3 (3:1)
Vynikající fotbal, oba týmy měly spoustu šancí. Hosté se po přestávce zvedli, ale pak v rozmezí jedné minuty dvakrát inkasoval a náskok Deportiva už nedohnal. Husák
Deportivo bez Coruna A Gente - Yeti FC
Michal Šteffl – Pavol Duda, Pavel Graf, Vojtěch Kočí, Michal Křivka, Michal Majer, Lukáš Rada, Zdeněk Ševčík ml. vs Jaroslav Koštíř – Lukáš Cotman, Petr Hladík, Roman Kadavý, Tomáš Pešta, David Šámal, Zbyněk Šámal, Marek Zámečník
7., 11., 47. Pavel Graf
25., 48. Lukáš Rada
18., 54. Marek Zámečník
57. Lukáš Cotman
20. 5. 19 20:30 STER1 Gente - Yeti FC Bronx KKK A 7. 0:7 (0:3)
Gente zapomínalo na obranu, a tak hosté dávali góly a zaslouženě vyhráli.
Gente - Yeti FC Bronx KKK A
Lukáš Cotman – Stanislav Bezděka, Petr Hladík, Roman Kadavý, Tomáš Pešta, David Šámal, Zbyněk Šámal, Marek Zámečník vs Lukáš Kencl – Hugo Čakurda, Roman Čakurda, Petr Dixa, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Špánek, Daniel Urban, Martin Žižkovský
9. Daniel Urban
13., 28. Petr Špánek
40., 53., 57. Petr Dixa
51. Hugo Čakurda
13. 5. 19 20:30 STER1 4 TD Ala Bundy A Gente - Yeti FC 6. 4:1 (1:1)
Gente hrálo celý zápas ve čtyřech, ale i tak bylo pro domácí těžkým oříškem. V závěru se ale převaha jednoho muže v poli projevila.
4 TD Ala Bundy A Gente - Yeti FC
Jiří Šebesta – Václav Blahut, Peter Brťka, Martin Kukla, Jan Ptáček, Matouš Skružný, Martin Štefan vs Michael Repetný – Lukáš Cotman, Tomáš Pešta, David Šámal, Marek Zámečník
21., 57. Martin Kukla
39. Václav Blahut
47. Peter Brťka
33 Martin Štefan 10. Marek Zámečník
6. 5. 19 20:15 P2 Gente - Yeti FC 1.FC Žižkov 5. 2:1 (1:0)
Moc krásné oboustranně útočné utkání. Ve druhé půli hosté do domácích bušili, ale víc než gól nevybušili.
Gente - Yeti FC 1.FC Žižkov
Jan Doskočil – Lukáš Cotman, Roman Kadavý, Tomáš Kolařík, Tomáš Pešta, Michael Repetný, David Šámal, Zbyněk Šámal vs Petr Bešta – Petr Kostelník, Michal Kuník, Michael Malý, Jan Pořízek, Jan Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek, Petr Soukup
25., 46. Michael Repetný 56. Zbyněk Šimek 36. Petr Kostelník
29. 4. 19 19:00 P3 Torolka Gente - Yeti FC 4. 4:6 (2:1)
V první půli vyrovnané utkání solidní úrovně, po změně stran si Gente vytvořilo víc šancí a zaslouženě vyhrálo. Novotný
Torolka Gente - Yeti FC
Martin Chládek – David Baran, Jan Bunganič, Pavel Čermák, Jakub Hořák, Matěj Peca, Jaromír Srba, Jakub Traxmandl vs Jaroslav Koštíř – Lukáš Cotman, Roman Kadavý, Tomáš Kolařík, Tomáš Pešta, Michael Repetný, David Šámal, Marek Zámečník
50. Marek Zámečník
15. 4. 19 19:00 P3 Gente - Yeti FC Šrot FC 3. 3:2 (1:1)
Vyrovnaný zápas, který definitivně rozhodla až poslední minuta a branka domácích na 3:1.
Gente - Yeti FC Šrot FC
Petr Hladík – Lukáš Cotman, Roman Kadavý, Tomáš Kolařík, Tomáš Pešta, Michael Repetný, David Šámal, Zbyněk Šámal, Marek Zámečník vs Zbyněk Adamec – Dominik Dlugoš, René Pacák, Karel Petřina, Michal Rábl, Patrik Vágner, Martin Vaš
6. Tomáš Pešta
37. Marek Zámečník
60. Petr Hladík
26. Karel Petřina
60. Martin Vaš
8. 4. 19 19:15 STER2 Rumpra Praha FC Gente - Yeti FC 2. 5:3 (2:1)
Domácí vstoupili do druhého poločasu s větším nasazením, kterém jim nakonec přineslo vítězství.
Rumpra Praha FC Gente - Yeti FC
Martin Pospíšil – Leo Búžik, Ondřej Čáp, Jiří Doležel, Daniel Hancko, Tomáš Kochman, Vladislav Svetlichnyy vs Jan Doskočil – Lukáš Cotman, Roman Kadavý, Tomáš Kolařík, Tomáš Pešta, Michael Repetný, David Šámal, Zbyněk Šámal, Marek Zámečník