Pá 5.4.19 19:00 ZABEH PFC Kodymka SUP A Ladronka   (SVL2A)
Pá 5.4.19 20:15 ZABEH Balbín FC Inter Ohradní   (HL2B)
St 15.5.19 19:30 DEKAN Masters V Anton aus Tirol   (VL2B)
St 15.5.19 20:45 DEKAN Pivojs s.r.o.1.FC Uličníci FC   (HL7E)
St 5.6.19 19:00 P3 Fotbaloví bozi ONBLACK   (HL7F)
St 5.6.19 20:15 P3 Erko Kbely Tatra 04   (HL2A)

24. 6. 19 19:00 P3 Torolka 1.FC Žižkov 11. 3:10 (1:4)
Pěkné utkání, ve kterém měli hosté herně navrch a přesvědčivě vyhráli. Milan Cina, Pavel Cina
Torolka 1.FC Žižkov
Jaromír Srba – David Baran, Jan Bunganič, Pavel Čermák, Jakub Hořák, Matěj Peca, Michal Vomáčka vs Jan Pořízek – Petr Bešta, Jan Hornych, Petr Kostelník, Michal Kuník, Michael Malý, Jan Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek
38., 46., 50. Zbyněk Šimek
10. 6. 19 18:00 ZAK Ujde to 1980 SK Torolka 10. 9:1 (4:1)
Jednoznačné utkání v podání domácích. Boubín
Ujde to 1980 SK Torolka
Martin Houdek – Michal Ferenc, Nikola Langer, Petr Moučka, Václav Pabst, Jaroslav Sirotek, Jiří Slavíček, Tomáš Slavík, Marek Uhlárik vs Martin Chládek – David Baran, Jan Bunganič, Jakub Hořák, Matěj Peca, Jaromír Srba, Michal Vomáčka
5., 56. Nikola Langer
16., 43., 59. Petr Moučka
17., 38. Jiří Slavíček
24. Michal Ferenc
34. Tomáš Slavík
14. Matěj Peca
3. 6. 19 20:15 P2 Šrot FC Torolka 9. 3:3 (3:3)
Zasloužená remíza.
Šrot FC Torolka
Karel Petřina – Dominik Dlugoš, René Pacák, Jan Paszyc, Michal Rábl, Igor Tarhanič, Patrik Vágner vs Martin Chládek – David Baran, Jan Bunganič, Pavel Čermák, Jakub Hořák, Matěj Peca, Jaromír Srba, Michal Vomáčka
5. Igor Tarhanič
23. Dominik Dlugoš
24. René Pacák
16. Pavel Čermák
21. Michal Vomáčka
26. Matěj Peca
27. 5. 19 19:15 SCBEC Torolka Rumpra Praha FC 8. 4:8 (2:3)
Hosté byli celý zápas jasně lepší a zaslouženě vyhráli. Svoboda
Torolka Rumpra Praha FC
Martin Chládek – David Baran, Jan Bunganič, Pavel Čermák, Jakub Hořák, Matěj Peca, Tomáš Pressl, Jaromír Srba vs Martin Pospíšil – Marian Baláž, Leo Búžik, Ondřej Čáp, Jiří Doležel, Daniel Hancko, Tomáš Kochman, Lukáš Praženica
40., 47. Jiří Doležel
20. 5. 19 19:30 KBELY Přezletice SK RSC Torolka 7. 5:2 (0:1)
V první půli vyrovnaný zápas s pěknými akcemi na obou stranách. Po změně stran převzaly iniciativu lépe kombinující Přezletice a zaslouženě vyhrály. Novotný
Přezletice SK RSC Torolka
Tomáš Zemánek – Dominik Horáček, Marek Jirků, Radomír Jungbauer, Lukáš Kubelka, Pavel Pokorný, David Rek, Jakub Šiller, Jan Šrámek vs Martin Chládek – David Baran, Jan Bunganič, Pavel Čermák, Jakub Hořák, Matěj Peca, Jaromír Srba, Jakub Traxmandl
40., 58. David Rek
43., 47. Marek Jirků
51. Radomír Jungbauer
18. Matěj Peca
54. Jakub Traxmandl
13. 5. 19 19:15 SCBEC Torolka Kvantanámo 6. 6:2 (2:2)
První půle byla vyrovnaná, po přestávce se prosazovala už pouze Torolka.
Torolka Kvantanámo
Pavel Čermák – Jan Bunganič, Martin Chládek, Jakub Hořák, Matěj Peca, Tomáš Pressl, Jaromír Srba vs Jakub Kotek – Jakub Bíba, Adam Kubát, Dušan Kuzmík, Václav Mašek, Štěpán Návrat, Jaroslav Sochor
7. Jakub Hořák
13., 38., 48. Pavel Čermák
32., 50. Matěj Peca
19., 27. Jakub Bíba
6. 5. 19 20:15 ZABEH Green shock FC Torolka 5. 2:8 (1:4)
Hosté byli lepší v kombinaci a svého soupeře postupně rozebrali. Roman Kinský, Šimon Tittel
Green shock FC Torolka
Radek Kohák – Pavel Brychta, Dominik Jírovec, Jan Mareš, Jiří Štecher, Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský, Václav Vaněček vs Martin Chládek – Jan Bunganič, Pavel Čermák, Jakub Hořák, Matěj Peca, Jaromír Srba, Jakub Traxmandl, Michal Vomáčka
27. Jiří Štecher
48. OG
2., 8. Jakub Traxmandl
10., 22. Pavel Čermák
40., 45., 50. Michal Vomáčka
53. Jaromír Srba
29. 4. 19 19:00 P3 Torolka Gente - Yeti FC 4. 4:6 (2:1)
V první půli vyrovnané utkání solidní úrovně, po změně stran si Gente vytvořilo víc šancí a zaslouženě vyhrálo. Novotný
Torolka Gente - Yeti FC
Martin Chládek – David Baran, Jan Bunganič, Pavel Čermák, Jakub Hořák, Matěj Peca, Jaromír Srba, Jakub Traxmandl vs Jaroslav Koštíř – Lukáš Cotman, Roman Kadavý, Tomáš Kolařík, Tomáš Pešta, Michael Repetný, David Šámal, Marek Zámečník
50. Marek Zámečník
15. 4. 19 19:15 STER2 Deportivo bez Coruna A Torolka 3. 0:4 (0:1)
Pěkné utkání s mnoha šancemi na obou stranách. Hosté byli kvalitnější v zakončení a zaslouženě vyhráli.
Deportivo bez Coruna A Torolka
Zdeněk Filka – Pavol Duda, Pavel Graf, Michal Majer, Lukáš Rada, Michael Rytíř, Zdeněk Ševčík ml., Jiří Uchytil vs Martin Chládek – David Baran, Jan Bunganič, Pavel Čermák, Robert Fišer, Jakub Hořák, Jakub Traxmandl
11. Pavel Čermák
40. Jakub Traxmandl
43., 60. Robert Fišer
8. 4. 19 20:30 STER2 Torolka Bronx KKK A 2. 5:3 (3:3)
První půle byla velice vyrovnaná, jak střelecky, tak herně. Ve druhém poločase se v koncovce víc dařilo Torolce.
Torolka Bronx KKK A
Martin Chládek – David Baran, Jan Bunganič, Pavel Čermák, Robert Fišer, Jakub Hořák, Jaromír Srba, Jakub Traxmandl vs Zdeněk Tomášek – Hugo Čakurda, Roman Čakurda, Daniel Hynek, Lukáš Kencl, Petr Malý, Michal Radotínský, Michal Radotínský, Petr Špánek, Martin Žižkovský
2. Robert Fišer
6., 40., 42. Jakub Traxmandl
30. Pavel Čermák
55 Pavel Čermák 4., 25. Hugo Čakurda
13. Michal Radotínský
60. Petr Malý
1. 4. 19 20:30 STER1 4 TD Ala Bundy A Torolka 1. 4:4 (0:4)
V prvním poločase nevýrazní domácí převzali po přestávce iniciativu a zaslouženě vyrovnali. Pavel Procházka, Miroslav Václavík
4 TD Ala Bundy A Torolka
Jiří Šebesta – Peter Brťka, Martin Kukla, Radek Palkoska, Jan Ptáček, Matouš Skružný, Martin Štefan, Pavel Votánek vs Martin Chládek – David Baran, Jan Bunganič, Pavel Čermák, Robert Fišer, Jakub Hořák, Matěj Peca, Jaromír Srba