St 22.5.19 18:15 CESMI Bratři v triku D.G.Team   (HL7B)
St 22.5.19 19:30 CESMI Pajzovna FC Penco FC   (HL5D)
St 22.5.19 20:45 CESMI Traktor humus VET A Vojenské lesy VET   (VL1A)
St 26.6.19 18:30 zzHAGIB Proradost FK DHL Brohemians   (HL8H)
St 26.6.19 19:45 zzHAGIB Reage boys Cerveza 18.FC   (HL6F)

24. 6. 19 19:00 ZABEH Green shock FC Ujde to 1980 SK 11. 3:7 (0:4)
První půle jasně v režii hostů, kteří dali čtyři góly. Druhý poločas už byl vyrovnanější, hosté ale náskok nepustili. Janča
Green shock FC Ujde to 1980 SK
Radek Kohák – Dominik Jírovec, Jan Mareš, Michal Šimák, Jiří Štecher, Antonín Tikovský, Štěpán Tikovský, Václav Vaněček vs Martin Houdek – Michal Ferenc, Martin Komar, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Miroslav Novák, Václav Pabst, Jaroslav Sirotek, Jiří Slavíček, Tomáš Slavík, Marek Uhlárik
54. Jan Malypetr
10. 6. 19 18:00 ZAK Ujde to 1980 SK Torolka 10. 9:1 (4:1)
Jednoznačné utkání v podání domácích. Boubín
Ujde to 1980 SK Torolka
Martin Houdek – Michal Ferenc, Nikola Langer, Petr Moučka, Václav Pabst, Jaroslav Sirotek, Jiří Slavíček, Tomáš Slavík, Marek Uhlárik vs Martin Chládek – David Baran, Jan Bunganič, Jakub Hořák, Matěj Peca, Jaromír Srba, Michal Vomáčka
5., 56. Nikola Langer
16., 43., 59. Petr Moučka
17., 38. Jiří Slavíček
24. Michal Ferenc
34. Tomáš Slavík
14. Matěj Peca
3. 6. 19 18:00 ZAK Gente - Yeti FC Ujde to 1980 SK 9. 1:4 (0:0)
Hosté rozhodli o svém vítězství ve druhém poločase. Tlak Gente v závěru byl pouze platonický. Trnka
Gente - Yeti FC Ujde to 1980 SK
Jaroslav Koštíř – Lukáš Cotman, Roman Kadavý, Tomáš Pešta, Michael Repetný, David Šámal, Zbyněk Šámal, Marek Zámečník vs Martin Houdek – Michal Ferenc, Petr Moučka, Miroslav Novák, Václav Pabst, Jaroslav Sirotek, Tomáš Slavík
54. Michael Repetný 35., 44. Petr Moučka
51. Michal Ferenc
58. Tomáš Slavík
27. 5. 19 18:00 ZAK Ujde to 1980 SK Šrot FC 8. 7:1 (3:0)
Domácí si v poklidném tempu dokráčeli k hladkému vítězství. Jejich hra měla systém a Šrot si často připadal jak na kolotoči. Hosty zachránil ještě mnohokrát gólman nebo neschopnost Ujde to trefit prázdnou branku. Šrot se dočkal čestného gólu až v 52. minutě.
Ujde to 1980 SK Šrot FC
Martin Houdek – Michal Ferenc, Nikola Langer, Petr Moučka, Miroslav Novák, Jiří Slavíček, Marek Uhlárik vs Karel PetřinaDominik Dlugoš, René Pacák, Michal Rábl, Jiří Švec, Patrik Vágner
4., 27. Miroslav Novák
23., 42., 45., 56. Jiří Slavíček
57. Petr Moučka
52. Jiří Švec
20. 5. 19 18:00 ZAK Deportivo bez Coruna A Ujde to 1980 SK 7. 3:6 (1:4)
Sehranost a velká úspěšnost při střelbě přinesly hostům zasloužené vítězství.
Deportivo bez Coruna A Ujde to 1980 SK
Michal Šteffl – Pavol Duda, Zdeněk Filka, Vojtěch Kočí, Michal Křivka, Michal Majer, Lukáš Rada, Michael Rytíř, Zdeněk Ševčík ml., Jakub Wulkan vs Martin Houdek – Michal Ferenc, Jan Malypetr, Petr Moučka, Miroslav Novák, Tomáš Slavík, Marek Uhlárik
4., 55. Zdeněk Filka
34. OG
10. Petr Moučka
22. Tomáš Slavík
27., 30. Miroslav Novák
40. Marek Uhlárik
13. 5. 19 18:00 ZAK Ujde to 1980 SK Rumpra Praha FC 6. 4:4 (2:3)
Domácí měli většinu času územní převahu, nakonec ale museli zachraňovat remízu. Rumpře vycházely rychlé protiútoky. Tomáš Jelínek ml., Jan Kumhera
Ujde to 1980 SK Rumpra Praha FC
Martin Houdek – Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Miroslav Novák, Václav Pabst, Jaroslav Sirotek, Jiří Slavíček vs Tomáš Kochman – Marian Baláž, Leo Búžik, Ondřej Čáp, Jiří Doležel, Daniel Hancko, Martin Pospíšil, Vladislav Svetlichnyy
8., 31. Jiří Slavíček
22. Nikola Langer
58. Jaroslav Sirotek
9. Jiří Doležel
11., 39. Leo Búžik
29. Vladislav Svetlichnyy
6. 5. 19 20:30 STER1 Bronx KKK A Ujde to 1980 SK 5. 0:5 (0:3)
Pěkné utkání, jednoznačná záležitost hostů. Pavel Cina, Michal Cimr
Bronx KKK A Ujde to 1980 SK
Lukáš Kencl – Hugo Čakurda, Roman Čakurda, Petr Malý, Michal Radotínský, Petr Špánek, Daniel Urban, Martin Žižkovský vs Martin Houdek – Michal Ferenc, Nikola Langer, Petr Moučka, Václav Pabst, Jaroslav Sirotek, Tomáš Slavík, Marek Uhlárik
4., 27. Tomáš Slavík
10. Michal Ferenc
37. Petr Moučka
47. Nikola Langer
29. 4. 19 18:00 ZAK Ujde to 1980 SK Přezletice SK RSC 4. 6:0 k.
15. 4. 19 20:30 STER1 4 TD Ala Bundy A Ujde to 1980 SK 3. 4:10 (1:6)
Jednostranná záležitost hostů. Voldán
4 TD Ala Bundy A Ujde to 1980 SK
Jiří Šebesta – Peter Brťka, Jan Ptáček, Matouš Skružný, Martin Štefan, Václav Svoboda, Pavel Votánek vs Martin Houdek – Michal Ferenc, Petr Moučka, Miroslav Novák, Václav Pabst, Jaroslav Sirotek, Jiří Slavíček, Marek Uhlárik
32. OG
8. 4. 19 18:00 ZAK Ujde to 1980 SK Kvantanámo 2. 4:2 (1:1)
První půle byla vyrovnaná, se spoustou hezkých akcí, ale i promarněných šancí. Po přestávce byli domácí lepší a rychle odskočili na dvoubrankový rozdíl. Kvantanámo sice ještě snížilo, ale při honbě za vyrovnáním v závěru smolně inkasovalo. Janča
Ujde to 1980 SK Kvantanámo
Václav Pabst – Michal Ferenc, Martin Houdek, Petr Moučka, Jaroslav Sirotek, Jiří Slavíček, Marek Uhlárik vs Jakub Kotek – Petr Čáha, Jan Hořejš, Lukáš Houha, Adam Kubát, Dušan Kuzmík, Jan Maule, Jaroslav Sochor
10., 60. Petr Moučka
35. Jiří Slavíček
37. Michal Ferenc
30. Lukáš Houha
51. Adam Kubát
1. 4. 19 18:00 ZAK 1.FC Žižkov Ujde to 1980 SK 1. 3:1 (1:0)
O výsledku rozhodla střelecká impotence Ujde to. Měli šancí na dva zápasy, ale buď netrefili branku nebo nechali vyniknout brankáře. nakonec rozhodla až poslední desetiminutovka, která lépe vyšla Žižkovu, který byl spíš šťastnějším týmem.