St 15.5.19 19:00 METE2 Kříženeček plus Malostranský SK   (VL3C)
St 15.5.19 20:15 METE2 64! FC Kobylisy A Ďáblice FK   (HL6F)
Čt 6.6.19 19:00 P2 Lomíci Pražačka seniors B   (SVL3C)
Čt 6.6.19 20:15 P2 Viktorčin smích PRKA   (HL7G)
Čt 27.6.19 19:00 HOSTI Hertha ZMZ VET Deko VET   (VL3B)
Čt 27.6.19 20:15 HOSTI Šejk Peterka GE Team   (HL6G)

24. 6. 19 20:15 MIKU3 Jižní Sheepy Gepard AFC 11. 4:9 (2:3)
Dynamické utkání s vyrovnaným průběhem, závěr ale vyšel mnohem lépe hostům. Trnka
Jižní Sheepy Gepard AFC
Petr Kučera – Filip Balcárek, Kiryl Kokarau, Lukáš Melichar, Michael Puchar, David Veselý vs Jan Kulendík – Martin Felix, Lukáš Fiala, David Franc, Jakub Hájek, Jakub Kostrounek, Miroslav Novák, Lubomír Velčovský
60. Jakub Kostrounek
3. 6. 19 20:15 MIKU4 Jižní Sheepy Bulánci 9. 3:8 (2:4)
Hezký zápas, bohatý na branky a fotbalové situace.
Jižní Sheepy Bulánci
Lukáš Melichar – Filip Balcárek, Lukáš Balcárek, Roman Hegenbart, Jan Hroník, Michal Kubelka, David Veselý vs Martin BaštaLukáš Kalenda, Ondřej Malíček, Kryštof Petr, Milan Seko, Petr Všetečka
20. Lukáš Melichar
28. Lukáš Balcárek
41. Filip Balcárek
3., 27., 36., 44., 47., 51. Lukáš Kalenda
14. Kryštof Petr
29. Petr Všetečka
27. 5. 19 20:45 CESMI Orange Predators A Jižní Sheepy 8. 4:4 (1:2)
Velmi bojovné a vyrovnané utkání. Šaróka
Orange Predators A Jižní Sheepy
Ondřej Pospíchal – David Černý, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Martin Štyks, Jan Syrový, Zdeněk Zděblo, Jiří Zika vs Lukáš Melichar – Lukáš Balcárek, Roman Hegenbart, Jan Hroník, Kiryl Kokarau, Michael Puchar, David Ryska, David Veselý
54. David Veselý
20. 5. 19 19:00 MIKU3 Jižní Sheepy Barclays 7. 2:5 (0:4)
Hosté si už v prvním poločase vytvořili solidní náskok, který pak už jen kontrolovali. Čapla
Jižní Sheepy Barclays
David Veselý – Filip Balcárek, Lukáš Balcárek, Jan Hroník, Kiryl Kokarau, Michal Kubelka, Petr Kučera, Lukáš Melichar, Michael Puchar vs Ondřej Horák – Petr Dušek, Luboš Housa, Oleksandr Iatsenko, Tomáš Kunt, Pavel Šitina, Vladyslav Smolianov, Jiří Toman, Ievgen Zapolskyi
46. Vladyslav Smolianov
13. 5. 19 19:00 METE2 Celtic THK Jižní Sheepy 10. 4:2 (1:1)
V polovině druhého poločasu došel hostům dech a Celtic na hřišti dominoval. Zasloužené vítězství. Jedlička
Celtic THK Jižní Sheepy
Jan Huk – Lukáš Boháč, Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jaroslav Píšek, Jaroslav Vacek, Pavel Váňa vs Lukáš Melichar – Filip Balcárek, Lukáš Balcárek, Jan Hroník, Kiryl Kokarau, Petr Kučera, Michael Puchar, David Veselý
22. Lukáš Boháč
45., 48. Jaroslav Píšek
52. Tomáš Burda
30., 42. Michael Puchar
6. 5. 19 17:45 MIKU3 Vokra VV Jižní Sheepy 6. 9:5 (3:1)
Herně vyrovnaný zápas, ale hosté příliš otevírali obranu a domácí své protiútoky s přehledem využívali. Trnka
Vokra VV Jižní Sheepy
Antonín Snopek – Radek Činovec, Pavel Krejzar, Radek Šedivý, Svatopluk Sýkora, Zdeněk Trkovský, Tomáš Vejvoda, Josef Vladyka vs Michael Puchar – Lukáš Balcárek, Kiryl Kokarau, Petr Květoň, Lukáš Melichar, Tomáš Trčka, David Veselý
40. Tomáš Trčka
29. 4. 19 19:15 SCBEC Jižní Sheepy Šméčka 5. 2:3 (1:2)
Sheepy bez střídání nestačily se soupeřem běhat a v zoufalém tlaku v závěru už dokázaly jen snížit. Vukovič
Jižní Sheepy Šméčka
Lukáš Melichar – Lukáš Balcárek, Roman Hegenbart, Kiryl Kokarau, Michal Kubelka, Tomáš Trčka vs Marek Požár – Adam Hruška, Pavel Kasal, Tomáš Koranda, Dorian Král, Jan Mašek, David Petrmann, Jiří Šmolík, Tomáš Vyšohlíd
6. Tomáš Trčka
60. Kiryl Kokarau
50 Michal Kubelka 15. Tomáš Vyšohlíd
30. Jiří Šmolík
42. David Petrmann
15. 4. 19 17:45 MIKU2 SportHES Jižní Sheepy 4. 0:6 k.
Oslabení domácí se první poločas drželi a měli i docela dost šancí. Po přestávce se projevila početní převaha Sheepů. Poklidné utkání. Jakub Vágenknecht, Tomáš Sloup
SportHES Jižní Sheepy
Pavol Ružička – Miloš Barna, Michal Bíško, Evgeny Chiznikov, Jakub Hejret vs Michael Puchar – Lukáš Balcárek, Roman Hegenbart, Kiryl Kokarau, Lukáš Melichar, David Veselý
38., 55. Kiryl Kokarau
8. 4. 19 19:15 TEMPO Jižní Sheepy Blesk VK A 3. 12:5 (6:3)
Domácí působili sehranějším dojmem, Blesk exceloval jen v neproměňování šancí. Felix Hampapa, Petr Štěpán
Jižní Sheepy Blesk VK A
Michael Puchar – Filip Balcárek, Roman Hegenbart, Jan Hroník, Kiryl Kokarau, Michal Kubelka, Lukáš Melichar, David Veselý vs Martin Gallie – Jan Górecki, Jindřich Ludmila, Jiří Pechar, Matyáš Pechar, Michal Stejskal, Jakub Stloukal, Matyáš Trankovský
39. Michal Stejskal
25. 3. 19 20:15 MIKU3 Výtržník HFC Jižní Sheepy 2. 0:1 (0:0)
V prvním poločase vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Po přestávce šli hosté do vedení, a další gól už díky skvělým zákrokům brankářů nepadl. Vukovič
Výtržník HFC Jižní Sheepy
Daniel Šmídek – Jan Bohata, Rudolf Brejcha, Filip Dvořák, Jiří Kubát, Ondřej Kučera, Tomáš Rálek, Pavel Smolák, Lukas Tománek, Lukáš Vala vs Michael Puchar – Filip Balcárek, Roman Hegenbart, Jan Hroník, Kiryl Kokarau, Michal Kubelka, Lukáš Melichar, David Veselý
35. Roman Hegenbart
18. 3. 19 19:30 DEKAN Milenium Praha FC Jižní Sheepy 1. 2:4 (2:2)
Pěkný, rachlý a ostrý zápas, který zaslouženě vyhráli hosté. Milenium skórovalo jen v přesilovce.
Milenium Praha FC Jižní Sheepy
Martin Salvet – Jakub Bára, Martin Hauft, Petr Hradecký, Jiří Mack, Lukáš Málek, Tomáš Nosek, Roman Šedrla, Adam Vlasák vs Michael Puchar – Filip Balcárek, Lukáš Balcárek, Roman Hegenbart, Jan Hroník, Kiryl Kokarau, Michal Kubelka, Lukáš Melichar, David Veselý