Seznam týmů, 4. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
Steve modro-zelená
Smíchov PSK žlutá, oranžová
Pavilon 8 AHC modro-červená, bílá
Raiffani černá, bílo-modrá
Palouk SK žluto-černá, bílo-černá
MIFA Fighters FO modrá, oranžová
Kehar Club FC žlutá, černá
Inter Bubeneč růžová, fialová
Blaženka spiders modrá, žlutá
Gumídci Méďové FC vínová, zeleno-bílá
Demoliční četa černá
Absinth oranžová, bílá

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
Blaženka spidersRaiffani Út 19.3. 18:00 ZAK
Inter BubenečPalouk SK Út 19.3. 19:00 P1
AbsinthSteve Út 19.3. 19:00 P2
Demoliční četaSmíchov PSK Út 19.3. 19:15 ZAK
Kehar Club FCMIFA Fighters FO Út 19.3. 19:30 DEKAN
Gumídci Méďové FCPavilon 8 AHC Čt 21.3. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Pavilon 8 AHCBlaženka spiders Út 26.3. 18:00 ZAK
RaiffaniInter Bubeneč Út 26.3. 19:00 MIKU4
Palouk SKKehar Club FC Út 26.3. 19:00 P1
SteveMIFA Fighters FO Út 26.3. 19:00 P2
Smíchov PSKGumídci Méďové FC Út 26.3. 19:15 MOTO1
AbsinthDemoliční četa Út 26.3. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Demoliční četaSteve Út 2.4. 18:15 LITVI
Blaženka spidersSmíchov PSK Út 2.4. 18:45 ZAK
Kehar Club FCRaiffani Út 2.4. 19:00 MIKU2
MIFA Fighters FOPalouk SK Út 2.4. 19:30 DEKAN
Gumídci Méďové FCAbsinth Čt 4.4. 18:15 DEKAN
Inter BubenečPavilon 8 AHC Čt 4.4. 19:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Demoliční četaGumídci Méďové FC Út 16.4. 18:15 LITVI
Smíchov PSKInter Bubeneč Út 16.4. 18:15 SLIVE
AbsinthBlaženka spiders Út 16.4. 18:45 ZAK
Pavilon 8 AHCKehar Club FC Út 16.4. 19:00 METE2
StevePalouk SK Út 16.4. 19:00 P1
RaiffaniMIFA Fighters FO Út 16.4. 19:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
MIFA Fighters FOPavilon 8 AHC Út 9.4. 19:30 DEKAN
Blaženka spidersDemoliční četa Út 30.4. 18:45 ZAK
Palouk SKRaiffani Út 30.4. 19:00 P1
Inter BubenečAbsinth Út 30.4. 19:00 MIKU3
Gumídci Méďové FCSteve Út 30.4. 19:00 P2
Kehar Club FCSmíchov PSK Út 30.4. 19:15 MOTO2
Utkání Datum Čas Hřiště
Gumídci Méďové FCBlaženka spiders Út 9.4. 18:45 ZAK
Demoliční četaInter Bubeneč Út 7.5. 18:15 LITVI
Smíchov PSKMIFA Fighters FO Út 7.5. 18:15 SLIVE
AbsinthKehar Club FC Út 7.5. 19:00 P3
Pavilon 8 AHCPalouk SK Út 7.5. 19:00 P1
SteveRaiffani Út 7.5. 19:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Kehar Club FCDemoliční četa Út 14.5. 18:15 LITVI
Blaženka spidersSteve Út 14.5. 18:45 ZAK
Palouk SKSmíchov PSK Út 14.5. 19:00 P1
MIFA Fighters FOAbsinth Út 14.5. 19:30 DEKAN
RaiffaniPavilon 8 AHC Út 14.5. 20:30 MOTO1
Inter BubenečGumídci Méďové FC Čt 16.5. 19:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Demoliční četaMIFA Fighters FO Út 21.5. 18:15 LITVI
Smíchov PSKRaiffani Út 21.5. 18:15 SLIVE
Blaženka spidersInter Bubeneč Út 21.5. 18:45 ZAK
AbsinthPalouk SK Út 21.5. 19:00 P1
StevePavilon 8 AHC Út 21.5. 19:00 P2
Gumídci Méďové FCKehar Club FC Čt 23.5. 19:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Pavilon 8 AHCSmíchov PSK Út 4.6. 18:15 SLIVE
Kehar Club FCBlaženka spiders Út 4.6. 18:45 ZAK
Palouk SKDemoliční četa Út 4.6. 19:00 P1
Inter BubenečSteve Út 4.6. 19:00 P2
RaiffaniAbsinth Út 4.6. 19:15 HRAB2
MIFA Fighters FOGumídci Méďové FC Út 4.6. 19:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Demoliční četaRaiffani Út 11.6. 18:15 LITVI
Blaženka spidersMIFA Fighters FO Út 11.6. 18:45 ZAK
Gumídci Méďové FCPalouk SK Út 11.6. 19:00 P1
SteveSmíchov PSK Út 11.6. 19:00 P2
Inter BubenečKehar Club FC Út 11.6. 19:30 HOSTI
AbsinthPavilon 8 AHC Út 11.6. 20:30 MOTO1
Utkání Datum Čas Hřiště
Pavilon 8 AHCDemoliční četa Út 25.6. 20:15 ZAK
RaiffaniGumídci Méďové FC Út 25.6. 20:15 P3
Palouk SKBlaženka spiders Út 25.6. 20:15 P2
MIFA Fighters FOInter Bubeneč Út 25.6. 20:15 DEKAN
Kehar Club FCSteve Út 25.6. 20:15 P1
Smíchov PSKAbsinth Út 25.6. 20:45 CESMI