Rozpis pískání, 4. liga, skupina D

GFC Regent A

Po 18.3. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 18.3. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 15.4. 18:00 Koráb SC KORAB
Po 15.4. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 15.4. 20:30 Koráb SC KORAB

Lachtánci 1.WC

Čt 4.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 4.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 4.4. 20:45 Běchovice 2 BECH
Pa 31.5. 18:15 Malešice AFK MALES
Pa 31.5. 19:30 Malešice AFK MALES

Pendula Bona AC

Čt 11.4. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 11.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 11.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
Čt 25.4. 17:00 Hanspaulka HANSP
Čt 25.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
Čt 25.4. 19:30 Hanspaulka HANSP

Petrohradská BFK A

St 17.4. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 17.4. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 17.4. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Čt 9.5. 17:45 Mikulova MIKU1
Čt 9.5. 19:00 Mikulova MIKU1
Čt 9.5. 20:15 Mikulova MIKU1

Kliďas FC

Út 26.3. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Út 26.3. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
Čt 30.5. 17:45 Mikulova MIKU3
Čt 30.5. 19:00 Mikulova MIKU3
Čt 30.5. 20:15 Mikulova MIKU3

Strašnická šlechta

Čt 25.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 25.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 25.4. 20:15 Záběhlice ZABEH
Čt 16.5. 18:15 Malešice AFK MALES
Čt 16.5. 19:30 Malešice AFK MALES

Dirty Bastards

St 8.5. 17:45 Mikulova MIKU4
St 8.5. 19:00 Mikulova MIKU4
St 8.5. 20:15 Mikulova MIKU4
Čt 6.6. 17:45 Mikulova MIKU4
Čt 6.6. 19:00 Mikulova MIKU4
Čt 6.6. 20:15 Mikulova MIKU4

Medvídkova tlapička

Po 29.4. 17:45 Mikulova MIKU1
Po 29.4. 19:00 Mikulova MIKU1
Po 29.4. 20:15 Mikulova MIKU1
Po 6.5. 17:45 Mikulova MIKU2
Po 6.5. 19:00 Mikulova MIKU2
Po 6.5. 20:15 Mikulova MIKU2

Pozdní sběr II

Út 26.3. 18:15 Štěrboholy STER3
Út 26.3. 19:30 Štěrboholy STER3
Út 26.3. 20:45 Štěrboholy STER3
Út 23.4. 18:15 Aritma ARIT
Út 23.4. 19:30 Aritma ARIT

Pivson a Pofel

Čt 28.3. 18:15 Štěrboholy STER3
Čt 28.3. 19:30 Štěrboholy STER3
Čt 28.3. 20:45 Štěrboholy STER3
Út 16.4. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Út 16.4. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 16.4. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Opatovští kanonýři FC

Út 9.4. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Út 9.4. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
Čt 9.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 9.5. 20:15 Záběhlice ZABEH
Út 28.5. 17:30 Zákostelní ZAK
Út 28.5. 18:45 Zákostelní ZAK

Holosmetky FC B

Po 18.3. 19:00 Pražačka P3
Po 18.3. 20:15 Pražačka P3
Čt 16.5. 17:00 Zákostelní ZAK
Čt 16.5. 18:15 Zákostelní ZAK
Po 10.6. 19:00 Pražačka P3
Po 10.6. 20:15 Pražačka P3