Seznam týmů, 4. liga, skupina D

Tým Barvy dresů
Medvídkova tlapička černá
Petrohradská BFK A oranžovo-černá, modrá
Lachtánci 1.WC černo-bílá
Pendula Bona AC červeno-černá
Pozdní sběr II červeno-bílá, černá
Dirty Bastards černá
Kliďas FC bílá, žluto-zelená
Pivson a Pofel rudá, bílá
Strašnická šlechta černo-červená, oranžová
Holosmetky FC B bílá
GFC Regent A modrá, oranžová
Opatovští kanonýři FC modrá, červená

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
Holosmetky FC BLachtánci 1.WC St 20.3. 19:15 KORAB
GFC Regent APetrohradská BFK A St 20.3. 19:15 ZAK
Kliďas FCDirty Bastards St 20.3. 19:30 CESMI
Strašnická šlechtaPendula Bona AC St 20.3. 20:00 ARIT
Pivson a PofelPozdní sběr II St 20.3. 20:15 P3
Opatovští kanonýři FCMedvídkova tlapička St 20.3. 20:15 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Petrohradská BFK AHolosmetky FC B St 27.3. 19:00 P1
Opatovští kanonýři FCGFC Regent A St 27.3. 19:15 ZAK
Pendula Bona ACPivson a Pofel St 27.3. 20:00 ARIT
Pozdní sběr IIKliďas FC St 27.3. 20:15 P3
Medvídkova tlapičkaDirty Bastards St 27.3. 20:15 MIKU2
Lachtánci 1.WCStrašnická šlechta St 27.3. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Dirty BastardsPozdní sběr II St 3.4. 18:15 CESMI
Strašnická šlechtaPetrohradská BFK A St 3.4. 19:00 P1
Holosmetky FC BOpatovští kanonýři FC St 3.4. 19:15 KORAB
GFC Regent AMedvídkova tlapička St 3.4. 19:15 ZAK
Kliďas FCPendula Bona AC St 3.4. 19:30 HANSP
Pivson a PofelLachtánci 1.WC St 3.4. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Petrohradská BFK APivson a Pofel St 10.4. 19:00 P1
GFC Regent AHolosmetky FC B St 10.4. 19:15 ZAK
Pendula Bona ACDirty Bastards St 10.4. 19:30 HANSP
Opatovští kanonýři FCStrašnická šlechta St 10.4. 20:15 P2
Medvídkova tlapičkaPozdní sběr II St 10.4. 20:15 MIKU2
Lachtánci 1.WCKliďas FC St 10.4. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Pivson a PofelOpatovští kanonýři FC Út 23.4. 17:45 MIKU2
Kliďas FCPetrohradská BFK A St 24.4. 19:00 P1
Strašnická šlechtaGFC Regent A St 24.4. 19:15 ZAK
Holosmetky FC BMedvídkova tlapička St 24.4. 19:15 KORAB
Pozdní sběr IIPendula Bona AC St 24.4. 19:30 HANSP
Dirty BastardsLachtánci 1.WC St 24.4. 19:30 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Petrohradská BFK ADirty Bastards St 1.5. 19:00 P1
Holosmetky FC BStrašnická šlechta St 1.5. 19:15 KORAB
Medvídkova tlapičkaPendula Bona AC St 1.5. 20:15 MIKU2
Lachtánci 1.WCPozdní sběr II St 1.5. 20:30 SCBEC
Opatovští kanonýři FCKliďas FC St 12.6. 18:00 HRAB3
GFC Regent APivson a Pofel St 12.6. 19:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Pozdní sběr IIPetrohradská BFK A St 15.5. 19:00 P1
Kliďas FCGFC Regent A St 15.5. 19:15 ZAK
Pivson a PofelHolosmetky FC B St 15.5. 19:15 KORAB
Pendula Bona ACLachtánci 1.WC St 15.5. 19:30 HANSP
Dirty BastardsOpatovští kanonýři FC St 15.5. 19:30 CESMI
Strašnická šlechtaMedvídkova tlapička St 15.5. 20:15 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Strašnická šlechtaPivson a Pofel St 22.5. 19:00 ZABEH
Petrohradská BFK APendula Bona AC St 22.5. 19:00 P1
Holosmetky FC BKliďas FC St 22.5. 19:15 KORAB
GFC Regent ADirty Bastards St 22.5. 19:15 ZAK
Opatovští kanonýři FCPozdní sběr II St 22.5. 20:15 P3
Medvídkova tlapičkaLachtánci 1.WC St 22.5. 20:15 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Pendula Bona ACOpatovští kanonýři FC St 8.5. 18:15 HANSP
Kliďas FCStrašnická šlechta St 29.5. 19:00 P3
Pozdní sběr IIGFC Regent A St 29.5. 19:15 ZAK
Dirty BastardsHolosmetky FC B St 29.5. 19:30 CESMI
Pivson a PofelMedvídkova tlapička St 29.5. 20:15 MIKU3
Lachtánci 1.WCPetrohradská BFK A St 29.5. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Strašnická šlechtaDirty Bastards St 5.6. 18:15 CESMI
Pivson a PofelKliďas FC St 5.6. 19:15 HRAB3
Holosmetky FC BPozdní sběr II St 5.6. 19:15 KORAB
GFC Regent APendula Bona AC St 5.6. 19:15 ZAK
Medvídkova tlapičkaPetrohradská BFK A St 5.6. 20:15 MIKU3
Opatovští kanonýři FCLachtánci 1.WC St 5.6. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Petrohradská BFK AOpatovští kanonýři FC St 19.6. 17:45 ZABEH
Pendula Bona ACHolosmetky FC B St 19.6. 17:45 MIKU4
Pozdní sběr IIStrašnická šlechta St 19.6. 17:45 MIKU3
Kliďas FCMedvídkova tlapička St 19.6. 17:45 MIKU2
Lachtánci 1.WCGFC Regent A St 19.6. 18:00 ZAK
Dirty BastardsPivson a Pofel St 19.6. 18:00 DEKAN