10. Opatovští kanonýři FC 11 3 1 7 29:47 7
11. Strašnická šlechta 11 1 0 10 19:66 2

Čt 28.3.19 18:15 STER3 Měcholupská střeva Rychlí banáni   (HL8E)
Čt 28.3.19 19:30 STER3 A - klub 90 Atlético Cerveza   (HL7B)
Čt 28.3.19 20:45 STER3 J.R.Club B Napoleoni   (HL7H)
Út 16.4.19 18:00 SCBEC Divočáci Perpetis   (HL8E)
Út 16.4.19 19:15 SCBEC Red Leads Lokál United   (HL7C)
Út 16.4.19 20:30 SCBEC Squadra Azzurra Horoušany FC   (HL7C)

19. 6. 19 18:00 DEKAN Dirty Bastards Pivson a Pofel 11. 6:0 k.
Hosté se z utkání omluvili.
12. 6. 19 19:15 ZAK GFC Regent A Pivson a Pofel 6. 9:1 (2:1)
Regent se dostal do vedení už ve 3. minutě a soupeře vyjma jednoho povedeného trestňáku do ničeho nepustil. Ve druhé půli už se domácí jen bavili fotbalem a nechybělo daleko k dvoucifernému výsledku.
GFC Regent A Pivson a Pofel
Ondřej Soukup – Petr Blažek, Jakub Čejka, Petr Dvořák, Rostislav Frolka, Přemysl Krejčí, Lukáš Radouš, Miroslav Rošťák, Ondřej Štryncl, Dominik Vavrys vs Michal Kovář – Michael Augustin, Martin Hrycej, Matouš Knapp, Jiří Kolísko, Václav Pinkas, Mikuláš Preininger
3., 52., 58. Přemysl Krejčí
27., 37. Ondřej Štryncl
44. Petr Blažek
49., 58., 60. Lukáš Radouš
12. Matouš Knapp
5. 6. 19 19:15 HRAB3 Pivson a Pofel Kliďas FC 10. 3:4 (1:2)
Pohledné utkání v rychlém tempu. Domácí šli v první půli do vedení, ale Kliďas ještě do poločasu skóre otočil. Druhé dějství byli vyrovnané, hosté ale byli většinu času o krok vpředu a nakonec těsně vyhráli. Vostatek
Pivson a Pofel Kliďas FC
Michal Kovář – Martin Hrycej, Jiří Kolísko, Jan Pecháček, Václav Pinkas, Matěj Pokorný, Petr Valášek vs Bohuslav Křeček – Ondřej Klouda, Jiří Loucký, Aleš Nekvapil, Lukáš Rom, Vít Ryba, Roman Šinágl, Dan Trtík, Václav Venta, Martin Wenglorz
18., 38. Matěj Pokorný
41. Jan Pecháček
22. Martin Wenglorz
30., 39., 52. Lukáš Rom
29. 5. 19 20:15 MIKU3 Pivson a Pofel Medvídkova tlapička 9. 2:4 (2:1)
Počáteční nadšení domácích bylo korunováno dvěma góly. Postupně ale přebrala otěže utkání Tlapička, která dokázala své šance proměnit a výsledek si pohlídala. Voldán
Pivson a Pofel Medvídkova tlapička
Matěj Pokorný – Michael Augustin, Martin Hrycej, Matouš Knapp, Jiří Kolísko, Václav Pinkas, Mikuláš Preininger, Oldřich Sedlák, Sebastian Sticzay, Petr Valášek vs Tomáš Malina – Jaroslav Brož, Michal Kajaba, Michal Knebl, Pavel Lajda, Luboš Neveršil, Ondřej Psutka, Adam Rözler, Ondřej Šourek
20. Jiří Kolísko
22. Václav Pinkas
23., 58. Luboš Neveršil
40. Jaroslav Brož
46. Ondřej Šourek
22. 5. 19 19:00 ZABEH Strašnická šlechta Pivson a Pofel 8. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
15. 5. 19 19:15 KORAB Pivson a Pofel Holosmetky FC B 7. 1:5 (0:3)
Bojovný, dynamický fotbal. Domácí se sice snažili, ale góly dávaly jen Holosmetky. Snížení přišlo až v závěru. Janča
Pivson a Pofel Holosmetky FC B
Matěj Pokorný – Martin Hrycej, Matouš Knapp, Jan Pecháček, Václav Pinkas, Mikuláš Preininger, Petr Valášek vs Lukáš Augustýn – Stanislav Haluška, Marek Kóňa, Patrik Laibl, Filip Laštovka, Josef Tomášek, Jan Turínek, Jan Urban, Václav Vrbický
51. Martin Hrycej 9., 24. Josef Tomášek
20. OG
35. Marek Kóňa
41. Jan Turínek
23. 4. 19 17:45 MIKU2 Pivson a Pofel Opatovští kanonýři FC 5. 2:3 (1:1)
Utkání podprůměrné úrovně, bez pohybu a nasazení. Petr
Pivson a Pofel Opatovští kanonýři FC
Matěj Pokorný – Michael Augustin, Matouš Knapp, Václav Pinkas, Mikuláš Preininger, Tomáš Rusý, Oldřich Sedlák vs Robert Smutný – Tomáš Hyršl, Matěj Lačík, Ondřej Lupoměch, Jan Mareček, Valery Mezentsev, Jakub Pouchlý, Jakub Šimeček, Michal Šimeček, Jan Stávek
29., 59. Michael Augustin 20. Jan Mareček
33. Valery Mezentsev
55. Jakub Pouchlý
10. 4. 19 19:00 P1 Petrohradská BFK A Pivson a Pofel 4. 2:0 (0:0)
Od začátku vyrovnané utkání, v prvním poločase se spoustou nepřesností. Po přestávce dali domácí gól a výhru už udrželi. Vostatek
Petrohradská BFK A Pivson a Pofel
Radek Stránský – Václav Dreksler, Vojtěch Jarolím, Martin Kapucián, Martin Prel, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš, Tomáš Smolík vs Michal Kovář – Matouš Knapp, Jiří Kolísko, Jan Pecháček, Matěj Pokorný, Mikuláš Preininger, Tomáš Rusý, Oldřich Sedlák, Petr Valášek
33. Martin Kapucián
48. Tomáš Procházka
3. 4. 19 20:30 SCBEC Pivson a Pofel Lachtánci 1.WC 3. 0:4 (0:2)
Početnější Lachtánci byli lepší a zaslouženě vyhráli. Husák
Pivson a Pofel Lachtánci 1.WC
Mikuláš Preininger – Michael Augustin, Václav Pinkas, Tomáš Rusý, Oldřich Sedlák, Sebastian Sticzay, Petr Valášek vs Ivo Tyburec – Štěpán Blaška, Jakub Burian, Martin Chaloupka, Martin Grof, Michal Horváth, Radek Janouš, Martin Kamarád, Ladislav Skalský, Jan Tyburec, Michal Václavek, Tomáš Voříšek, Jiří Zdráhal
11. Tomáš Voříšek
18. Jan Tyburec
37. Martin Chaloupka
49. Radek Janouš
27. 3. 19 20:00 ARIT Pendula Bona AC Pivson a Pofel 2. 3:2 (1:1)
Tvrdé, důrazné utkání z obou stran. Oba týmy byly silné v kombinaci, ale chyběla efektivita. Nakonec vyhráli domácí, i když v celém zápase vedli jen pět minut. Jan Chytil, Petr Špaček
Pendula Bona AC Pivson a Pofel
David Roub – Radek Beránek, Matouš Mentberger, Štěpán Mentberger, Vojtěch Mentberger, Tomáš Pavlíček, Ondřej Petrů, Lukáš Podzimek, Pavel Sedlák, Petr Sedlák vs Václav Pinkas – Martin Hrycej, Matouš Knapp, Jan Pecháček, Matěj Pokorný, Mikuláš Preininger, Oldřich Sedlák, Petr Valášek
30. Tomáš Pavlíček
45., 55. Radek Beránek
1. Matouš Knapp
37. Mikuláš Preininger
20. 3. 19 20:15 P3 Pivson a Pofel Pozdní sběr II 1. 1:4 (1:2)
Hosté i bez střídání přehráli svého soupeře ve všech ohledech a zaslouženě vyhráli. Svoboda
Pivson a Pofel Pozdní sběr II
Lukáš Petrus – Michael Augustin, Matouš Knapp, Jiří Kolísko, Michal Kovář, Jan Pecháček, Václav Pinkas, Matěj Pokorný, Mikuláš Preininger, Oldřich Sedlák, Sebastian Sticzay, Petr Valášek vs Miroslav Malý – Vilém Černý, Lukáš Ledvina, Radek Pálenkáš, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika