14. 6. 19 18:00 ZAK Papíráci CF Kapr tým 86 B 11. 9:5 (6:1)
Pro diváky střelecký koncert od obou týmů. Papíráci však vyhráli zaslouženě.
David Šulc – Martin Folprecht, Petr Houštecký, Ondřej Křížek, Miroslav Němec, Michal Ördög, Michal Stross vs Jan Sýkora – Radek Benda, Matej Borsuk, Norbert Demeter, Jaroslav Franěk, Martin Hyža, Libor Jurčík, Tomáš Mihal, Petr Procházka, Milan Švarc, Marek Valo
28., 43. Radek Benda
39., 42. Libor Jurčík
49. Marek Valo
31. 5. 19 18:00 ZAK Kbelské vosy B Papíráci CF 10. 3:4 (2:0)
Vosy v poločase vedly 2:0, nakonec se povedlo Papírákům otočit skóre a vyhrát 4:3.
Kbelské vosy B Papíráci CF
Marek Owsiany – Martin Budař, Vojtěch Češka, Miroslav Hulín, Kryštof Mejsnar, Michal Mejsnar, Čeněk Skoč, Tomáš Svoreň, Jan Traub vs David Šulc – Petr Houštecký, Ondřej Křížek, Miroslav Němec, Michal Ördög, Michal Stross
6. Tomáš Svoreň
27. Kryštof Mejsnar
40. Vojtěch Češka
38., 43. Michal Stross
50. Petr Houštecký
60. Miroslav Němec
21. 5. 19 19:15 STER2 Papíráci CF Městská policie 9. 2:4 (2:1)
Překvapivé vedení Papíráků po prvním poločase, nakonec se ale favorit prosadil. Skvělý výkon brankáře domácích. Beneš
Papíráci CF Městská policie
David Šulc – Martin Folprecht, Petr Hluchý, Petr Houštecký, Ondřej Koníček, Ondřej Křížek, Miroslav Němec, Michal Ördög, Michal Stross vs Kamil Vícha – Jiří Babica, Lukáš Bártek, Lukáš Johannes, Karel Kreuzer, Libor Martinček, Vladimír Panýrek, Martin Puk, Petr Skřivan
5. Ondřej Křížek
12. Michal Stross
27. Vladimír Panýrek
38. Martin Puk
54., 56. Jiří Babica
17. 5. 19 18:15 STOD Gladiators Beroun Papíráci CF 8. 6:5 (3:2)
Napínavé utkání, ve kterém se Papíráci chtěli prosadit aktivní hrou brankáře. To sice hostům zajistilo držení míče a vyšší počet střel na soupeřovu bránu. Avšak kvůli nepřítomnosti gólmana obdrželi tři góly do prázdné brány a nedosáhli nakonec ani na bod.
Gladiators Beroun Papíráci CF
Samuel Kuchař – Asen Jovkov, Adam Kuchař, Otmar Ondra, Jiří Patera, Stanislav Pospíšil, Martin Schenk vs Ondřej Koníček – Martin Folprecht, Petr Hluchý, Petr Houštecký, Ondřej Křížek, Michal Ördög, Michal Stross
57. Ondřej Koníček
10. 5. 19 18:15 BECH Papíráci CF Periferie United 7. 1:4 (1:2)
První poločas vyrovnaného a pohledného utkání vyzněl lépe pro Periferii, která dokázala uhrát výsledek 2:1. Ve druhém poločase se podařily Periferii dát další dva góly a zaslouženě zvítězila.
Papíráci CF Periferie United
David Šulc – Michal Dosoudil, Martin Folprecht, Petr Houštecký, Ondřej Koníček, Ondřej Křížek, Miroslav Němec, Michal Ördög, Jan Stross, Michal Stross vs Vojtěch Buřič – Jan Dosoudil, Jan Pánek, Marián Šeliga, Martin Štěrba, Petr Venzara, Filip Zálešák, Jan Zídek
13. Michal Stross 2. Martin Štěrba
17. Marián Šeliga
47. Petr Venzara
54. Jan Zídek
3. 5. 19 19:00 ZABEH Power Rangers Papíráci CF 6. 7:2 (3:1)
Papíráci měli lepší vstup do zápasu, ale Power Rangers dostáli svému jménu a soupeře ve zbytku utkání předčili v nasazení, fotbalovosti a hlavně v zakončení. Nakonec slaví vysokou výhru.
Power Rangers Papíráci CF
Michal Bartůněk – David Anděl, Petr Hýsek, Michal Kocourek, Pavel Novanský, Tomáš Ottomanský, Adam Pyszny, Matyáš Tittelbach vs David Šulc – Martin Folprecht, Petr Houštecký, Ondřej Křížek, Michal Ördög, Michal Stross, Michal Šulc