12. Díky čau Pirelli FC 11 1 1 9 12:50 3

Út 19.3.19 18:00 HRAB2 Rebel Circus Zmaštěný stroje SC   (HL6D)
Út 19.3.19 19:15 HRAB2 MVS Vršovice A Torpedo Cannabis   (HL3B)
Čt 23.5.19 19:15 TEMPO Gold La Plate Real Prd SUP   (SVL3C)
Čt 23.5.19 20:30 TEMPO Real Oranjes Misfits FC   (HL8I)
Čt 13.6.19 18:15 HANSP Inter Lotyšák VET A Kehar club VET   (VL3B)
Čt 13.6.19 19:30 HANSP Real Hagrid CF Pigs FC   (HL7H)

17. 6. 19 19:30 BECH Praetorians FC B Oratoř Kobylisy 11. 3:7 (3:3)
Pěkné fotbalové utkání. První poločas byl nerozhodný, šance se střídaly na obou stranách. Druhému poločasu kralovala Oratoř hlavně díky přesnosti zakončení svých akcí. Husák
Praetorians FC B Oratoř Kobylisy
Martin Provazník – Martin Chaloupecký, Daniel Frank, Lukáš Houška, Miroslav Hrouzek, Petr Provazník, Michal Šefr, Jiří Wiesner vs Ondřej Bačo – Ivo Bačo, Jakub Jaroš, Lukáš Kučera, Michal Malík, Rostislav Přibyl, František Rodr, Miroslav Tipta, Petr Urban
51. Ivo Bačo
3. 6. 19 19:00 P2 Manchlastr FC Praetorians FC B 10. 1:2 (0:1)
V zápase byli jasně lepší hosté.
Manchlastr FC Praetorians FC B
David Švejda – Jakub Čížkovský, Václav Kozel, Robert Němec, Matěj Veselý, Pavel Vondrášek, Matěj Závorka vs Martin Provazník – Martin Chaloupecký, Daniel Frank, Lukáš Houška, Miroslav Hrouzek, Petr Provazník, Michal Šefr, Jiří Wiesner
43. Matěj Veselý 4. Miroslav Hrouzek
54. Daniel Frank
27. 5. 19 19:15 ZAK Praetorians FC B Jardovi Hřebíci 9. 1:1 (1:0)
V bojovném zápase nebylo mnoho hezkých fotbalových momentů, spíše jen běhání s množstvím zakončení. Praetorians ovládli první půli. Když se Hřebíkům zranil hráč, neměli už na střídání, přesto se ve druhé půli dočkali vyrovnání - asi i zaslouženého.
Praetorians FC B Jardovi Hřebíci
Martin Provazník – Martin Chaloupecký, Daniel Frank, Lukáš Houška, Miroslav Hrouzek, Petr Provazník, Michal Šefr, Jiří Wiesner vs Ondřej Trunečka – Michael Jirovský, Jan Kopecký, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák, Viktor Pavlíček, Václav Ulrich
16. Jiří Wiesner 39. Jan Kopecký
20. 5. 19 18:00 HRAB2 Havri Havri Praetorians FC B 8. 5:4 (3:3)
Utkání odehráno v přátelském duchu s minimem faulů. Na obou stranách padaly až "haluzácké" branky. V tomto zápase se nebránilo, domácí si vytvořili více brankových příležitostí. Procházka
Havri Havri Praetorians FC B
Šimon Vobruba – Tomáš Kaliba, Jakub Keclík, Ondřej Kycelt, Jiří Rédr, Kryštof Šídlo, Viliam Valúch, Martin Vodrážka vs Martin Provazník – Martin Chaloupecký, Daniel Frank, Lukáš Houška, Miroslav Hrouzek, Jiří Sander, Michal Šefr, Jiří Wiesner
1. Martin Vodrážka
15., 48. Jiří Rédr
20. Kryštof Šídlo
56. Tomáš Kaliba
16., 18. Daniel Frank
46. Jiří Sander
6. 5. 19 20:30 KORAB Praetorians FC B Díky čau Pirelli FC 7. 0:3 (0:1)
Tvrdé utkání s množstvím osobních soubojů a bohužel i nedovolených zákroků. Hosté využili své šance, a proto zvítězili. Novotný
Praetorians FC B Díky čau Pirelli FC
Martin Provazník – Martin Chaloupecký, Daniel Frank, Lukáš Houška, Miroslav Hrouzek, Petr Provazník, Jiří Sander, Michal Šefr vs Karel Kulhan – Ondřej Ertl, Petr Kubíček, Miroslav Kučera, Martin Laube, Eduard Mráz, David Prošvic, Richard Spazier
24. Martin Laube
44., 53. Ondřej Ertl
29. 4. 19 19:15 HRAB1 Tlakové galoše Praetorians FC B 6. 1:7 (1:6)
Svižný zápas s jednoznačnou převahou hráčů týmu Praetorians.
Tlakové galoše Praetorians FC B
Filip Schuster – Michal Bednář, Adam Doležal, David Doležal, Štěpán Kunášek, Matěj Novák, Ladislav Salvet, Tomáš Vostřel, Michal Zaťko vs Martin Provazník – Martin Chaloupecký, Daniel Frank, Lukáš Houška, Miroslav Hrouzek, Petr Provazník, Jiří Sander, Jiří Wiesner
4. Tomáš Vostřel 2., 11., 12. Miroslav Hrouzek
15., 33. Petr Provazník
17. Jiří Wiesner
21. OG
15. 4. 19 19:15 MOTO2 Praetorians FC B TBC Lachtan B 5. 4:4 (2:1)
Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou. Když už to vypadalo, že Lachtan své vedení udrží, tak v poslední minutě z rohu krásnou brankou pod víko skóroval gólman Provazník a rozhodl nakonec o dělbě bodů. Boubín
Praetorians FC B TBC Lachtan B
Martin Provazník – Martin Chaloupecký, Daniel Frank, Lukáš Houška, Miroslav Hrouzek, Petr Provazník, Jiří Sander, Michal Šefr, Jiří Wiesner vs Daniel Pavelka – Tomáš Andrle, Jiří Balla, Illya Bramskiy, Marcel Bumbalík, Michal Krystín, Martin Novák
2. Martin Chaloupecký
22. Daniel Frank
50. Miroslav Hrouzek
59. Martin Provazník
15., 33. Tomáš Andrle
43., 48. Michal Krystín
8. 4. 19 19:00 DABLI Santovi Sobi Praetorians FC B 4. 5:3 (3:3)
Santovi Sobi byli častěji na balonu, Praetoriáni hráli spíše na protiútoky. Góly hostů byly spíše darované po individuálních chybách. Zasloužená výhra domácích.
Santovi Sobi Praetorians FC B
Tomáš Švec – Lukáš Garreis, Dominik Hajný, Tadeáš Helešic, Adam Houda, Jakub Vladyka, Prokop Vodrážka, Jakub Volf vs Martin Provazník – Martin Chaloupecký, Daniel Frank, Miroslav Hrouzek, Petr Provazník, Jiří Sander, Jiří Wiesner
13., 32. Jakub Vladyka
13. Jakub Volf
27., 49. Tadeáš Helešic
39 Lukáš Garreis 16. OG
17. Miroslav Hrouzek
26. Jiří Sander
1. 4. 19 19:00 METE1 Praetorians FC B Purple Team AFK 3. 2:6 (0:2)
Gól v první minutě odstartoval svižný fotbal nahoru-dolů. Šance se střídaly na obou stranách. Skvělý výkon brankáře Purple - držel svůj tým i přes relativně stejný počet šancí ve výhodě.
Praetorians FC B Purple Team AFK
Martin Provazník – Daniel Frank, Lukáš Houška, Miroslav Hrouzek, Petr Provazník, Jiří Sander, Jiří Wiesner vs Radim Fulík – Michael Kotrč, Matěj Lafata, Jan Páv, Jan Páv ml., Milan Trýb, Martin Vondra, Lukáš Voráček, Jan Zich
35., 57. Jiří Wiesner 1., 50. Lukáš Voráček
16. Michael Kotrč
42. Jan Páv ml.
52. Jan Zich
58. Milan Trýb
25. 3. 19 17:45 MIKU3 Turbosršni CF Praetorians FC B 2. 3:5 (2:3)
Utkání vypadalo do 12. minuty jednoznačně, domácí zaslouženě vedli 2:0. Hosté však během dvou minut zázračně otočili na 2:3 po nedůslednostech obrany a brankáře domácích. Hosté na rozdíl od domácích výborně bránili. Domácí sice ve 37. minutě srovnali, ale po brejku v 51. minutě opět prohrávali a v 60. minutě již do otevřené obrany hosté pečetili na 5:3. Rataj
Turbosršni CF Praetorians FC B
Jan Lanhaus – Jakub Glanc, Oliver Hodbod, Tomáš Klouda, Ondřej Kokta, Adam Kubišta, Jan Kušta, David Linhart vs Martin Provazník – Martin Chaloupecký, Daniel Frank, Lukáš Houška, Miroslav Hrouzek, Petr Provazník, Jiří Sander, Michal Šefr, Jiří Wiesner