St 3.4.19 19:00 METE1 Botostroj SK Czech line   (HL8H)
St 3.4.19 20:15 METE1 Prase FC Jägerteam   (HL8H)
Čt 20.6.19 18:00 KORAB Sedm zbabělých SUP Klika CFA SUP   (SVL3C)
Čt 20.6.19 19:15 KORAB Klamovská skvadra Hulla hulla FC   (HL8I)
Čt 20.6.19 20:30 KORAB Valník Berušky B   (SVL2A)

17. 6. 19 20:45 BECH Stará dáma Klub odložených mužů 11. 9:4 (5:1)
Krásné utkání. První gól vstřelil Klub odložených mužů, poločas už vyhrála výborná Stará dáma. Husák
Stará dáma Klub odložených mužů
Michal Hořínek – Jakub Berger, Ondřej Brusch, Pavel Čapek, Michal Hajný, Nicolas Husenský, Václav Kulhavý vs Ondřej Frko – Robert Cába, Jakub Jirásek, Jan Karban, Ondřej Nekola, Martin Pišl, Matěj Šupina, Josef Žampach
49. Josef Žampach
3. 6. 19 19:15 SCBEC Klub odložených mužů Serval KPKS 10. 6:3 (1:0)
Po vyrovnané první půli se do zápasu lépe dostal tým domácích, kteří přestříleli svého soupeře a díky tomu také zvítězili.
Klub odložených mužů Serval KPKS
Ondřej Frko – Jakub Jirásek, Jan Karban, Tomáš Kroužecký, Martin Mišovič, Ondřej Nekola, Josef Žampach vs Josef Řebíček – Jiří Anděl, Jan Čanda, Daniel Knespl, Petr Krušina, Jakub Motl, Vojtěch Plecitý, Jakub Vítek
56. Petr Krušina
29. 5. 19 19:30 HANSP Sedm zbabělých A Klub odložených mužů 9. 11:3 (4:1)
Velice pohledné utkání, hrané ve vysokém tempu. Rozhodla větší sehranost, technická vyspělost a proměňování šancí domácích. Zdeněk Vondrát, Jaromír Hajn
Sedm zbabělých A Klub odložených mužů
Jakub Mužík – Jindřich Adolf, Jakub Hönig, Martin Janda, Zdeněk Maršík, Damián Nikodým, Jiří Rohlík vs Ondřej Frko – Robert Cába, Jakub Jirásek, Tomáš Karban, Tomáš Kroužecký, Martin Mišovič, Ondřej Nekola, Josef Pecháček, Martin Pišl, Josef Žampach
35. Tomáš Kroužecký
15. 5. 19 19:30 KBELY Klub odložených mužů Pěstební dělníci 8. 5:2 (4:1)
Celý zápas hraný ve svižném tempu. Vítězové ovládli začátek utkání. Ve druhé půli se hra vyrovnala, ale Klub odložených mužů si vítězství vzít nenechal. Novotný
Klub odložených mužů Pěstební dělníci
Ondřej Frko – Robert Cába, Jan Karban, Tomáš Karban, Tomáš Kroužecký, Ondřej Nekola, Matěj Šupina, Josef Žampach vs Adam Kolář – Josef Hroboň, Jan Keken, Tomáš Kozák, Daniel Kršek, Joseph Liu, Jiří Nouza, Mikuláš Veselý, Stanislav Zdrůbek
5., 24. Matěj Šupina
5., 52. Ondřej Nekola
17. Jan Karban
10. Joseph Liu
48. Tomáš Kozák
6. 5. 19 20:45 HANSP Klub odložených mužů Weekend Warriors FC 7. 5:9 (4:4)
Vyrovnaný, pohledný zápas, který byl plný gólů na obou stranách. Díky úžasnému výkonu Junka se z výhry může radovat mužstvo hostů.
Klub odložených mužů Weekend Warriors FC
Tomáš Karban – Robert Cába, Jakub Jirásek, Ondřej Nekola, Martin Pišl, Josef Žampach vs Stanislav Otčenášek – Pavel Chmelík, Dávid Gubo, Martin Junek, Martin Koráb, Petr Miškovský, Tomáš Rybáček, Petr Vávra, Jakub Žák
10. Robert Cába
13., 15., 23. Ondřej Nekola
57. Martin Pišl
7., 25., 35., 38., 40., 49., 55. Martin Junek
12. Martin Koráb
30. Pavel Chmelík
29. 4. 19 19:15 STER2 Junior Motol Klub odložených mužů 6. 1:0 (1:0)
Domácí rozhodli utkání pěknou střelou a poté se už bránili drtivému tlaku hostů.
Junior Motol Klub odložených mužů
Filip Kracík – Hynek Černý, Petr Josef, Miloš Kracík, Ludvík Marek, Jiří Ponikelský vs Ondřej Frko – Jakub Jirásek, Jan Karban, Tomáš Karban, Tomáš Kroužecký, Martin Mišovič, Martin Pišl, Josef Žampach
16. Miloš Kracík
15. 4. 19 20:45 BECH Klub odložených mužů Admira 97 5. 2:7 (1:5)
Kvalitní utkání, ve kterém měli hosté mírnou převahu a zaslouženě vyhráli.
Klub odložených mužů Admira 97
Tomáš Karban – Robert Cába, Jakub Jirásek, Ondřej Nekola, Josef Pecháček, Matěj Šupina, Josef Žampach vs Josef Baudiš – Radek Bayer, Jan Kafka, Jan Kratochvíl, Jakub Panýrek, Jan Rychlík, Petr Sinke, Václav Teller, Václav Teller
53. Jan Kratochvíl
10. 4. 19 17:45 MIKU2 Batalion 91 A Klub odložených mužů 4. 2:5 (1:3)
Vyrovnané utkání. Hosté se dostali do vedení po chybách soupeře. Ve druhé půli tlak Batalionu sílil, ale dobře zachytal brankář hostů, a mohl tak se spoluhráči slavit vítězství. Filip Donát, Václav Adolf
Batalion 91 A Klub odložených mužů
Oldřich Vohnout – Tomáš Demjanovič, Marek Fiedler, Pavel Gruda, Petr Gruda, Radek Polách, Jakub Sajler, Jan Šimpach vs Tomáš Karban – Robert Cába, Jakub Jirásek, Jan Karban, Ondřej Nekola, Josef Pecháček, Martin Pišl, Matěj Šupina, Josef Žampach
21. Jakub Sajler
55. Petr Gruda
16., 53. Ondřej Nekola
27. Jan Karban
29., 56. Matěj Šupina
1. 4. 19 19:00 MIKU2 Klub odložených mužů V.S.P.S.V.S. 3. 2:1 (2:0)
Nádherné bojovné utkání. Oba týmy makaly až do samého závěru. Hosté se hnali za vyrovnáním, ale domácí podržel skvělý gólman.
Klub odložených mužů V.S.P.S.V.S.
Ondřej Frko – Robert Cába, Jakub Jirásek, Jan Karban, Tomáš Karban, Tomáš Kroužecký, Martin Mišovič, Ondřej Nekola, Josef Pecháček, Matěj Šupina, Josef Žampach vs Tomáš Starý – Thanh Tung Do, Jan Hrdlička, Martin Křivský, Štěpán Lukavec, Matěj Šimůnek, Petr Skalný, Vojtěch Šulc, Richard Vaněk
10. Jan Karban
29. Matěj Šupina
40. Thanh Tung Do
25. 3. 19 18:45 BIHOR Torpédo Řepy Klub odložených mužů 2. 1:3 (1:2)
Utkání dobré úrovně skončilo zaslouženým vítězstvím týmu Klub odložených mužů. Trnka
Torpédo Řepy Klub odložených mužů
Richard Kulík – Martin Červenka, Jaroslav Halama, Jan Jeřábek, Filip Kopejtko, Richard Kulík, Tomáš Lipan, Jindřich Maryška, Karel Poupě vs Ondřej Frko – Jakub Jirásek, Jan Karban, Tomáš Karban, Tomáš Kroužecký, Martin Mišovič, Ondřej Nekola, Josef Pecháček, Matěj Šupina, Josef Žampach
8. Richard Kulík 17. Tomáš Karban
27. Matěj Šupina
53. Ondřej Nekola
20. 3. 19 19:00 MIKU4 Klub odložených mužů Strašnická SK A 1. 2:2 (1:1)
Bojovné, ale velmi krásné utkání. Šance na obou stranách. Zasloužená remíza.
Klub odložených mužů Strašnická SK A
Tomáš Karban – Robert Cába, Jakub Jirásek, Jan Karban, Tomáš Kroužecký, Ondřej Nekola, Josef Pecháček, Martin Pišl, Josef Žampach vs René Kováč – Martin Herold, Jiří Jadrníček, Pavel Janák, Patrik Jizba, Tomáš Krábek, Jakub Linger, Jan Šíla, David Šutko, Michal Švára