St 27.3.19 19:30 STOD Tajfun AC Skleňák AC   (HL8J)
St 27.3.19 20:45 STOD OrangeBoom Postupická veterans TJ   (HL8F)
Pá 31.5.19 18:15 DEKAN Tutto bene A Ducksicks   (HL6I)
Pá 31.5.19 19:30 DEKAN Les Miserables Balbín FC   (HL2B)
Pá 31.5.19 20:45 DEKAN Ňiňos F.C. Zde je místo ...   (HL6I)

18. 6. 19 18:00 HRAB3 Felix club Black mamba IBD 11. 2:0 (2:0)
Utkání plné chyb a nepřesností vyhráli domácí, kteří o své výhře rozhodli už v první polovině.
Felix club Black mamba IBD
Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Marek Lisý, Jan Mikyska, Jan Štěpánek, Jakub Svárovský, Ondřej Vyhnánek, Pavel Žirko vs Michal Fryš – Ondřej Farkaš, Milan Lukáš, Tomáš Mašek, Michal Soukup, Martin Vašátko
16. Jan Štěpánek
19. Marek Lisý
4. 6. 19 18:15 LITVI Black mamba IBD Serfy.cz 10. 6:0 k.
28. 5. 19 19:30 LITVI Karcinogenní Black mamba IBD 9. 3:5 (1:4)
Velmi kvalitní utkání, hráči předvedli výbornou úroveň. Ač domácí hráli bez střídání, tak ve druhém poločase byli jasně lepším mužstvem. Ovšem nedokázali vstřelit více gólů.
Karcinogenní Black mamba IBD
Adam Brtna – Michal Mundl, Robert Šimek, Radek Šulc, Martin Tousek, Jakub Virl vs Tomáš Mašek – Ondřej Farkaš, Michal Fryš, Petr Havlíček, Milan Lukáš, Jiří Nadrchal, Stanislav Šmerda, Martin Vašátko
13., 37. Michal Mundl
35. Robert Šimek
3., 5. Jiří Nadrchal
11., 21. Michal Fryš
31. Petr Havlíček
21. 5. 19 19:30 LITVI Black mamba IBD JZD Slivenec 8. 5:1 (2:1)
Mírně společensky unavení hosté v prvním poločase hráli dobře, ale ve druhém hráli už jen domácí.
Black mamba IBD JZD Slivenec
Tomáš Mašek – Ondřej Farkaš, Petr Havlíček, Radek Lukáš, Jiří Nadrchal, Stanislav Šmerda, Martin Vašátko vs Jan Slavík – Jiří Dobeš, Michal Hájek, Milan Janda, Lukáš Kalous, Marek Lehovec, Ondřej Leština, David Sigan
8., 20. Radek Lukáš
40., 60. Petr Havlíček
55. Martin Vašátko
20. Jiří Dobeš
14. 5. 19 19:30 LITVI Friends Prague Black mamba IBD 7. 2:5 (2:2)
Zvítězilo kombinačně lepší mužstvo. Petr Jelínek , Antonín Mareš
Friends Prague Black mamba IBD
Lukáš Běloušek – Jakub Běhalík, Jan Behro, Aleš Kopeček, Martin Lukeš, Václav Macháň, Daniel Ungermann, Michal Zajíček, Jan Záruba vs Tomáš Mašek – Ondřej Farkaš, Michal Fryš, Tomáš Hašler, Petr Havlíček, Jiří Nadrchal, Stanislav Šmerda, Michal Soukup, Martin Vašátko
56. Stanislav Šmerda
30. 4. 19 18:15 LITVI Black mamba IBD GK Ohradní A 6. 5:3 (0:1)
První půle přinesla vyrovnaný, bojovný fotbal s gólovým úspěchem pro hosty. Ve druhé půli domácí začali "makat" a v průběhu 7 minut otočili skóre. Postupně přidali další 3 góly a zaslouženě vyhráli. Domácí se snažili srovnat, ale bez úspěchu.
Black mamba IBD GK Ohradní A
Tomáš Mašek – Michal Fryš, Tomáš Hašler, Milan Lukáš, Jiří Nadrchal, Stanislav Šmerda, Martin Vašátko vs Jan Lehejček – Štěpán Bambula, Martin Borovec, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, František Kába, Jan Votýpka
56., 59. Štěpán Bambula
23. 4. 19 18:00 HRAB1 Netopýr TFC Black mamba IBD 5. 1:3 (0:1)
Black mamba si dokázala s utkáním poradit lépe a zaslouženě vyhrála.
Netopýr TFC Black mamba IBD
Petr Hlůžek – Martin Hoskovec, Ivo Hotový, Tomáš Kubr, Jakub Nosek, Daniel Novák, Jiří Vajnar, Michal Zbořil vs Tomáš Mašek – Ondřej Farkaš, Tomáš Hašler, Petr Havlíček, Radek Lukáš, Jiří Nadrchal, Stanislav Šmerda
56. Daniel Novák 22. Petr Havlíček
40., 48. Jiří Nadrchal
16. 4. 19 19:30 LITVI Black mamba IBD El Barto 4. 13:2 (5:0)
Jednoznačná záležitost v podání Black mamby. Voldán
Black mamba IBD El Barto
Tomáš Mašek – Martin Bubeník, Michal Fryš, Petr Havlíček, Jiří Nadrchal, Stanislav Šmerda, Michal Soukup, Martin Vašátko vs Jan Chytil – Matouš Černý, Ondřej Lebl, Marek Pelán, Slavomír Peterka, Petr Špaček, Martin Večeřa, Ondřej Vokáč
56. Marek Pelán
2. 4. 19 19:30 LITVI Black mamba IBD Tak dort jo 3. 4:3 (2:2)
Vyrovnané utkání, kde domácí poctivě bránili a nakonec berou oba body. Boubín
Black mamba IBD Tak dort jo
Tomáš Mašek – Ondřej Farkaš, Michal Fryš, Milan Lukáš, Jiří Nadrchal, Stanislav Šmerda, Martin Vašátko vs Marek Beneš – Radim Fořt, Jakub Harapát, František Hašpl, Metoděj Komárek, Mikuláš Komárek, Josef Marx, Lukáš Měřička, Jakub Švejkovský
14. Michal Fryš
20., 38. Jiří Nadrchal
52. Ondřej Farkaš
7., 39. Marek Beneš
12. OG
26. 3. 19 19:15 ZAK Alkohol Vršovice FC Black mamba IBD 2. 2:3 (0:2)
Kombinačně pěkné, čistě hrané utkání. Hosté byli o kousek lepší a kontrolovali výsledek. Závěr patřil Alkoholu, leč na body to nestačilo. David Řezáč, Jaroslav Matějka
Alkohol Vršovice FC Black mamba IBD
Viktor Čižmar – Levan Bokeria, Ondřej Palička, Matěj Rajnoch, Kryštof Rygl, Jakub Trnka, Radek Zach vs Tomáš Mašek – Martin Bubeník, Milan Lukáš, Radek Lukáš, Jiří Nadrchal, Michal Soukup, Martin Vašátko
49. Radek Zach
60. Matěj Rajnoch
6., 23. Jiří Nadrchal
46. Michal Soukup
19. 3. 19 20:15 METE2 Black mamba IBD Kříženeček 1. 4:3 (2:1)
Hosté začali lépe, ale domácí rychle vyrovnali. Celé utkání se hrálo ve vysokém tempu. I přes výborné výkony brankáře hostů se domácí dokázali odtrhnout na rozdíl dvou branek. Hosté se poté zmohli jen na snížení. Josef Mrklas
Black mamba IBD Kříženeček
Michal Soukup – Martin Bubeník, Ondřej Farkaš, Michal Fryš, Radek Lukáš, Jiří Nadrchal, Stanislav Šmerda vs Ján Bujdoš – Josef Hrnčíř, Gabriel Kaprál, Jakub Kurucz, Ladislav Kurucz, Šimon Miler, Marcel Němec, Jan Niessner, Jiří Panocha, Tomáš Růžička, Linda Veselá