Po 3.6.19 17:00 DEKAN Enzian Traktor Humus SUP A   (SVL3A)
Po 3.6.19 18:15 DEKAN Socra SUP Super Calvados   (SVL3A)
Po 24.6.19 18:30 zzHAGIB Přezletice SK RSC Deportivo bez Coruna A   (HL4A)
Po 24.6.19 19:45 zzHAGIB Super Calvados Bílý lev CF SUP   (SVL3A)

18. 6. 19 18:15 HANSP Serfy.cz El Barto 11. 2:0 (0:0)
David Štípek – Jakub Hrbáček, Vladimír Janůrek, Jan Kaňka, Milan Kympl, Lukáš Moravec, Marek Novák, Jiří Sobotka vs Patrik Janda – Jan Chytil, Jakub Karhánek, Ondřej Lebl, Marek Pelán, Slavomír Peterka, Josef Piškula, Petr Špaček
40. Jiří Sobotka
58. Vladimír Janůrek
4. 6. 19 18:15 LITVI Black mamba IBD Serfy.cz 10. 6:0 k.
29. 5. 19 19:15 SCBEC Serfy.cz Alkohol Vršovice FC 9. 5:2 (2:2)
Na jedné straně zkušenost domácích, na druhé mládí hostů. Na vedení domácích zareagovali hosté zvýšeným úsilím, které vedlo k vyrovnání do konce poločasu. Ve druhém poločase ale nedokázali na tento zlepšený výkon navázat, domácí postupně převzali otěže a dovedli utkání v klidu k vítězství.
Serfy.cz Alkohol Vršovice FC
David Štípek – Petr Hénig, Jakub Hrbáček, Jan Kaňka, Milan Kympl, Marek Novák, Jaroslav Rosenkranc, Jiří Sobotka vs Viktor Čižmar – Adam Bielawski, Levan Bokeria, Ondřej Palička, Matěj Rajnoch, Kryštof Rygl, Jakub Trnka, Radek Zach
13., 43. Jakub Hrbáček
14. Milan Kympl
54., 58. Jiří Sobotka
17. Matěj Rajnoch
26. Jakub Trnka
34. Viktor Čižmar
21. 5. 19 20:15 METE2 Kříženeček Serfy.cz 8. 4:0 (2:0)
Kříženeček na hřišti dominoval od první minuty. Serfy se snažily celý zápas alespoň o čestný úspěch, ke kterému je vybízel gólman domácích svými častými útoky. Gólu se však nedočkali ani útočící brankář, ani hosté, kteří po zisku míče netrefovali prázdnou bránu. Hosté nebyli špatní, ale bez střídání neměli šanci. Velmi slušné utkání v duchu fair-play. Adam Černý
Kříženeček Serfy.cz
Ladislav Kurucz – Josef Hrnčíř, Gabriel Kaprál, Jakub Kurucz, Šimon Miler, Marcel Němec, Jan Niessner, Tomáš Růžička, Patrik Šulek, Linda Veselá vs David Štípek – Jakub Hrbáček, Milan Kympl, Marek Novák, Jaroslav Rosenkranc, Jiří Sobotka
1. Marcel Němec
23., 33. Tomáš Růžička
50. Josef Hrnčíř
14. 5. 19 18:15 PRKOP Serfy.cz Felix club 7. 0:10 (0:6)
Zápas ovlivněn absencí hráčů domácího celku.
Serfy.cz Felix club
David Štípek – Vladimír Janůrek, Lukáš Moravec, Marek Novák, Jaroslav Rosenkranc, Jiří Sobotka vs Jaroslav Veselý – Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Marek Lisý, Jan Mikyska, Jan Štěpánek, Jakub Svárovský, Jiří Vitáček, Ondřej Vyhnánek, Pavel Žirko
5., 37. Jan Štěpánek
6. Pavel Žirko
12., 47. Viktor Hošek
15., 29. Jaroslav Hněvkovský
24., 41. Jaroslav Veselý
45. Marek Lisý
30. 4. 19 18:15 PRKOP Tak dort jo Serfy.cz 6. 6:0 k.
24. 4. 19 20:15 ZABEH Karcinogenní Serfy.cz 5. 3:5 (1:2)
Utkání rozhodla penalta. Krásný zápas. Čapla
Karcinogenní Serfy.cz
Adam Brtna – Marcel Kodíček, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Robert Šimek, Martin Tousek, Michal Vašek, Jakub Virl vs David Štípek – Vladimír Janůrek, Jan Kaňka, Milan Kympl, Lukáš Londa, Jaroslav Rosenkranc, Jiří Sobotka
29. Jan Kaňka
16. 4. 19 19:30 SLIVE Serfy.cz JZD Slivenec 4. 3:2 (3:1)
Serfy.cz měly v prvním poločase více šancí než JZD, ale byly to právě ony, kdo prohrávaly. Jenže do poločasu zápas otočily a vítězství si pohlídaly.
Serfy.cz JZD Slivenec
David Štípek – Vladimír Janůrek, Jan Kaňka, Milan Kympl, Lukáš Londa, Marek Novák, Jaroslav Rosenkranc, Jiří Sobotka vs Jan Slavík – Jiří Dobeš, Michal Hájek, Milan Janda, Lukáš Kalous, Marek Lehovec, Ondřej Leština
18. Lukáš Londa
25. Vladimír Janůrek
28. Marek Novák
17. Jiří Dobeš
48. Milan Janda
2. 4. 19 20:45 DEKAN Friends Prague Serfy.cz 3. 10:0 (4:0)
Pohledné utkání dobré úrovně skončilo jasným vítězstvím týmu Friends Prague. Trnka
Friends Prague Serfy.cz
Lukáš Běloušek – Jakub Běhalík, Jan Behro, Aleš Kopeček, Martin Lukeš, Václav Macháň, Michal Zajíček, Jan Záruba vs David Štípek – Jan Bednárik, Petr Hénig, Jakub Hrbáček, Jan Kaňka, Lukáš Londa, Jaroslav Rosenkranc
4. Jakub Běhalík
9., 43., 57., 58. Aleš Kopeček
17. Jan Behro
30., 41., 48. Václav Macháň
37. Michal Zajíček
27. 3. 19 19:30 PRKOP Serfy.cz GK Ohradní A 2. 5:5 (3:2)
Tým Serfy.cz byl většinu zápasu lepší a dominoval, ale po zranění jednoho hráče už nemohl střídat, a tak Ohradní vyrovnala hru i výsledek.
Serfy.cz GK Ohradní A
David Štípek – Petr Hénig, Jakub Hrbáček, Jan Kaňka, Lukáš Londa, René Podskalský, Jaroslav Rosenkranc vs Jan Lehejček – Štěpán Bambula, Miroslav Beneš, Martin Borovec, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, František Kába, Jan Votýpka