Út 30.4.19 19:00 MIKU2 Rebel Circus Notorkros FK   (HL6D)
Út 30.4.19 20:15 MIKU2 Dvorce SK MPI Saens 1.FC A   (HL2B)

19. 6. 19 19:15 ZAK Hlavonožci na niti FC Penco FC 11. 0:6 (0:3)
Jasné utkání pro hosty a pohodová výhra.
Jakub Ferjenčík – Marek Bárta, Tomáš Bohuslávek, Zdeněk Grendel, Petr Komárek, Marek Školud, Vojtěch Školud, Dominik Slabý vs Pavel Kunert – Patrik Byrouti, Jiří Fiala, Tomáš Hertl, Jan Hořejší, David Prachař, Jan Štěch, Karel Vacek, Michal Voith
41. David Prachař
56. Jan Hořejší
58. Jiří Fiala
5. 6. 19 18:00 HRAB2 Penco FC R.I.P. B 10. 8:2 (0:1)
Výhra domácích se rodila poměrně složitě, když ještě v 37. minutě prohrávali 0:2. Poté už se naplno projevila jejich fotbalová kvalita, která vedla k zaslouženému vítězství.
Penco FC R.I.P. B
Pavel Kunert – Filip Bari, Vladyslav Bobko, Patrik Byrouti, Jiří Fiala, Tomáš Hertl, Jan Hořejší, David Prachař, Michal Voith vs Jan Jelínek – Tomáš Bím, David Gabriel, Jan Horyna, Ronald K. Howqvist, Michal Kočí, Vojtěch Patočka
33. Michal Kočí
29. 5. 19 19:45 zzHAGIB Penco FC Unreal Students FC 9. 5:10 (1:7)
O vítězi utkání se rozhodlo již v prvním poločase, kdy si Unreal vybudoval šestigólový náskok.
Penco FC Unreal Students FC
Filip Bari – Battseren Baterdene, Vladyslav Bobko, Jiří Fiala, Tomáš Hertl, Jan Hořejší, David Prachař, Jan Štěch, Michal Voith vs Davide Vitale – Tomáš Drahorád, Tom Kadeřábek, Milan Maleňák, Karel Nejman, Marcel Patěk, Tomáš Vácha, David Veselý
47. Marcel Patěk
22. 5. 19 19:30 CESMI Pajzovna FC Penco FC 8. 7:3 (3:1)
Pajzovna byla jasně lepší, ale o svém vítězství rozhodla až v posledních deseti minutách.
Pajzovna FC Penco FC
Marek Kouba – Martin Blažek, Jan Jirec, Lukáš Lefler, Luděk Steinocher, David Světlík, Tomáš Vodsloň vs Pavel Kunert – Filip Bari, Battseren Baterdene, Patrik Byrouti, Jan Hořejší, Jan Štěch, Michal Voith
31., 51. Michal Voith
8. 5. 19 19:00 MIKU4 Penco FC Integrita Jinonice 7. 4:3 (3:1)
Pěkné, oboustranně útočné utkání. Domácí si vytvořili solidní náskok, o který ale málem přišli.
Penco FC Integrita Jinonice
Filip Bari – Battseren Baterdene, Patrik Byrouti, Lukáš Doležel, Jiří Fiala, Tomáš Hertl, Jan Hořejší, David Prachař, Michal Voith vs Jan Kotrč – Martin Daněček, Jan Farkaš, Jan Kalaš, Václav Karas, David Krejča, Tomáš Kudláček, Jan Kulda, Štěpán Paukert, Vojtěch Seidl, Matěj Štrébl, Tomáš Vejdovec
6. Jan Hořejší
22., 36. David Prachař
23. Michal Voith
16. OG
50. Vojtěch Seidl
51. Jan Farkaš
24. 4. 19 19:15 HRAB2 Sváteční mančaft Penco FC 6. 3:2 (3:1)
V prvním poločase krásný útočný fotbal, avšak hostující tým měl problém s proměňováním šancí a bráněním domácích hráčů. Ve druhém poločase se Penco vrátilo do hry dvěma góly, ale obrat dokončit nestihlo. Dušan Maga
Sváteční mančaft Penco FC
Michal Žoha – Karel Jiroušek, Ondřej Kubát, Martin Pinc, Jan Ronovský, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka vs Pavel Kunert – Battseren Baterdene, Vladyslav Bobko, Patrik Byrouti, Jiří Fiala, Tomáš Hertl, Jan Štěch, Michal Voith
2. Ondřej Kubát
6. Martin Pinc
20. Karel Jiroušek
28. Vladyslav Bobko
47. Battseren Baterdene
17. 4. 19 19:00 P2 Penco FC AC SK Viktoria 1905 5. 2:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, obě mužstva hrála nadoraz. Ve druhém poločase se domácím podařilo rozhodnout v poslední minutě.
Penco FC AC SK Viktoria 1905
Pavel Kunert – Filip Bari, Battseren Baterdene, Patrik Byrouti, Jiří Fiala, Jan Hořejší, David Prachař, Jan Štěch vs David Kropáček – Tomáš Albrecht, Pavel Balahura, Mikuláš Ferjenčík, Martin Hadzima, Jan Trusina
12. Filip Bari
60. Jiří Fiala
13. Tomáš Albrecht
10. 4. 19 17:45 MIKU3 Ramutant CF Penco FC 4. 3:3 (0:1)
Zbytečně nervózní zápas skončil zaslouženou remízou.
Ramutant CF Penco FC
Jiří Klečka – František Klečka, Lukáš Opava, Michal Opava, Petr Petřina, Jan Šlapák, Michal Vávra, Miroslav Zetek vs Pavel Kunert – Battseren Baterdene, Vladyslav Bobko, Patrik Byrouti, Lukáš Doležel, Jiří Fiala, Tomáš Hertl, Jan Hořejší, David Prachař, Jan Štěch, Michal Voith
46. Jan Šlapák
49., 50. Lukáš Opava
9 Michal Vávra 18. David Prachař
33., 45. Jan Štěch
14. Patrik Byrouti
3. 4. 19 19:30 LITVI Penco FC Sokol Picasso B 3. 6:2 (1:1)
První poločas byl celkem vyrovnaný. Vítěze zápasu určila 39. až 41. minuta, kdy Penco celkem třikrát skórovalo. Vítězství je zasloužené.
Penco FC Sokol Picasso B
Filip Bari – Battseren Baterdene, Patrik Byrouti, Lukáš Doležel, Tomáš Hertl, Jan Hořejší, Jiří Sedláček, Jan Štěch, Michal Voith vs Václav Pěnkava – Filip Černý, Daniel Douša, Tomáš Horák, Jakub Jindra, Martin Molík, Tomáš Němčík, Miroslav Přikryl
11. Lukáš Doležel
39., 39. Jan Štěch
41. Jiří Sedláček
48., 60. Michal Voith
6. Tomáš Horák
58. Martin Molík
27. 3. 19 17:45 MIKU3 STS Chvojkovice - Brod Penco FC 2. 3:5 (2:4)
Ve vyrovnaném utkání zvítězil šťastnější tým.
STS Chvojkovice - Brod Penco FC
Jakub Hrubeš – Tomáš Barták, Martin Dlouhý, Radim Fiala, Jan Modlík, Karel Špok, Tomáš Váňa vs Pavel Kunert – Patrik Byrouti, Jan Hořejší, David Prachař, Jiří Sedláček, Maroš Škvara, Jan Štěch, Michal Voith
47. David Prachař
20. 3. 19 20:15 METE1 Penco FC Sparta Pivaři AC 1. 2:3 (1:2)
Oba celky hrály chytrý kombinační fotbal. Penco mělo více ze hry, avšak rychlé brejky Sparty slavily úspěch. Penco v závěru přitlačilo Spartu a dokázalo vyrovnat, hosté ale hned po rozehrávce rovněž skórovali a nakonec těsně vyhráli.
Penco FC Sparta Pivaři AC
Pavel Kunert – Filip Bari, Patrik Byrouti, Lukáš Doležel, Jiří Fiala, Tomáš Hertl, Jan Hořejší, David Prachař, Michal Voith vs Bohumil Říčař – Jan David, Antonín Frank, Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Václav Král, Josef Pelikán, David Škvor, Jaroslav Stehlík