Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 19.6.19 | 19:00 | ZABEH | Ramutant CF AC SK Viktoria 1905 | 11. | 3:5 |
St 5.6.19 | 19:15 | STER3 | Unreal Students FC Ramutant CF | 10. | 2:2 |
St 29.5.19 | 19:30 | LITVI | Sokol Picasso B Ramutant CF | 9. | 1:1 |
St 22.5.19 | 17:45 | MIKU3 | Ramutant CF STS Chvojkovice - Brod | 8. | 2:1 |
St 8.5.19 | 18:30 | zzHAGIB | Sparta Pivaři AC Ramutant CF | 7. | 1:2 |
St 24.4.19 | 20:30 | ZAK | Ramutant CF Hlavonožci na niti FC | 6. | 1:0 |
St 17.4.19 | 19:30 | DEKAN | R.I.P. B Ramutant CF | 5. | 1:2 |
St 10.4.19 | 17:45 | MIKU3 | Ramutant CF Penco FC | 4. | 3:3 |
St 3.4.19 | 20:45 | CESMI | Pajzovna FC Ramutant CF | 3. | 6:2 |
St 27.3.19 | 17:45 | MIKU4 | Ramutant CF Integrita Jinonice | 2. | 2:1 |
St 20.3.19 | 17:45 | MIKU1 | Sváteční mančaft Ramutant CF | 1. | 7:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pajzovna FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 63:35 | 19 |
2. | Sparta Pivaři AC | 11 | 8 | 0 | 3 | 33:25 | 16 |
3. | Unreal Students FC | 11 | 6 | 3 | 2 | 44:30 | 15 |
4. | Sváteční mančaft | 11 | 6 | 1 | 4 | 38:26 | 13 |
5. | Penco FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 46:37 | 13 |
6. | Ramutant CF | 11 | 5 | 3 | 3 | 20:28 | 13 |
7. | STS Chvojkovice - Brod | 11 | 4 | 2 | 5 | 35:36 | 10 |
8. | Sokol Picasso B | 11 | 4 | 2 | 5 | 26:34 | 10 |
9. | AC SK Viktoria 1905 | 11 | 4 | 0 | 7 | 34:30 | 8 |
10. | Hlavonožci na niti FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 20:32 | 7 |
11. | Integrita Jinonice | 11 | 2 | 0 | 9 | 27:46 | 4 |
12. | R.I.P. B | 11 | 2 | 0 | 9 | 15:42 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 16.4.19 | 17:45 | ZABEH | Santa Dominica VET Legends a Veterans (VL2A) |
Út 16.4.19 | 19:00 | ZABEH | Bítovská SUP Slepí koně SUP (SVL3B) |
Út 16.4.19 | 20:15 | ZABEH | Touš KK Vyprahlo FC VET (VL4B) |
Po 13.5.19 | 18:15 | ARIT | Kikina bar 1.FC VET Ekonom WT VET (VL2A) |
Po 13.5.19 | 19:30 | ARIT | Hajduk Hůrka B Digi Prague FC (HL8A) |
Po 13.5.19 | 20:45 | ARIT | Lunochod 1.MFK B Yakuza (HL8J) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Blažka Martin | 3 | 0 |
Klečka František | 11 | 4 |
Klečka Jiří | 10 | 0 |
Klíma Ondřej | 6 | 1 |
Maňkoš Milan | 5 | 4 |
Opava Lukáš | 1 | 2 |
Opava Michal | 4 | 1 |
Petřina Petr | 11 | 0 |
Šlapák Jan | 11 | 6 |
Štětina Jiří | 9 | 1 |
Vávra Michal | 11 | 1 |
Zetek Miroslav | 8 | 0 |