10. Hlavonožci na niti FC 11 3 1 7 20:32 7

Po 1.4.19 19:15 SCBEC F3N FC B VSK MFF UK Praha A   (HL7A)
Po 1.4.19 20:30 SCBEC Serval KPKS Stará dáma   (HL5B)
Ne 5.5.19 18:45 DEKAN Xichties FC Herbal Fusion   (HL7L)
Ne 5.5.19 20:00 DEKAN DDR FC Heliport SK   (HL7I)
Pá 24.5.19 18:15 LITVI Demoliční četa VET Běchovičtí sršni B   (VL4C)
Pá 24.5.19 19:30 LITVI Nalejto 1.FC Kapr tým 86 B   (HL4E)

19. 6. 19 19:30 LITVI Sokol Picasso B Sváteční mančaft 11. 2:1 (0:1)
Domácí tým hrál lépe, ve druhé půli otočil skóre a zaslouženě vyhrál. Pohledné kombinační utkání. Čapla
Sokol Picasso B Sváteční mančaft
Václav Pěnkava – Filip Černý, Michal Grečl, Jakub Jindra, Jiří Lhotský, Martin Molík, Miroslav Přikryl vs Michal Žoha – Tomáš Čerhák, Tomáš Hrubý, Karel Jiroušek, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Martin Pinc, Jan Ronovský, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka
44. Martin Molík
57. Jiří Lhotský
27. Jan Ronovský
5. 6. 19 19:30 LITVI AC SK Viktoria 1905 Sokol Picasso B 10. 6:2 (3:0)
Zbytečně vyhrocené utkání. Když ale Picasso hrálo fotbal, bylo se na co dívat. Josef Kubr, Radek Martínek
AC SK Viktoria 1905 Sokol Picasso B
Miroslav Růžička – Tomáš Albrecht, Pavel Balahura, Mikuláš Ferjenčík, Martin Hadzima, Ivan Moščovič, Ondřej Souček, Lukáš Tenora, Šimon Zoubek vs Václav Pěnkava – Filip Černý, Daniel Douša, Jakub Jindra, Tomáš Kocur, Daniel Kučera, Jiří Lhotský, Martin Molík, Kamil Patkáň, Miroslav Přikryl
26. Daniel Douša
29. 5. 19 19:30 LITVI Sokol Picasso B Ramutant CF 9. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání skončilo remízou, se kterou byly oba týmy spokojené.
Sokol Picasso B Ramutant CF
Václav Pěnkava – Filip Černý, Daniel Douša, Michal Grečl, Jakub Jindra, Tomáš Kocur, Martin Molík vs Jiří Klečka – Martin Blažka, František Klečka, Ondřej Klíma, Milan Maňkoš, Petr Petřina, Jan Šlapák, Jiří Štětina, Michal Vávra, Miroslav Zetek
40. Jakub Jindra 15. Milan Maňkoš
22. 5. 19 19:30 LITVI Unreal Students FC Sokol Picasso B 8. 1:1 (0:0)
Moc krásné bojovné utkání, kde si oba týmy vytvářely mnoho gólových šancí, které nedokázali dotáhnout do finální podoby. Hosté protrhli ke konci utkání střeleckou smůlu, ale v závěru domácí vyrovnali, a tak se týmy rozešly smírně.
Unreal Students FC Sokol Picasso B
Tomáš Drahorád – Jaroslav Hoch, Milan Maleňák, Karel Nejman, Marcel Patěk, David Scholle, Tomáš Vácha, David Veselý vs Václav Pěnkava – Filip Černý, Daniel Douša, Michal Grečl, Jakub Jindra, Jiří Lhotský, Martin Molík, Kamil Patkáň
58. David Veselý 48. Filip Černý
15. 5. 19 19:30 LITVI STS Chvojkovice - Brod Sokol Picasso B 7. 1:2 (1:1)
Pohledné utkání se šancemi na obou stranách. Těsné vítězství pro sebe dvě minuty před koncem urvali hosté.
STS Chvojkovice - Brod Sokol Picasso B
Jan Petřík – Tomáš Barták, Martin Dlouhý, Radim Fiala, Jakub Hrubeš, Jan Modlík, Jan Váňa vs Václav Pěnkava – Filip Černý, Daniel Douša, Tomáš Horák, Jiří Lhotský, Martin Molík, Miroslav Přikryl
16. Tomáš Barták 9., 58. Jiří Lhotský
24. 4. 19 19:30 LITVI Sokol Picasso B Sparta Pivaři AC 6. 1:2 (1:1)
Velice vyrovnané utkání, ve kterém se štěstím zvítězila Sparta Pivaři.
Sokol Picasso B Sparta Pivaři AC
Martin David – Filip Černý, Daniel Douša, Tomáš Horák, Jakub Jindra, Jiří Lhotský, Martin Molík, Tomáš Němčík vs David Škvor – Jan David, Antonín Frank, Zdeněk Klein, Lukáš Klinka, Václav Král, Petr Lochman, Josef Pelikán, Jaroslav Stehlík
20. Jakub Jindra 21. OG
50. Václav Král
17. 4. 19 19:15 ZAK Hlavonožci na niti FC Sokol Picasso B 5. 5:1 (3:0)
Utkání dobré úrovně skončilo vítězstvím týmu Hlavonožci na niti. Trnka
Hlavonožci na niti FC Sokol Picasso B
Jakub Ferjenčík – Marek Bárta, Tomáš Bohuslávek, Zdeněk Grendel, Filip Horáček, Miroslav Joch, Petr Komárek, Viktor Komárek, Marek Školud, Vojtěch Školud, Jan Volštát vs Václav PěnkavaFilip Černý, Daniel Douša, Tomáš Horák, Jakub Jindra, Martin Molík, Tomáš Němčík, Kamil Patkáň
2., 50. Tomáš Bohuslávek
13., 30. Jan Volštát
55. Petr Komárek
48. Martin Molík
10. 4. 19 19:30 LITVI Sokol Picasso B R.I.P. B 4. 6:2 (1:1)
Sokol měl víc ze hry, o svém vítězství ale rozhodl až v poslední čtvrthodině. Hosté až příliš spoléhali na individuální schopnosti jednoho hráče, který logicky na vše sám nestačil. Bočan
Sokol Picasso B R.I.P. B
Václav Pěnkava – Filip Černý, Tomáš Horák, Tomáš Kocur, Martin Molík, Tomáš Němčík, Kamil Patkáň vs Jan Jelínek – Tomáš Bím, Jan Horyna, Ronald K. Howqvist, Martin Poláček, David Šiktanc
4. Martin Molík
35. Tomáš Němčík
41. Tomáš Horák
46. Kamil Patkáň
58., 59. Filip Černý
22., 36. Ronald K. Howqvist
3. 4. 19 19:30 LITVI Penco FC Sokol Picasso B 3. 6:2 (1:1)
První poločas byl celkem vyrovnaný. Vítěze zápasu určila 39. až 41. minuta, kdy Penco celkem třikrát skórovalo. Vítězství je zasloužené.
Penco FC Sokol Picasso B
Filip Bari – Battseren Baterdene, Patrik Byrouti, Lukáš Doležel, Tomáš Hertl, Jan Hořejší, Jiří Sedláček, Jan Štěch, Michal Voith vs Václav Pěnkava – Filip Černý, Daniel Douša, Tomáš Horák, Jakub Jindra, Martin Molík, Tomáš Němčík, Miroslav Přikryl
11. Lukáš Doležel
39., 39. Jan Štěch
41. Jiří Sedláček
48., 60. Michal Voith
6. Tomáš Horák
58. Martin Molík
27. 3. 19 19:15 KORAB Sokol Picasso B Pajzovna FC 2. 3:7 (0:3)
Velmi dobré utkání z obou stran. Hosté byli ovšem lepší v kombinaci, a tak zaslouženě vyhráli. Kohout
Sokol Picasso B Pajzovna FC
Miroslav Přikryl – Filip Černý, Daniel Douša, Michal Grečl, Tomáš Horák, Jakub Jindra, Martin Molík vs Marek Kouba – Jan Jirec, Václav Klán, Martin Matoušek, Luděk Steinocher, David Světlík, Tomáš Vodsloň
32. Jakub Jindra
52., 57. Martin Molík
52 Daniel Douša 4., 55. Jan Jirec
19., 40. Václav Klán
21., 60. David Světlík
47. Luděk Steinocher
20. 3. 19 19:00 METE1 Integrita Jinonice Sokol Picasso B 1. 2:5 (2:2)
Útočný fotbal obou celků. Integra sehrála vyrovnanou partii, Picasso mělo štěstí v koncovce a v závěru utkání rozhodlo zápas ve svůj prospěch.
Integrita Jinonice Sokol Picasso B
Jan Kotrč – Martin Daněček, Jan Kalaš, Václav Karas, David Krejča, Tomáš Kudláček, Jan Kulda, Štěpán Paukert, Vojtěch Seidl, Matěj Štrébl, Tomáš Vejdovec vs Miroslav Přikryl – Filip Černý, Michal Grečl, Tomáš Horák, Jakub Jindra, Jiří Lhotský, Martin Molík, Tomáš Němčík