Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 19.6.19 | 19:30 | LITVI | Sokol Picasso B Sváteční mančaft | 11. | 2:1 |
St 5.6.19 | 19:30 | LITVI | AC SK Viktoria 1905 Sokol Picasso B | 10. | 6:2 |
St 29.5.19 | 19:30 | LITVI | Sokol Picasso B Ramutant CF | 9. | 1:1 |
St 22.5.19 | 19:30 | LITVI | Unreal Students FC Sokol Picasso B | 8. | 1:1 |
St 15.5.19 | 19:30 | LITVI | STS Chvojkovice - Brod Sokol Picasso B | 7. | 1:2 |
St 24.4.19 | 19:30 | LITVI | Sokol Picasso B Sparta Pivaři AC | 6. | 1:2 |
St 17.4.19 | 19:15 | ZAK | Hlavonožci na niti FC Sokol Picasso B | 5. | 5:1 |
St 10.4.19 | 19:30 | LITVI | Sokol Picasso B R.I.P. B | 4. | 6:2 |
St 3.4.19 | 19:30 | LITVI | Penco FC Sokol Picasso B | 3. | 6:2 |
St 27.3.19 | 19:15 | KORAB | Sokol Picasso B Pajzovna FC | 2. | 3:7 |
St 20.3.19 | 19:00 | METE1 | Integrita Jinonice Sokol Picasso B | 1. | 2:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pajzovna FC | 11 | 9 | 1 | 1 | 63:35 | 19 |
2. | Sparta Pivaři AC | 11 | 8 | 0 | 3 | 33:25 | 16 |
3. | Unreal Students FC | 11 | 6 | 3 | 2 | 44:30 | 15 |
4. | Sváteční mančaft | 11 | 6 | 1 | 4 | 38:26 | 13 |
5. | Penco FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 46:37 | 13 |
6. | Ramutant CF | 11 | 5 | 3 | 3 | 20:28 | 13 |
7. | STS Chvojkovice - Brod | 11 | 4 | 2 | 5 | 35:36 | 10 |
8. | Sokol Picasso B | 11 | 4 | 2 | 5 | 26:34 | 10 |
9. | AC SK Viktoria 1905 | 11 | 4 | 0 | 7 | 34:30 | 8 |
10. | Hlavonožci na niti FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 20:32 | 7 |
11. | Integrita Jinonice | 11 | 2 | 0 | 9 | 27:46 | 4 |
12. | R.I.P. B | 11 | 2 | 0 | 9 | 15:42 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 1.4.19 | 19:15 | SCBEC | F3N FC B VSK MFF UK Praha A (HL7A) |
Po 1.4.19 | 20:30 | SCBEC | Serval KPKS Stará dáma (HL5B) |
Ne 5.5.19 | 18:45 | DEKAN | Xichties FC Herbal Fusion (HL7L) |
Ne 5.5.19 | 20:00 | DEKAN | DDR FC Heliport SK (HL7I) |
Pá 24.5.19 | 18:15 | LITVI | Demoliční četa VET Běchovičtí sršni B (VL4C) |
Pá 24.5.19 | 19:30 | LITVI | Nalejto 1.FC Kapr tým 86 B (HL4E) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Černý Filip | 11 | 4 |
David Martin | 1 | 0 |
Douša Daniel | 8 | 0 |
Grečl Michal | 5 | 1 |
Horák Tomáš | 7 | 2 |
Jindra Jakub | 9 | 4 |
Kocur Tomáš | 3 | 0 |
Kučera Daniel | 1 | 0 |
Lhotský Jiří | 6 | 3 |
Molík Martin | 11 | 7 |
Němčík Tomáš | 5 | 3 |
Patkáň Kamil | 4 | 1 |
Pěnkava Václav | 8 | 0 |
Přikryl Miroslav | 6 | 1 |