Seznam týmů, 5. liga, skupina E

Tým Barvy dresů
Nebeský bastardi černá, bílá
Spirit bar FC B bílá, červeno-černá
Polární záře černo-zelená
Sporčestr City FC zelená
President FC oranžová, černo-červená
Kluci z Vršovic bílá, černá
Fugas CF A zeleno-černá, oranžová
Gólostroje FC modrá
Princ Praha FC bílá, červená
Eden 1999 modrá
Alibi oranžovo-černá, černo-bílá
!nBev Tigers černá, červená

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina E

Utkání Datum Čas Hřiště
Princ Praha FCSporčestr City FC St 27.3. 20:45 BECH
AlibiSpirit bar FC B St 27.3. 20:45 TEMPO
Eden 1999Polární záře Čt 28.3. 19:00 MIKU4
Fugas CF AKluci z Vršovic Čt 28.3. 19:30 CESMI
!nBev TigersNebeský bastardi Pa 29.3. 19:15 P2
Gólostroje FCPresident FC Pa 29.3. 19:30 PRKOP
Utkání Datum Čas Hřiště
Spirit bar FC BEden 1999 St 3.4. 19:00 P2
!nBev TigersAlibi St 3.4. 20:45 TEMPO
Polární zářePrinc Praha FC St 3.4. 20:45 BECH
Sporčestr City FCGólostroje FC Čt 4.4. 20:15 MIKU2
Nebeský bastardiKluci z Vršovic Pa 5.4. 19:15 P2
President FCFugas CF A Pa 5.4. 19:30 PRKOP
Utkání Datum Čas Hřiště
Gólostroje FCPolární záře St 10.4. 19:15 HRAB2
Princ Praha FCSpirit bar FC B St 10.4. 20:45 BECH
AlibiNebeský bastardi St 10.4. 20:45 TEMPO
Eden 1999!nBev Tigers Čt 11.4. 19:00 MIKU4
Fugas CF ASporčestr City FC Čt 11.4. 19:30 CESMI
Kluci z VršovicPresident FC Pa 12.4. 19:30 PRKOP
Utkání Datum Čas Hřiště
Spirit bar FC BGólostroje FC St 24.4. 19:00 P2
AlibiEden 1999 St 24.4. 20:45 TEMPO
!nBev TigersPrinc Praha FC St 24.4. 20:45 BECH
Polární zářeFugas CF A Čt 25.4. 19:30 CESMI
Sporčestr City FCKluci z Vršovic Čt 25.4. 20:15 MIKU3
Nebeský bastardiPresident FC Pa 26.4. 19:30 PRKOP
Utkání Datum Čas Hřiště
Princ Praha FCAlibi St 17.4. 20:45 BECH
Gólostroje FC!nBev Tigers St 1.5. 19:00 MIKU4
Kluci z VršovicPolární záře St 1.5. 19:15 ZAK
Fugas CF ASpirit bar FC B Čt 2.5. 19:30 CESMI
Eden 1999Nebeský bastardi Pa 3.5. 19:15 P1
President FCSporčestr City FC Pa 3.5. 19:30 PRKOP
Utkání Datum Čas Hřiště
Spirit bar FC BKluci z Vršovic St 15.5. 19:00 P2
Eden 1999Princ Praha FC St 15.5. 20:45 BECH
AlibiGólostroje FC St 15.5. 20:45 TEMPO
!nBev TigersFugas CF A Čt 16.5. 19:30 CESMI
Nebeský bastardiSporčestr City FC Čt 16.5. 20:15 MIKU3
Polární zářePresident FC Pa 17.5. 19:30 PRKOP
Utkání Datum Čas Hřiště
Princ Praha FCNebeský bastardi St 22.5. 20:45 BECH
Fugas CF AAlibi Čt 23.5. 19:30 CESMI
Sporčestr City FCPolární záře Čt 23.5. 20:15 MIKU1
Kluci z Vršovic!nBev Tigers Čt 23.5. 20:15 P2
Gólostroje FCEden 1999 Pa 24.5. 19:15 P2
President FCSpirit bar FC B Pa 24.5. 19:30 PRKOP
Utkání Datum Čas Hřiště
Spirit bar FC BSporčestr City FC St 29.5. 19:00 P1
Princ Praha FCGólostroje FC St 29.5. 20:45 BECH
AlibiKluci z Vršovic St 29.5. 20:45 TEMPO
Eden 1999Fugas CF A Čt 30.5. 19:30 CESMI
Nebeský bastardiPolární záře Pa 31.5. 19:15 P3
!nBev TigersPresident FC Pa 31.5. 19:30 PRKOP
Utkání Datum Čas Hřiště
Polární zářeSpirit bar FC B St 5.6. 19:00 P1
Kluci z VršovicEden 1999 Čt 6.6. 19:00 MIKU2
Fugas CF APrinc Praha FC Čt 6.6. 19:30 CESMI
Sporčestr City FC!nBev Tigers Čt 6.6. 20:15 MIKU1
Gólostroje FCNebeský bastardi Pa 7.6. 19:15 P2
President FCAlibi Pa 7.6. 19:30 PRKOP
Utkání Datum Čas Hřiště
Nebeský bastardiSpirit bar FC B St 12.6. 19:00 P1
!nBev TigersPolární záře St 12.6. 19:00 P2
Eden 1999President FC St 12.6. 19:30 PRKOP
AlibiSporčestr City FC St 12.6. 20:45 TEMPO
Princ Praha FCKluci z Vršovic St 12.6. 20:45 BECH
Gólostroje FCFugas CF A Čt 13.6. 19:30 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Polární zářeAlibi St 26.6. 19:00 MIKU2
Sporčestr City FCEden 1999 St 26.6. 19:00 MIKU1
Spirit bar FC B!nBev Tigers St 26.6. 19:15 P1
Kluci z VršovicGólostroje FC St 26.6. 19:15 ZAK
Fugas CF ANebeský bastardi St 26.6. 19:30 CESMI
President FCPrinc Praha FC St 26.6. 19:30 PRKOP