St 17.4.19 18:00 STER3 Torzo AFZ Prohibice FKK SUP   (SVL2B)
St 17.4.19 19:15 STER3 Integrita Jinonice Unreal Students FC   (HL5D)
St 17.4.19 20:30 STER3 Czech line VZ   (HL8H)
St 15.5.19 19:30 STOD Gangbeng Warrior MAC   (HL7E)
St 15.5.19 20:45 STOD RAF Jinonice Serus AC   (HL7E)

27. 6. 19 19:00 MIKU3 Lucián FC B HNK Praha FC 11. 2:5 (1:3)
Hosté zvládli zápas lépe a zaslouženě vyhráli. Lucián měl spoustu šancí, ale neproměnil je. Husák
Lucián FC B HNK Praha FC
Jan Dovolil – Pavel Hašek, Daniel Koutek, Jaroslav Macek, Jan Prošvic, Pavel Slánský, Luboš Vaculík, Ondřej Vecheta vs Ondřej Kopecký – Vladimír Fišar, David Henzl, Antonín Hráský, Vojtěch Luhan, Lukáš Navrátil, Stanislav Plecitý, Pavel Vágner
7. Luboš Vaculík
43. Daniel Koutek
6. David Henzl
25. Pavel Vágner
28., 47. Vojtěch Luhan
60. Stanislav Plecitý
13. 6. 19 19:00 ZABEH HNK Praha FC Indus 10. 1:6 (1:2)
První poločas byl vyrovnaný, po přestávce se projevila větší kvalita Indusu. Dušan Melíšek, Miroslav Vostatek
HNK Praha FC Indus
Ondřej Kopecký – Václav Felgr, Vladimír Fišar, Tomáš Křivda, Vojtěch Luhan, Jan Plavka, Stanislav Plecitý, Michael Pleva, Pavel Vágner vs Jakub Kovář – Jan Dřevíkovský, Michal Folejtar, Jakub Hlava, Pavel Kaše, Filip Laník, Martin Šácha
12. Vojtěch Luhan 9., 15., 33., 42. Pavel Kaše
39. Jan Dřevíkovský
40. Martin Šácha
6. 6. 19 19:00 MIKU4 KáGéčko A HNK Praha FC 9. 5:1 (2:1)
Domácí byli jednoznačně lepším týmem, lépe kombinovali a přesněji stříleli.
KáGéčko A HNK Praha FC
Vojtěch Havlín – Matěj Bronec, František Chmel, Josef Čižinský, Vít Jeřábek, Václav Matys, Pavel Moskaljuk, Tomáš Mráz, Jiří Tichý vs Ondřej Kopecký – Vladimír Fišar, Vojtěch Luhan, Jan Plavka, Stanislav Plecitý, Michael Pleva
5., 14. Václav Matys
42., 60., 60. Vít Jeřábek
7. OG
30. 5. 19 20:15 P2 HNK Praha FC Homunculus 8. 4:10 (1:4)
Jednoznačné vítězství hostů, kteří kontrolovali zápas od první minuty. Miloš Zrnić, Njegoš Krajišnik
HNK Praha FC Homunculus
Ondřej Kopecký – Václav Felgr, Vladimír Fišar, David Henzl, Antonín Hráský, Tomáš Křivda, Vojtěch Luhan, Jan Plavka, Stanislav Plecitý, Michael Pleva, Pavel Vágner vs Filip Spišak – Nikolas Deči, Lukáš Dibelka, Daniel Hrych, Miroslav Krivosheev, Lukáš Kunc, Jan Šelle, Viktor Semančík
57. Daniel Hrych
23. 5. 19 19:30 DEKAN HNK Praha FC Švárni šuhaji 7. 6:0 k.
Hosté, kteří hráli bez střídání, měli překvapivě silnější závěr a zaslouženě vyhráli. Libor Viták, Jan Spěvák
HNK Praha FC Švárni šuhaji
Václav Felgr – Vladimír Fišar, Antonín Hráský, Vojtěch Luhan, Lukáš Navrátil, Jan Plavka, Stanislav Plecitý, Michael Pleva vs Milan Mikuš – Matej Demčík, Adam Duchovič, Filip Halm, Milan Kurilla, Štefan Lipták, Marián Revay
22. Vojtěch Luhan
56. Stanislav Plecitý
41. Štefan Lipták
48., 60. Matej Demčík
55. Adam Duchovič
59. OG
16. 5. 19 17:45 MIKU2 Footside HNK Praha FC 6. 3:3 (1:1)
Domácí hráli bez střídání a dokud jim stačily síly, byli lepším týmem. Hosté se postupně zlepšovali, dokázali vyrovnat a nakonec nebyli daleko od zisku dvou bodů.
Footside HNK Praha FC
Petr Cerman – Marek Diviš, Radek Duba, Tomáš Hos, Petr Lžičař, Ondřej Michalčík, Miloslav Pražma, David Tůma vs František Rosberg – Václav Felgr, Tomáš Křivda, Vojtěch Luhan, Stanislav Plecitý, Pavel Vágner
26., 52. David Tůma
42. Tomáš Hos
17. Stanislav Plecitý
50. Pavel Vágner
58. Vojtěch Luhan
9. 5. 19 19:00 MIKU3 HNK Praha FC Démoni 5. 1:1 (0:1)
Pohledné a vyrovnané utkání zkazila zbytečná červená karta v závěru. Janča
HNK Praha FC Démoni
František Rosberg – Václav Felgr, Vladimír Fišar, David Henzl, Tomáš Křivda, Vojtěch Luhan, Jan Plavka, Stanislav Plecitý, Michael Pleva vs Josef Kobza – Antonín Beránek, Jiří Chvatík, Pavel Drápal, Jan Hartig, Filip Machulka, Michal Vrba
47. Vojtěch Luhan 60 Jan Plavka 20. Filip Machulka 60. Antonín Beránek
2. 5. 19 17:45 MIKU1 Banana Chiquíta HNK Praha FC 4. 1:1 (0:0)
Oba týmy předvedly bojovnost, vysoké nasazení a dobrou kondici. Jelikož se nikdo nedokázal prosadit víc než jednou, skončil zápas zaslouženě remízou.
Banana Chiquíta HNK Praha FC
František Kouba – Petr Šindelář, Lukáš Sýkora, Jan Vojtěch, Radek Vojtěch, Jan Zelenka vs Ondřej Kopecký – Vladimír Fišar, David Henzl, Antonín Hráský, Vojtěch Luhan, Jan Plavka, Stanislav Plecitý, Pavel Vágner
32. Radek Vojtěch 39. Antonín Hráský
25. 4. 19 17:45 MIKU2 HNK Praha FC Rum Zahořany HT 3. 1:5 (1:3)
První poločas zaslouženě vyhráli hosté, kteří byli lepší v útočné fázi. Po přestávce už své vedení jen pojistili, když na obou stranách zazvonila několikrát i branková konstrukce. Rataj
HNK Praha FC Rum Zahořany HT
Ondřej Kopecký – Vladimír Fišar, David Henzl, Antonín Hráský, Vojtěch Luhan, Jan Plavka, Michael Pleva vs Jiří Lhotský st. – Roman Čadek, Marek Doktor, Tomáš Koldcsiter, Petr Nepraš, Radek Petřina, Adam Rychlý
16. Vojtěch Luhan 2., 14., 30., 55. Adam Rychlý
35. Marek Doktor
16. 4. 19 18:00 KORAB HNK Praha FC Modrý Svině A 1. 2:9 (1:5)
Už první půle byla jednoznačně v režii hostů. Domácí se zmohli jenom na dva góly a celkově vysoko prohráli. Janča
HNK Praha FC Modrý Svině A
Ondřej Kopecký – Václav Felgr, Vladimír Fišar, Tomáš Křivda, Jan Plavka, Stanislav Plecitý, Michael Pleva, Pavel Vágner vs Pavel Řeháček – Michal Bočan, Martin Jedlička, Ivo Kurhajec, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Filip Sázavský
17., 60. Stanislav Plecitý 9., 13., 22., 49. Michal Bočan
26., 33. Filip Sázavský
27. Tomáš Rosenberger
39. Ivo Kurhajec
50. Anton Olchovoj
11. 4. 19 20:15 P3 Palmeiras Prosek HNK Praha FC 2. 3:1 (1:1)
Zápas dobré úrovně, ve kterém výborně chytali oba brankáři. Rozhodla důraznější koncovka Proseka.