Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 27.6.19 | 19:00 | ZABEH | Indus Homunculus | 11. | 2:5 |
Čt 13.6.19 | 19:00 | ZABEH | HNK Praha FC Indus | 10. | 1:6 |
Čt 6.6.19 | 18:15 | MALES | Indus Footside | 9. | 10:5 |
Čt 30.5.19 | 19:00 | ZABEH | Démoni Indus | 8. | 3:6 |
Čt 23.5.19 | 20:15 | ZABEH | Indus Banana Chiquíta | 7. | 2:1 |
Čt 16.5.19 | 19:00 | ZABEH | Rum Zahořany HT Indus | 6. | 1:7 |
Čt 9.5.19 | 19:00 | ZABEH | Indus Palmeiras Prosek | 5. | 2:2 |
Čt 2.5.19 | 19:15 | KORAB | Modrý Svině A Indus | 4. | 1:1 |
Čt 25.4.19 | 18:15 | HOSTI | Indus Lucián FC B | 3. | 12:2 |
Čt 11.4.19 | 20:45 | HOSTI | Švárni šuhaji Indus | 2. | 0:6 k. |
Čt 4.4.19 | 19:00 | ZABEH | KáGéčko A Indus | 1. | 1:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Homunculus | 11 | 10 | 0 | 1 | 69:32 | 20 |
2. | Palmeiras Prosek | 11 | 9 | 1 | 1 | 48:23 | 19 |
3. | Indus | 11 | 8 | 2 | 1 | 57:22 | 18 |
4. | KáGéčko A | 11 | 6 | 0 | 5 | 31:24 | 12 |
5. | Modrý Svině A | 11 | 5 | 1 | 5 | 40:29 | 11 |
6. | Rum Zahořany HT | 11 | 5 | 0 | 6 | 28:36 | 10 |
7. | Footside | 11 | 4 | 1 | 6 | 43:48 | 9 |
8. | Lucián FC B | 11 | 4 | 1 | 6 | 44:53 | 9 |
9. | HNK Praha FC | 11 | 2 | 3 | 6 | 26:45 | 7 |
10. | Banana Chiquíta | 11 | 5 | 2 | 4 | 30:27 | 6 |
11. | Démoni | 11 | 2 | 1 | 8 | 27:38 | 5 |
12. | Švárni šuhaji | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 2.4.19 | 17:00 | DEKAN | 4 TD Ala Bundy B Deportivo Estudiantil FC B (HL6C) |
Út 2.4.19 | 18:15 | DEKAN | Traktor humus VET B Paradentol 1990 (VL4A) |
Út 23.4.19 | 17:30 | MALES | Orosený Paragraf Sorry FC (HL6C) |
Út 23.4.19 | 18:45 | MALES | Křídla Ďáblic VET B Paradentol 1990 (VL4A) |
Po 24.6.19 | 19:30 | HANSP | Orgasmico L.S.D. Černý koně TMK (HL6A) |
Po 24.6.19 | 20:45 | HANSP | Socra SUP Berger club SUP (SVL3A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Dřevíkovský Jan | 11 | 5 |
Folejtar Michal | 11 | 6 |
Hlava Jakub | 11 | 10 |
Kaše Pavel | 9 | 11 |
Kovář Jakub | 9 | 0 |
Laník Filip | 8 | 6 |
Ruda Marek | 10 | 8 |
Šácha Martin | 9 | 3 |
Velič Dino | 1 | 0 |