Út 9.4.19 17:45 MIKU2 MVS Vršovice A Speciál Bráník B   (HL3B)
Út 9.4.19 19:00 MIKU2 H.K. 12 Viktor 1.FC   (HL7D)
Út 9.4.19 20:15 MIKU2 Dvorce SK MPI PAPE Dejvice   (HL2B)
Pá 7.6.19 18:00 P3 Ducksicks Valícíse Kojoti   (HL6I)
Pá 7.6.19 19:15 P3 Klucy PFS Tutto bene A   (HL6I)

27. 6. 19 19:00 ZAK Palmeiras Prosek Démoni 11. 3:0 (1:0)
Jakub Žilinský – Martin Daniš, Filip Dlabola, Matěj Dlabola, Petr Kočiřík, Marcel Macháček, Tomáš Spanilý vs Josef Kobza – Antonín Beránek, Tomáš Berger, Pavel Drápal, Michal Freiberg, Jan Hartig, Filip Machulka, Stanislav Petroušek, Michal Vrba
29., 50. Filip Dlabola
58. Matěj Dlabola
13. 6. 19 19:30 KBELY Banana Chiquíta Palmeiras Prosek 10. 1:4 (0:1)
Výborný zápas dvou fotbalově vyspělých týmů. K vidění byla spousta pěkných kombinací a šancí. Palmeiras lépe zúročovali své šance a po zásluze vyhráli.
Banana Chiquíta Palmeiras Prosek
Jiří Mlčkovský – Tomáš Rieger, Petr Šindelář, Lukáš Sýkora, Radek Vojtěch, Jan Zelenka vs Jakub Žilinský – Martin Daniš, Filip Dlabola, Matěj Dlabola, Tomáš Gaper, Petr Kočiřík, Marcel Macháček
55. Radek Vojtěch 10. Marcel Macháček
34., 50. Matěj Dlabola
49. Filip Dlabola
6. 6. 19 19:30 KBELY Palmeiras Prosek Rum Zahořany HT 9. 6:3 (3:1)
Dobré, bojovné utkání se šancemi na obou stranách. Palmeiras byli lepší v koncovce a po zásluze vyhráli. Novotný
Palmeiras Prosek Rum Zahořany HT
Jakub Žilinský – Martin Daniš, Filip Dlabola, Matěj Dlabola, Tomáš Gaper, Petr Kočiřík, Petr Pochman vs Jiří Lhotský st. – Martin Haneška, Tomáš Jalůvka, Josef Janeš, Tomáš Koldcsiter, Petr Lhotský, Adam Luňák, Petr Nepraš, Adam Rychlý
9. Tomáš Gaper
13., 14. Filip Dlabola
31., 32. Matěj Dlabola
47. Petr Pochman
30. Petr Nepraš
41., 54. Adam Rychlý
30. 5. 19 19:30 KBELY Švárni šuhaji Palmeiras Prosek 8. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
23. 5. 19 19:15 KORAB Modrý Svině A Palmeiras Prosek 7. 2:5 (2:3)
Vyhrocená první půle přinesla dost gólů, ale i faulů a zbytečných emocí. Domácí stáhli náskok soupeře do poločasu na jediný gól, druhý poločas jim ale nevyšel a Palmeiras zaslouženě vyhráli. Janča
Modrý Svině A Palmeiras Prosek
Adam Marcinik – Michal Bočan, Martin Dayef, Martin Jedlička, Ivo Kurhajec, Anton Olchovoj, Filip Sázavský vs Jakub Žilinský – Martin Daniš, Filip Dlabola, Matěj Dlabola, Tomáš Gaper, Petr Kočiřík, Marcel Macháček, Petr Pochman
22., 29. Michal Bočan 51 Martin Jedlička 5. Filip Dlabola
12. Tomáš Gaper
14., 38. Matěj Dlabola
54. OG
16. 5. 19 19:30 KBELY Palmeiras Prosek Lucián FC B 6. 7:4 (3:2)
Zápas ve svižném tempu. Oba týmy předvedly kombinačně vyspělý fotbal s patřičnou dávkou bojovnosti. V koncovce se ale lépe orientovali domácí.
Palmeiras Prosek Lucián FC B
Jakub Žilinský – Martin Daniš, Filip Dlabola, Matěj Dlabola, Tomáš Gaper, Petr Kočiřík, Marcel Macháček, Petr Pochman vs Jan Dovolil – David Doubek, Daniel Koutek, Daniel Mendel, Jan Prošvic, Pavel Slánský, Ondřej Vecheta
39., 48. Pavel Slánský
9. 5. 19 19:00 ZABEH Indus Palmeiras Prosek 5. 2:2 (1:1)
Zápas v rychlém tempu, ve kterém byl mírně aktivnější Indus, ale neproměňoval šance.
Indus Palmeiras Prosek
Jakub Kovář – Jan Dřevíkovský, Michal Folejtar, Jakub Hlava, Marek Ruda, Dino Velič vs Matěj Dlabola – Martin Daniš, Filip Dlabola, Petr Kočiřík, Marcel Macháček, Petr Pochman
11. Jakub Hlava
52. Marek Ruda
14. Filip Dlabola
54. Petr Pochman
2. 5. 19 18:45 KBELY Palmeiras Prosek KáGéčko A 4. 4:2 (4:0)
Palmeiras předváděli v prvním poločase vynikající fotbal s presinkem a po zásluze vedli. Po přestávce se hostům rozchytal gólman, chytil několik vyložených šancí a dal spoluhráčům možnost korigovat výsledek. Novotný
Palmeiras Prosek KáGéčko A
Jakub Žilinský – Martin Daniš, Filip Dlabola, Matěj Dlabola, Tomáš Gaper, Petr Kočiřík, Marcel Macháček, Petr Pochman vs Vojtěch HavlínMatěj Bronec, František Chmel, Josef Čižinský, Vít Jeřábek, Václav Matys, Pavel Moskaljuk, Tomáš Mráz, Jiří Tichý
2. Filip Dlabola
14., 25., 26. Petr Kočiřík
54. Vít Jeřábek
58. František Chmel
25. 4. 19 18:45 KBELY Homunculus Palmeiras Prosek 3. 7:5 (3:2)
Palmeiras dobře bránili a gólman je dlouho držel nad vodou, nakonec se ale produktivnější domácí dokázali prosadit. Novotný
Homunculus Palmeiras Prosek
Filip Spišak – Nikolas Deči, Lukáš Dibelka, Daniel Hrych, Alexander Krivosheev, Miroslav Krivosheev, Lukáš Kunc, Viktor Semančík vs Jakub Žilinský – Martin Daniš, Filip Dlabola, Matěj Dlabola, Petr Kočiřík, Marcel Macháček, Petr Pochman