Út 21.5.19 18:00 KORAB Dřevosprint SC Estudiantes VET B   (VL3B)
Út 21.5.19 19:15 KORAB Literpool United 64! FC Kobylisy B   (HL8E)
Út 21.5.19 20:30 KORAB Bakera VET Kliďas SFC   (VL2A)
Po 10.6.19 18:15 LITVI Bakera VET UTS Vršovice VET   (VL2A)
Po 10.6.19 19:30 LITVI Domácí potřeby A TBC Lachtan A   (HL3A)
Po 10.6.19 20:45 LITVI Líheň talentů 2015 Sean team A   (HL3A)

14. 6. 19 19:30 STOD KTB B Lucky team 11. 6:7 (4:4)
Zajímavé utkání, ve kterém se skóre přelévalo z jedné strany na druhou, vyhrálo šťastnější a srdnatější mužstvo hostů.
KTB B Lucky team
Miloslav Doubrava – Lukáš Bernard, Michal Kettner, Jan Král, Tomáš Krupka, Tomáš Prejsa, Dominik Zábranský vs Vít Skramužský – Dušan Blaha, Josef Dašek, Jakub Gottwald, Jan Hajda, Stanislav Hoch, Pavel Najman, Pavel Šedivec
39. OG
31. 5. 19 18:00 P3 Defect Praha KTB B 10. 5:5 (3:4)
Hrál se rychlý technický fotbal. Více ze hry mělo KTB.
Defect Praha KTB B
Jan Korostenski – Jan Hammer, Marek Plojhar, Václav Skopový, Jan Smetana, Ján Somora, Jan Soukup, Václav Soukup, Martin Štoncner, Kristian Zradička vs Miloslav Doubrava – Lukáš Bernard, Daniel Hanžl, Michal Kettner, Jan Král, Pavel Kříž, Tomáš Prejsa
46. Daniel Hanžl
24. 5. 19 18:15 BECH KTB B Co je? 9. 1:1 (0:1)
Skóre dobrého běhavého duelu otevřel ve 20. minutě překvapivou střelou pro gólmana Klůna a tak skončila i první půle. Na úvod druhého poločasu hosty překvapil Kříž a bylo z toho 1:1. Rozuzlení se nekonalo.
KTB B Co je?
Miloslav Doubrava – Dominik Behan, Lukáš Bernard, Daniel Hanžl, Michal Kettner, Jan Král, Pavel Kříž, Tomáš Prejsa, Slavomír Vála vs Jozef Ščury – Jan Doležal, Jakub Hybš, Jiří Klůna, Martin Podroužek, Karel Šimek, Pavel Vokoun, Petr Vorm
35. Pavel Kříž 20. Jiří Klůna
17. 5. 19 19:15 P3 Beach attack 90210 KTB B 8. 7:8 (2:4)
KTB bylo od začátku jasně lepším týmem a i přes snahu domácích, kteří se snažili vyrovnat, slaví hosté zasloužené vítězství.
Beach attack 90210 KTB B
Josef Bína – Jan Boltnar, Filip Exner, Martin Fila, Adam Hloušek, Daniel Klimek, Rostislav Kotas, Adam Nejedlý, Vít Svoboda, Lukáš Vincent vs Miloslav Doubrava – Daniel Hanžl, Michal Kettner, Jan Král, Pavel Kříž, Tomáš Krupka, Tomáš Prejsa, Slavomír Vála, Dominik Zábranský
51., 59. Michal Kettner
10. 5. 19 19:30 DEKAN KTB B Paraguay 7. 15:5 (6:0)
Pohledné utkání plně v režii vítězného týmu KTB B, ale s dobrým výkonem soupeře. Trnka
KTB B Paraguay
Miloslav Doubrava – Lukáš Bernard, Daniel Hanžl, Jan Král, Pavel Kříž, Tomáš Krupka, Tomáš Prejsa, Slavomír Vála, Dominik Zábranský vs Jan Tyl – Adam Aussenberg, Ondřej Kmoch, Vladimír Myslík, Marek Šída, Jan Tyl, Tomáš Voříšek
46., 56., 59. Adam Aussenberg
3. 5. 19 18:00 P1 Pyjavíce FK KTB B 6. 1:10 (0:6)
KTB jednoznačně udolali Pyjavíce ve férovém zápase.
Pyjavíce FK KTB B
Zdeněk Kopelent – David Brožek, Jan Friml, Jan Galetka, Jaroslav Kraus, Lubomír Kraus, Marek Majerníček, Tomáš Vyležík vs Miloslav Doubrava – Dominik Behan, Lukáš Bernard, Petr Karlický, Michal Kettner, Jan Král, Tomáš Prejsa, Jan Švára, Slavomír Vála
31. Marek Majerníček 12. Slavomír Vála
15., 22. Tomáš Prejsa
17., 30., 50. Michal Kettner
21. Lukáš Bernard
36., 58. Jan Král
41. Dominik Behan
26. 4. 19 19:30 HANSP KTB B Notor Střešovice FC 5. 2:2 (1:1)
Vyrovnaný souboj, asi spravedlivá poločasová remíza. Ve druhé poločase šel hned v úvodu Notorkros do vedení po pěkné kombinaci. KTB se snažilo ještě více a ve 46. minutě bylo odměněno vyrovnáním. Husák
KTB B Notor Střešovice FC
Miloslav Doubrava – Lukáš Bernard, Petr Karlický, Michal Kettner, Jan Král, Tomáš Prejsa, Jan Švára, Slavomír Vála, Dominik Zábranský vs Radim Jírovský – Patrik Bernard, Lukáš Doubek, Ondřej Jelínek, Daniel Jordák, Václav Kafka, Jan Krouský, Tomáš Vavřina, Viktor Višňovský, Jakub Vorel
4. Tomáš Prejsa
46. Petr Karlický
16. Patrik Bernard
32. Václav Kafka
12. 4. 19 18:00 P2 Devils of Zderaz KTB B 4. 0:7 (0:2)
Hosté nedali domácím jedinou šanci v žádném ohledu a zaslouženě vyhráli zápas.
Devils of Zderaz KTB B
Antonín Novotný – Petr Balek, Adam Bouguetouta, Andriy Daruda, František Dobřanský, Jindřich Dobřanský, Jindřich Dobřanský st., Jiří Hálek, Stanislav Khanetskyy, Miroslav Nýč, Dmitry Zimarev vs Miloslav Doubrava – Dominik Behan, Lukáš Bernard, Daniel Hanžl, Petr Karlický, Michal Kettner, Jan Král, Tomáš Krupka, Tomáš Prejsa, Slavomír Vála, Dominik Zábranský
22., 44. Jan Král
27. Tomáš Krupka
31. Michal Kettner
55. Slavomír Vála
57. OG
59. Lukáš Bernard
6. 4. 19 11:15 P1 KTB B Legion Aliena A 3. 7:5 (3:1)
Parádní utkání s přesnými přihrávkami. Tým Legion po sólovém uniku počkal na dobíhajícího spoluhráče, který dal gól do prázdné brány. KTB odpověděl přihrávkou přes celé hřiště a po zpracování dal gól patou. Janča
KTB B Legion Aliena A
Miloslav Doubrava – Daniel Hanžl, Michal Kettner, Pavel Kříž, Tomáš Krupka, Tomáš Prejsa, Dominik Zábranský vs Sztaniszlav Sztan – Nikita Anokhin, Rostyslav Chernyshov, Andrei Cucenic, Dmytro Donchuk, Vasyl Karaslai, Nazariy Shukatka
60. Andrei Cucenic
29. 3. 19 19:15 P3 Rito Pls KTB B 2. 0:5 (0:2)
Hostující tým předvedl skvělý výkon a dal domácím lekci. Rozdíl nemusel být tak velký, kdyby Rito proměnilo alespoň jednu ze svých šancí. Novotný
Rito Pls KTB B
David Červený – Jan Kalhous, Jakub Kloboučník, David Lipert, Tomáš Mach, Jakub Nezbeda, Tomáš Střízek, Martin Tesař, Ladislav-Matyáš Turek vs Miloslav Doubrava – Dominik Behan, Daniel Hanžl, Michal Kettner, Jan Král, Pavel Kříž, Tomáš Prejsa, Slavomír Vála, Dominik Zábranský
6., 33., 49. Tomáš Prejsa
13. Michal Kettner
38. Pavel Kříž
22. 3. 19 19:15 ZAK GoGo 1.NC KTB B 1. 2:5 (1:1)
Po úvodním otrkávání skončil poločas remízou 1:1. Jelikož oba týmy nastoupily bez střídání, začalo se záhy projevovat mládí týmu KTB. Ten druhou polovinu ovládl a jasně zvítězil. Petr Adam, Ladislav Brett
GoGo 1.NC KTB B
Jiří Brožík – Daniel Kopic, Ondřej Kratochvíl, Petr Orlowski, Adam Petrák, Aleš Zmeškal vs Miloslav Doubrava – Lukáš Bernard, Michal Kettner, Tomáš Krupka, Jan Švára, Slavomír Vála, Dominik Zábranský